Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Την Παρασκευή το απόγευμα σταχτοπράσινο Golf V 1.6FSI στην εθνική οδό, στο ρεύμα προς Λαμία, λίγο μετά τον κόμβο της Αττικής οδού.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γύρω στις 15:30 είδα τον Dubber Xroni στο ΙΚΕΑ Θεσσαλονίκης στο κυκλάκι μπροστά από τα Goody's . Δεν με είδε , αλλά τον είδα εγώ με το μαύρο γκολφάκι του και την μουσική του !

Επίσης είδα στο Carrefour Καλαμαριάς στο παρκινγκ γύρω στις 16:00 ένα γκολφ 3 , χρώματος μοβ-μπλε με αυτοκόλλητο στο καπό πάνω από το μπροστά αριστερό φανάρι , με πινακίδες Θεσ/νικης ! Ποιος ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 14:30 είδα τον trelaras582 στον κόμβο της ΡΕΝΟ και κατόπιν στην Αττική Οδό.

Δεν με είδε φυσικά!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί ήρθε στην Κέρκυρα ????

Εθεάθη σήμερα το απόγευμα , περίπου 17:30, Golf V GTI ή EDITION 30 ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΑΥΡΕΣ/ΑΝΘΡΑΚΙ ΖΑΝΤΕΣ (ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ GTI) στην περιοχή Κοντόκαλι στο Ξενοδοχείο TELLESILA με αυτοκόλλητο του Club στο Πίσω Τρίτο Στοπ !!!!

Ο ιδιοκτήτης μπορεί να στείλει pm εφόσον επιθυμεί ξενάγηση, φαγητό, ποτό και διασκέδαση.... B):o^_^

Link to comment
Share on other sites

σημερα 1-30 afterdark στην μουδανιων ασπρο γκολφ 4 τερμα χαμηλωμενο εστριψε προς αεροδρομιο.κανεις απο εδω μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 14:30 είδα τον trelaras582 στον κόμβο της ΡΕΝΟ και κατόπιν στην Αττική Οδό.

Δεν με είδε φυσικά!!

που ησουν κρυμμενος?????

οεο? :D

Link to comment
Share on other sites

Golf Κοκκινο με σημα του club στο πισω δεξια παράθυρο και εξατμιση πίσω στο κέντρο...Καταβαινε στην καλλιθέα σε ενα στενάκι προς πλατεία κύπρου...

ΠΟΙΟΣΣ....?

Link to comment
Share on other sites

Στην κοινοτητα Ασπροποταμου του νομου Τρικαλων εθεαθη ανημερα 15αυγουστο ο swimming crοmel να βολταρει με το πολακι του! δημητρη σ επαιρνα τηλεφωνο να σταματησεις για καφεδακι,ημουν αραχτος στο διοικητηριο στα Τρια Ποταμια! το ειχες κλειστο δυστυχως.

επισης το περασμενο σκ εθεαθη 2-3 φορες ασπρο τουμανιασμενο 5αρι golf gti(βρε που το ξερω.. ;) ) να βολταρει στα ιδια μερη. υποψιαζομουν τιινος μπορει να ειναι (δεν ειχε σηματακι βεβαια,αλλα μου ηταν πολυ γνωστο χωρις να το εχω δει ποτε απο κοντα) κ τελικα μετα απο τυχαια συναντηση μας σ ενα χωριουδακι της περιοχης διαπιστωσα πως ηταν ο γιαννης (JDL9) με το ετερον του ημισυ, οι οποιοι εκαναν διακοπες στην περιοχη!

γιαννη χαρηκα για τη γνωριμια, δυστυχως δεν προλαβα να ερθω στα μαντανια για καφεδακι, αλλα ελπιζω καποια στιγμη να τα ξαναπουμε απο κοντα! πανεμορφο το γκολφακι σου παρεπιμπτοντως, καθομουν κ το χαζευα περιττο να σου πω!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδί ήρθε στην Κέρκυρα ????

