Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

στον βυρωνα κοντα στην αγια τριαδα γκολφ 4 gti μαυρο με πινακιδα να λειγει σε 114 και αυτοκολλητο στο 3το στοπ!!!ποιοςς?

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερουμε ενα 5αρι 1.6FSi με πινακίδα ΙΖΥ χχχχ ποιανου ηταν?το χει πάρει ενας γειτονάς μου τωρα.. εχει αυτοκόλητο στο πίσω παρ μπριζ

Link to comment
Share on other sites

Eίδα τον svoura και το golfακι του στην Πευκη στο συνεργείο του "Θεοδωρακάκη" και τα είπαμε λίγο. Πανο ασε τις αντιπροσωπίες και πήγαινε Θεοδορακάκη! Ο Χρίστος, ο Βασίλης και τα άλλα παιδια κανουν θαυματα! Αντε τα λεμε για καφεδακι μετα τις διακοπες μας!

Link to comment
Share on other sites

Eίδα τον svoura και το golfακι του στην Πευκη στο συνεργείο του "Θεοδωρακάκη" και τα είπαμε λίγο. Πανο ασε τις αντιπροσωπίες και πήγαινε Θεοδορακάκη! Ο Χρίστος, ο Βασίλης και τα άλλα παιδια κανουν θαυματα! Αντε τα λεμε για καφεδακι μετα τις διακοπες μας!

Οντως τα ειπαμε για λιγο χτες, εστω και ορθια new_lol.gif , καλες διακοπες να εχεις και τα λεμε με μπολικη τουρμποφραπεδουμπα μετα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη Λεωφόρο Ποσειδώνος, λίγο πριν το Δημαρχείο Βούλας (γύρω στις 14:00), λευκό Polo με λευκά αυτοκόλλητα VWClub και Polo Club στο πίσω τζάμι...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη Λεωφόρο Ποσειδώνος, λίγο πριν το Δημαρχείο Βούλας (γύρω στις 14:00), λευκό Polo με λευκά αυτοκόλλητα VWClub και Polo Club στο πίσω τζάμι...

Εγώ είμουν! Κατεβαίναμε με την γυναίκα Βάρκιζα για μπανάκι!

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο μαύρο πόλο με ζαντικό και φυμέ και δύο διακριτικά του κλαμπ, στο θριάσιο Νοσοκομείο σήμερα και πινακίδες ΖΧΑ-****. Το αυτοκίνητο αυτό μάλλον καίει κηροζίνη!! Ζήτω η Πολεμική Αεροπορία!!!

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη σήμερα στην Θεσ/νικη - Μουδανίων κίτρινο mk5 GTi Pirelli και μαύρη ζάντα με κίτρινο χείλος περιμετρικά και πινακίδες Γερμανίας. hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν απο 30 λεπτα περιπου στην Αττικη οδο προς μαρκοπουλο ειμουν με την κοπελα

μου και το σκυλο (οικογενειακα δλδ χχαχα) με 120 περιπου σε αστειους ρυθμους γιατι ειχα φαει και πιει αρκετα ηρθε διπλα μου ενα mk5 gt η gt sport με bi xenon ,φιμε , revo, λογικα εξατμιση και εισαγωγη γιατι εκανε λιγο φασαρια χωρις σηματα πισω..

εκατσε διπλα μου με κοιταξε εκανε ανοιγμα και εξαφανιστικε

Link to comment
Share on other sites

κατα τις 10 το πρωι σημερα στην εθνικη στο ρευμα προς Λαμια στο υψος της Φιλαδελφειας, ειδα λευκο golf mkII με μεγαλο σκιαδιο 'sparco' στο παρμπριζ. Αν ειδα καλα ειχε αυτοκολητο του κλαμπ στο αριστερο πισω παραθυρο

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βραδυ επιστρεφοντας απο το Σ.Ε.Φ. λευκο 6Ν στην γεφυρα της Τατοίου στην Μετσμορφωση με κατευθυνση Αχαρνες...ποιος? (πιθανοτατα να ηταν του clopyright αλλα δεν ειμαι σιγουρος).

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα τον dogo argentino στην Πρεβεζα. Γυριζα απο Λευκαδα.

Πιστευω να με καταλαβες Πανο.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές στην Εθνική οδο Αθηνών -Πατρών κατά τις 13:40 στο ρεύμα πρός Πάτρα κόκκινο GOLF υπ' αριθμ ΙΝΤ-14** . Κόρναρα στην προσπέραση κ κόρναρε κ εκεινος. Δεν είχε πίσω αριθμό κυκλοφορίας κ στον εμπρόσθιο υαλοπίνακα φάσα r evo !! Δημήτρη δικός σου είναι απο Γιάννενα ;;;

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Χτες το βραδυ επιστρεφοντας απο το Σ.Ε.Φ. λευκο 6Ν στην γεφυρα της Τατοίου στην Μετσμορφωση με κατευθυνση Αχαρνες...ποιος? (πιθανοτατα να ηταν του clopyright αλλα δεν ειμαι σιγουρος).

