Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

o pagouristas σήμερα στην πλατεία Πάργης, κόρναρα αλλά δεν ξέρω αν με είδε... Βλέπετε περνούσαν και κάτι θυληκά από δίπλα :D :D :D

Edited by alexisp
Link to comment
Share on other sites

την περασμένη εβδομάδα DarthCotsos παρκαρισμένος κάτω από το σπίτι μου :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες απογευματάκι, καθώς γυρνούσα χαλαρά από δουλειά, σκάει πίσω μου ένα μαύρο golf 4 τούμπανο με ένα τεράστιο intercooler. Στο καπάκι με περνάει και κοιτάζω για το αυτοκόλλητο του club αλλά τίποτα. Μας πιάνει φανάρι, ανοίγω παράθυρο και του δίνω το flyer του Club. Πράσινο ξεκινάω και σκάει δίπλα μου λέγοντας "είμαι μέσα" !!! :yahoo: Στο καπάκι φλας δεξιά να τα πούμε. Τελικά ήταν ο themis0300 που ψάχνει να με βρει τρεις μήνες... :blink: Τα γνωστά (ανταλλαγή τηλεφώνων κλπ).

Φίλε Θέμη χάρηκα πολύ για την γνωριμία :huh: . Σίγουρα θα κανονίσουμε καφεδάκι (θα μαζέψω και τα υπόλοιπα ρεμάλια γιατί χαθήκαμε τελείως)

Πολύ χαίρομαι που αυξάνονται τα μέλη στο νησί!

Link to comment
Share on other sites

Τη Παρασκευή έγινε αιφνιδιαστική επίσκεψη στον χώρο εργασίας του activious...Όλα καλά, ήπιαμε το καφεδάκι μας,πλυθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού για τσίπουρα.......

κριμα που δεν ηταν περισοτερη η ωρα αλλα οταν θα παμε για τσιπουρακι....τοτε........ sillyhorse1rb5.gif

o pagouristas σήμερα στην πλατεία Πάργης, κόρναρα αλλά δεν ξέρω αν με είδε... Βλέπετε περνούσαν και κάτι θυληκά από δίπλα :) :) :D

τοτε σιγα μην σε ειδε........ :whistling: :whistling: :whistling:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη που μας πέρασε στην Π. Ράλλη κόκκινο Golf με μαύρα φανάρια σε ένα στενάκι πριν τις φυλακές Κορυδαλλού με αυτοκόλλητο στο φινιστρινι. Ποιος;

Link to comment
Share on other sites

Χθες απογευματάκι, καθώς γυρνούσα χαλαρά από δουλειά, σκάει πίσω μου ένα μαύρο golf 4 τούμπανο με ένα τεράστιο intercooler. Στο καπάκι με περνάει και κοιτάζω για το αυτοκόλλητο του club αλλά τίποτα. Μας πιάνει φανάρι, ανοίγω παράθυρο και του δίνω το flyer του Club. Πράσινο ξεκινάω και σκάει δίπλα μου λέγοντας "είμαι μέσα" !!! :blink: Στο καπάκι φλας δεξιά να τα πούμε. Τελικά ήταν ο themis0300 που ψάχνει να με βρει τρεις μήνες... :blink: Τα γνωστά (ανταλλαγή τηλεφώνων κλπ).

Φίλε Θέμη χάρηκα πολύ για την γνωριμία :unsure: . Σίγουρα θα κανονίσουμε καφεδάκι (θα μαζέψω και τα υπόλοιπα ρεμάλια γιατί χαθήκαμε τελείως)

Πολύ χαίρομαι που αυξάνονται τα μέλη στο νησί!

xaxaxa σε εψαχνε πολυ καιρο και τελικα σε βρηκε :( τα σπαει το 4αρι του ... οσοι το εχουν δει ξερουν το γιατι ;):whistling:

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa σε εψαχνε πολυ καιρο και τελικα σε βρηκε :unsure: τα σπαει το 4αρι του ... οσοι το εχουν δει ξερουν το γιατι ;):whistling:

Να έβλεπες όταν του είπα το nickname μου, που απαντάει: "εσύ είσαι ο tsilis και σε ψάχνω τόοοοοοσο καιρόοο" :whistling:;):blush::blink::blink:lick.gif:(

Όντως το 4 του themis0300 τα σπάει... sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 19:45-20:00 εθεάθη ο serraios στην Νικολάου Γερμανού κοντά στον Λευκό Πύργο με στήριγμα στον λαιμό για το χέρι .... δεν πρόλαβα να δω ποιο χέρι είχες στο γύψο αλλά όπως και να έχει Περαστικά να είναι και καλή ανάρρωση σου εύχομαι !!