εγω γυρισα την μιση ελλαδα και δεν με ειδε κανενας??? B):D :D

ειδα παντως ενα μαυρο GTI 5 στις 09/08/09 κατα της 13¨00 με αυτοκολλητο στο 3ο στοπ. αλλα δεν μπορεσα να δω πινακιδα γιατι το ειχα τερματισμενο........

στην Εγνατια καπου κοντα στα Γιαννενα....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Εγω 13-08 πετυχα απο χαλκιδα προς πειραια ενα ανθρακι golfaki-αδελφακι ΤSi μαλλον με προγραμμα και κατεβηκαμε "καλα" μεχρι κηφισσο... ποιος μου εκανε παρεα? μιλησαμε λιγο αλλα με 120km και τα παραθυρα ανοικτα δεν καταλαβαινα και πολλα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 6+ απόγευμα στην Καβάλα ένα ασημί 5άρι με σήμα του club κάτω από το λογότυπο του FSI είχε παρκάρει έξω από μια "καφετέρεια" με πινακίδες ΑΗΚ...... και με μια μπούκα οβάλ!!Κάποιος από εδώ??? B)

Link to comment
Share on other sites

Eπισης το περασμενο σκ εθεαθη 2-3 φορες ασπρο τουμανιασμενο 5αρι golf gti(βρε που το ξερω.. B) ) να βολταρει στα ιδια μερη. υποψιαζομουν τιινος μπορει να ειναι (δεν ειχε σηματακι βεβαια,αλλα μου ηταν πολυ γνωστο χωρις να το εχω δει ποτε απο κοντα) κ τελικα μετα απο τυχαια συναντηση μας σ ενα χωριουδακι της περιοχης διαπιστωσα πως ηταν ο γιαννης (JDL9) με το ετερον του ημισυ, οι οποιοι εκαναν διακοπες στην περιοχη!

γιαννη χαρηκα για τη γνωριμια, δυστυχως δεν προλαβα να ερθω στα μαντανια για καφεδακι, αλλα ελπιζω καποια στιγμη να τα ξαναπουμε απο κοντα! πανεμορφο το γκολφακι σου παρεπιμπτοντως, καθομουν κ το χαζευα περιττο να σου πω!!

Hλία και εγώ χάρηκα που τα είπαμε, κρίμα που δεν βρεθήκαμε μετά για καφεδάκι.

Οι στροφές για Ελάτη ήταν όλα τα λεφτά αλλά πολλές αγελάδες ρε παιδί μου….. :D :D :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Hλία και εγώ χάρηκα που τα είπαμε, κρίμα που δεν βρεθήκαμε μετά για καφεδάκι.

Οι στροφές για Ελάτη ήταν όλα τα λεφτά αλλά πολλές αγελάδες ρε παιδί μου….. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

πρωτη φορα πηγες εκει???

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 6+ απόγευμα στην Καβάλα ένα ασημί 5άρι με σήμα του club κάτω από το λογότυπο του FSI είχε παρκάρει έξω από μια "καφετέρεια" με πινακίδες ΑΗΚ...... και με μια μπούκα οβάλ!!Κάποιος από εδώ??? :lol:

αχαχαχα ο μπιλις ειναι εγω του εδωσα το σημα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξέρω το παλικάρι!! <_<

οταν θα ερθω καβαλα θα παμε για καφε να τον γνωρισεις tongue.gif

χωρις πλακα οταν ερθω θα ενημερωσω να κανουμε mini meeting

Link to comment
Share on other sites

οταν θα ερθω καβαλα θα παμε για καφε να τον γνωρισεις tongue.gif

χωρις πλακα οταν ερθω θα ενημερωσω να κανουμε mini meeting

Yes!!Όταν έρθεις στείλε π.μ.!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι :D :D

αν θες στροφες την αλλη φορα πες το να σε παει στο Συκουριο............. ;) ;) ;)

Έλα παραπονιάρη.... :D

Εγώ πάντως σε είδα για τα καλά.... tongue.gif;)

tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

χθες το πρωι ειδα μπλε polo τεραπορτο το δευτερο (δεν ξερω κωδικο, 4 δεν εχουν βγει?) στο κορωπι...