Διακοπές τέλος Πάνο.... Ναι εγώ ήμουν πήγαινα σπίτι της κοπέλας μου στα Α. Λιόσια και πάντα πάω απο εκεί.... Γέφυρα Τατοϊου, Λ. Καραμανλή, Μενίδι και τσούπ βγήκα!

Link to comment
Share on other sites

τριτη 24 του μηνα στα καλυβια σε γνωστη ταβερνα golf 6 με το σηματακι του club στο πισω τζαμι ποιος ηταν????

και εχθες στο μετρο χαλανδριου ποιος ηταν που φοραγε την μπλουζα του club?

ποιος ειναι γειτονας???

Link to comment
Share on other sites

Εχθες αργά το βράδυ στο P3 είχαμε απαρτία απο vw :

Μαυρο golf 5 χωρίς σηματα πίσω με μπουκες σαν gti και κατω πλαστικο απο gti , θυμάμαι οτι ειναι μέλος αλλα δεν θυμάμαι το username του ...

Μαυρο golf 5 gti αγνώστων στοιχείων

Λευκό golf 5 "ΤΤ" μέλος του club :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Κατα τις 00:30- 00:45 είδα τον k3rn3l να βγαίνει με το αμάξι του απο το club AHOY στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 12 στον Φιλοσιδη στην Καρεα ητα ενα μαυρο 5θυρο GT με αυτοκολλητο revo και KW στο πλαι και ενα τελικο με μια μπουκα απο αεροπλανο!

παιζει να ειχε και ανταπτορα κανεις απο εδω?

ακωμη ηταν και ενα ασημι edition30 με φιμε που παιζει να ειχε και αυτοκολλητο του club.

τελος κατα τις 11:30 στη βουλιαγμενης στο Ελληνικο με περασε ενα μαυρο golf 6 R σαν σταματημενο. Γιωργο ησουν εσυ???

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 12 στον Φιλοσιδη στην Καρεα ητα ενα μαυρο 5θυρο GT με αυτοκολλητο revo και KW στο πλαι και ενα τελικο με μια μπουκα απο αεροπλανο!

παιζει να ειχε και ανταπτορα κανεις απο εδω?

ακωμη ηταν και ενα ασημι edition30 με φιμε που παιζει να ειχε και αυτοκολλητο του club.

τελος κατα τις 11:30 στη βουλιαγμενης στο Ελληνικο με περασε ενα μαυρο golf 6 R σαν σταματημενο. Γιωργο ησουν εσυ???

Πέρασες με το αμάξι από εκει? Γιατί στο στενό του Φιλοσίδη είχα παρκάρει και το δικό μου, μένω 1 δρόμο πιο κάτω!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 12 στον Φιλοσιδη στην Καρεα ητα ενα μαυρο 5θυρο GT με αυτοκολλητο revo και KW στο πλαι και ενα τελικο με μια μπουκα απο αεροπλανο!

παιζει να ειχε και ανταπτορα κανεις απο εδω?

ακωμη ηταν και ενα ασημι edition30 με φιμε που παιζει να ειχε και αυτοκολλητο του club.

τελος κατα τις 11:30 στη βουλιαγμενης στο Ελληνικο με περασε ενα μαυρο golf 6 R σαν σταματημενο. Γιωργο ησουν εσυ???

αν λες σημερα δεν ειμουν εγω σιγουρα

παντως αν τον ξαναδεις φερε τον στο κλαμπ γιατι αλοιως βλεπω να αλλαζω το nickname σε …ype-R-spanio :Dnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Πέρασες με το αμάξι από εκει? Γιατί στο στενό του Φιλοσίδη είχα παρκάρει και το δικό μου, μένω 1 δρόμο πιο κάτω!

ΝΑΙ! πρεπει να το ειδα το αμαξι σου. εχεις αυτοκολλητο? γιατι αυτο δεν το προσεξα.

αν λες σημερα δεν ειμουν εγω σιγουρα

παντως αν τον ξαναδεις φερε τον στο κλαμπ γιατι αλοιως βλεπω να αλλαζω το nickname σε …ype-R-spanio :wacko:new_lol.gif

ΑΝ τον ξαναδω και τον πετυχω σε φαναρι θα του πω σιγουρα! να μην εισαι και μονος σου! στο roccoclub ειναι "αρκετα" τα R (scirocco)

εδω γιατι ετσι? πρεπει να σου βρουμε παρεα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ! πρεπει να το ειδα το αμαξι σου. εχεις αυτοκολλητο? γιατι αυτο δεν το προσεξα.

Δεν έχω βρε Πάνο, περιμένω να βρεθώ με τον Λευκούλη για να μου δώσει. thumbsdown.gif

Edited by Katana
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.