Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σαββατο 18/9 8 παρα το πρωι στην Ιερα οδο με προσπερασε ενα ποδηλατο!!!!! κ ο ποδηλατης φορουσε μπλουζακι του club ..

Link to comment
Share on other sites

Σαββατο 18/9 8 παρα το πρωι στην Ιερα οδο με προσπερασε ενα ποδηλατο!!!!! κ ο ποδηλατης φορουσε μπλουζακι του club ..

μηπως πρεπει σιγα σιγα να κοιτας για κανενα προγραμμα? :pnew_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

για μια ακομη φορα ο Giorgos79 στο γνωστο σημειο :thumbsup::thumbsup: . Ρε συ Γιωργο δεν κανεις μεταδημοτευση? new_lol.gifnew_lol.gif Οχι τπτ αλλο ρε παιδακι μου αλλα σε εχουν φαει τα πανω κατω :ninja::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

για μια ακομη φορα ο Giorgos79 στο γνωστο σημειο :thumbsup::thumbsup: . Ρε συ Γιωργο δεν κανεις μεταδημοτευση? new_lol.gifnew_lol.gif Οχι τπτ αλλο ρε παιδακι μου αλλα σε εχουν φαει τα πανω κατω :ninja::thumbsup:

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν με πολο σήμερα μεσημέρι Σίνδο ? Και βράδυ Πέμπτης ένα κακόμοιρο Fsi πάλι άνοιγε με κάτι Huindai

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν με πολο σήμερα μεσημέρι Σίνδο ? Και βράδυ Πέμπτης ένα κακόμοιρο Fsi πάλι άνοιγε με κάτι Huindai

6ν2 μπλέ σκούρο με φιμέ και αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ ? Το fsi τι χρώμα και που κοντά ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Χθες (Παρασκευή), κατά τις 7 παρά δέκα το απόγευμα στο Σ.Ε.Φ. ένα λευκό polo(?) με 2 άτομα μέσα, με graffiti(!) "VolksWagen Club" στο πίσω μέρος, driftαρε επαγγελματικά στο κυκλάκι σε σημείο που νόμιζα πως θα πέσει πάνω μου! Τον ζήλεψα! Καλά το πήγαινε...

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

6ν2 μπλέ σκούρο με φιμέ και αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ ? Το fsi τι χρώμα και που κοντά ?

To πολο ήταν το προηγούμενο Gti στο φανάρι πριν την αδιέξοδο το συνάντησα και το Fsi στο αδιέξοδο μέσα... Αυτά τα λίγα γιατί υπάρχουν και ρουφ.. Ήμουν με ένα Cosworth και γι αυτό δεν κόρναραμε..

Link to comment
Share on other sites

To πολο ήταν το προηγούμενο Gti στο φανάρι πριν την αδιέξοδο το συνάντησα και το Fsi στο αδιέξοδο μέσα... Αυτά τα λίγα γιατί υπάρχουν και ρουφ.. Ήμουν με ένα Cosworth και γι αυτό δεν κόρναραμε..

Οκ , κατάλαβα ...

Κατάλαβα για ποιο πόλο συγκεκριμένα λες ..... το γνωρίζω το αμάξι ;) ο οδηγός του έγραφε παλιά εδώ ...

για το fsi δεν έτυχε ακόμη ... θα τον μάθουμε κι αυτόν ποιος ήταν που θα πάει ....

άμα κορνάρατε θα νόμιζαν ότι θέλατε να τους κεράσετε ένα τσάι για την ζεστή εκείνη νύχτα ...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί πρωί (δεν θυμάμαι ώρα, λογικά κατά τις 7:30) Scirocco λευκό, με αριθμό πινακίδας ΙΟΡ 2101 πέρασε από τη Δεκελείας (Ν.Φιλαδέλφεια) έξωθεν της Πηραιώς. Το έχω πετύχει άπειρες φορές πάνω στη Δεκελείας! Ποιος είναι; Μένει Φιλαδέλφεια;

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή που μας πέρασε απογευματάκι μαύρο Gti 5 με μαύρες ζάντες και φιμέ, συναντηθήκαμε έξω από την Βέροια, το Golf με κατεύθυνση προς Θεσσ κι εγώ προς Κοζάνη. Κανείς από εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Επί της Μεσογείων το ΙΒΜ **41(αποκρύπτονται τα 2 αριθμητικά για λόγους ιδιωτικότητας) λευκό golfάκι με φιμέ και λογότυπο του Club στα πλαϊνά παράθυρα. Ήταν κατά τις 8 το απόγευμα. Δεν κατάλαβα πως μου είπε το ψευδώνυμο του, κάτι σε "Leo" άκουσα. Ήμουν ο συνοδηγός στη μηχανή :)

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει στην γρηγοριου λαμπρακη ο κυριος lu(m)pakos με τον πυραυλο. :whistling::)

γιαννη κορναρα αλλα μαλλον δεν καταλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Επί της Μεσογείων το ΙΒΜ **41(αποκρύπτονται τα 2 αριθμητικά για λόγους ιδιωτικότητας) λευκό golfάκι με φιμέ και λογότυπο του Club στα πλαϊνά παράθυρα. Ήταν κατά τις 8 το απόγευμα. Δεν κατάλαβα πως μου είπε το ψευδώνυμο του, κάτι σε "Leo" άκουσα. Ήμουν ο συνοδηγός στη μηχανή :p

Εισαι απιστευτος παντως πραγματικα.

Εγω ημουν,χαρηκα εστω και ετσι φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι απιστευτος παντως πραγματικα.

Εγω ημουν,χαρηκα εστω και ετσι φιλε.

Να ΄σαι καλά φίλε! Κουκλί το golfάκι σου! :)

Link to comment
Share on other sites

τεταρτη βραδυ ο.χ. 6αρι τσι λευκο μ ultraleggera μαυρη κ φιμε πανω στην γεφυρα!το ειδα το παιδι αλλα ειμαι ντροπαλο αγορι κ δν μιλησα! :) εμοιαζε πολυ με του midkin!

Link to comment
Share on other sites

τεταρτη βραδυ ο.χ. 6αρι τσι λευκο μ ultraleggera μαυρη κ φιμε πανω στην γεφυρα!το ειδα το παιδι αλλα ειμαι ντροπαλο αγορι κ δν μιλησα! :) εμοιαζε πολυ με του midkin!

Αμάν ρε...! Έπρεπε να έρθεις να μου μιλήσεις!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι κατα τις 1 ο professor με το πασατ τιγκα στο λουστρο!!περνουσε απο την παραλια της θεσσαλονικης..επινα καφε σε μια καφετερια...

Link to comment
Share on other sites

μονο τον προφεσορ ειδες σημερα?

ΑΝ εννοεις την αφεντια σου..εσυ δεν εισαι ανθρωπος..εισαι χιονανθρωπος!

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι κατα τις 1 ο professor με το πασατ τιγκα στο λουστρο!!περνουσε απο την παραλια της θεσσαλονικης..επινα καφε σε μια καφετερια...

Γειά σου ρε Ανέστη.Παραλιακή φραπεδιά ξηγήθηκες ε???

Πράγματι πήγαινα για σουβλακερί στον ¶γιο Πρόδρομο με την πασσατούκλα αλά ρεφλέκτορ.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

εε οχι και φραπεδια..ειμαι και σε μια Α ηλικια..2πλο ελληνικο μετριο!πολυ γιαλισμα ομως βρε δασκαλε..!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.