ειχε και αυτοκολλητακια του club...ποιος ειναι οεο?

Edited by alekos-tsi
Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 2 και κατι το μεσημερι στα διοδια Μαλγαρων (προς Αθηνα) ασημι Golf 5 1.6 FSI με ΚΖΡ-... αν ειδα καλα...

Φιλε χιλια συγγνωμη, δεν καταλαβα το λογο που με κορναρες αρχικα... Υστερα ειδα το καπελακι πισω στην εταζιερα... Μετα, στον κομβο Κλειδιου "επαιζα" τα φωτα αν με ειδες να σταματουσαμε, αλλα εφυγες προς Αθηνα κ εγω προς Βεροια....

Link to comment
Share on other sites

χθες το πρωι ειδα μπλε polo τεραπορτο το δευτερο (δεν ξερω κωδικο, 4 δεν εχουν βγει?) στο κορωπι...

ειχε και αυτοκολλητακια του club...ποιος ειναι οεο?

mk4 = 6N

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 2 και κατι το μεσημερι στα διοδια Μαλγαρων (προς Αθηνα) ασημι Golf 5 1.6 FSI με ΚΖΡ-... αν ειδα καλα...

Φιλε χιλια συγγνωμη, δεν καταλαβα το λογο που με κορναρες αρχικα... Υστερα ειδα το καπελακι πισω στην εταζιερα... Μετα, στον κομβο Κλειδιου "επαιζα" τα φωτα αν με ειδες να σταματουσαμε, αλλα εφυγες προς Αθηνα κ εγω προς Βεροια....

πρεπει να ηταν ο speedy 100% χαλαρα !!!! Καλοταξιδο man !!!

Χθες στον δρομο Θεσ/κης -Μουδανιων στις 6μιση το απογευμα πηγαινα μαζι με 1 λαχανι scirocco tsi ( απλα το χρωμα τα εσπαγε) !!!! Εγω εστρηψα cosmos και αυτος συνεχισε ευθεια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 2 και κατι το μεσημερι στα διοδια Μαλγαρων (προς Αθηνα) ασημι Golf 5 1.6 FSI με ΚΖΡ-... αν ειδα καλα...

Φιλε χιλια συγγνωμη, δεν καταλαβα το λογο που με κορναρες αρχικα... Υστερα ειδα το καπελακι πισω στην εταζιερα... Μετα, στον κομβο Κλειδιου "επαιζα" τα φωτα αν με ειδες να σταματουσαμε, αλλα εφυγες προς Αθηνα κ εγω προς Βεροια....

Yup ! It was me ! Σε είχα στα Μάλγαρα στην ουρά μπροστά μου ακριβώς και εκεί είδα το καπελάκι , έπαιζα φώτα , κόρναρα αλλά πρέπει να είχες μουσική ... μετά μπήκε μια μηχανή σφήνα στην θέση μου και σε έχασα αλλά όχι για πολύ :D ..... Όταν άναψες φώτα , άναψα αλαρμ , αλλά είχα ήδη περάσει την έξοδο για Βέροια όταν εσύ έστριβες .... πήγαινα στο αμόρε για έκπληξη ^_^ Δεν πειράζει , την επόμενη φορά θα είμαι έτοιμος για κουβεντούλα ;) Αν σε βολεύει έλα και σε καμιά συνάντηση Θεσ/νικη ή στην Πανελλήνια εάν είναι ...

πρεπει να ηταν ο speedy 100% χαλαρα !!!! Καλοταξιδο man !!!

Ευχαριστώ Πολύ ! Να σαι καλά man ! ;):rolleyes:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.