Link to comment
Share on other sites

μπλε σιροκο με αυτοκολητο στο πισω τζαμι γυρω στις 15:00 στην δαφνη.

????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Το ομορφοτερο γκολφ σημερα στο δρομο προς παραλια δεν ξερω αν ειναι μελος ο φιλος παντος ειχε εναν ασπρο αγγελο

με θορυβο για γερα στομαχια..!!!! Εγω ειμουν μεσα σε ενα Jimny και τα ειπαμε λιγο αλλα δεν προλαβα να τον ρωτησω αν ειναι μελος εδω γιατι αναψε πρασινο! Φιλε κουκλα το γκολφ σου!!!!

Υ.Γ Καλα αν δεν ειναι μελος θα τον πετυχω παλι να τον ψεισω!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα στην περιφερειακη θεσσαλονικης 8:20 golf 3 (πιθανον gti) μαυρο με μαυρη ζαντα με αυτοκολλητο στο τριτο φρενο και πινακιδες ΝΗΤ 34**.. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

σήμερα γύρω στις 12 παρκαρισμενο στο carrefour Κηφισίας κ Αλεξανδρας 5αρι ανθρακί τσι με σήμα του club στο 3ο στοπ-

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βραδάκι είδα τον Hlias30edition με το αμάξι του στο Carrefour Μακεδονία στη Θεσσαλονίκη ... τα είπαμε λιγάκι δίπλα δίπλα στο δρόμο ... αυτός πλυμένος , εγώ βρώμικος :angry2::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χθες απογευματακι στις 20:22 ακριβως επι της Ελ. Βενιζελου στην Αγ. Βαρβαρα με κατευθυνση Κορυδαλλο σταθμευμενος δεξια εγω με προσπερασε μαυρο GOLF υπ'αριθμ ΙΒΤ-**91 με αυτοκολλητο στο φιλιστρινι χωρις λογοτυπο μονο ηλ. διευθυνση !!!

Στις 5 του μηνος γυρω στις 11.30 το πρωι ακολουθουσα στο Αιγαλεω επι της οδου Ν. Πλαστηρα ενα ασημι GOLF υπ΄αριθμ ΑΤΕ-**53 με αυτοκολλητο πισω αριστερα χαμηλα στην 5η πορτα . Το αυτοκολλητο ηταν αλλοιωμενο !!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα (Σαββάτο)

- Στον Περιφερειακό Θεσσαλονίκης κοντά στο τούνελ United Grey Gti Edition 30 με πινακίδες ΑΙΧ-**00 και αυτοκόλλητο revo χωρίς αυτοκόλλητο του club .. το ίδιο αυτοκίνητο εθεαθει μετά από λίγα λεπτά παρκαρισμένο στις καφετέριες στο εμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos... το ιδιο αυτοκινητο το εχω ξαναδει και παλιοτερα παρκαρισμενο στην παραλια της Θεσσαλονικης ....

-Λευκό Gti Edition 30 στον δρόμο Θεσσαλονίκη - Μουδανιά , επειδή ήταν μαύρη πίσσα δεν είδα αυτοκόλλητο του club ...

Ήταν κάποιος από εδώ ??

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πλακα στην Πλακα λιτοχωρου Στον Μηλο ειδα ενα γκολφ 2 ή 3 μπλε με ενα τεραστιο αυτοκολητο πισω του κλαμπ.

Φαινοταν νευριασμενος γτ δεν εβρισκε παρκινγ και ειπα να μην πλησιασω :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 1 μήνα περίπου είναι συνεχώς παρκαρισμένο Αριστοτέλους στο Μενίδι ένα μαύρο GOLF MK5 R32 :ninja: :ninja: (έξω από την εταιρεία Dionic). Είναι κανείς από εδώ ή είναι του ιδιοκτήτη (της εταιρείας!!) :lol: :lol: ??

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και ώρα 19:30-19:45 στη Θεσσαλονίκη , ο mike21_gt στην Τσιμισκή κι έπειτα έστριψε στη Καρόλου Ντηλ !

Link to comment
Share on other sites

σημερα στον δρομο αμφισας-ιτεας εξω απο την διασταρωση ιτεας ασημι golf v gt sport με μαυρες ζαντες.του αναψα τα φωτα αν και λιγο καθυστεριμενα αλλα δεν πρεπει να με καταλαβε..γιατι ημουν με το mercedes.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα στην Φιλαδελφείας στον Κόκκινο Μύλο ένα απίστευτο ΜΚ6 GTI κόκκινο με μαύρες 18άρες, Carbon οροφή & Carbon καθρέπτες!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.