Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Πριν λίγο εθεάθη ο ALEX1987CAR με λευκό mk6 GTi στην Καθηγητή Ρωσσίδη στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης . Πιάσαμε την κουβέντα και συνεχίσαμε μέχρι και την Εθνικής Αντιστάσεως ...

Link to comment
Share on other sites

εσυ ησουν? πολυ ωραιο φιλε ν το χαιρεσαι!!!

Την άλλη φορά άσε τις ντροπές και ρώτα! "Ρε φίλε είσαι στο VW Club;" :)

Υ.Γ Θέλω αυτοκόλλητο του club!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by midkin
Link to comment
Share on other sites

Την άλλη φορά άσε τις ντροπές και ρώτα! "Ρε φίλε είσαι στο VW Club;" ;)

Υ.Γ Θέλω αυτοκόλλητο του club!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δικιο εχεις... ;)

Υ.Γ. Θελω κ εγω αυτοκολλητο!

Link to comment
Share on other sites

λευκο γκολφ 6 με αυτοκολλητο στο αριστερο πισω τζαμι στο περαμα γυρω στις 2 ?

Link to comment
Share on other sites

γιατί μόνο το δικό μου είναι μονίμος λερωμένο?????

εχουμε τη καταρα.. και εμενα το golf με το που το πλυνω βρεχει.. ε δε μπορω να κανω αυτη τη δουλεια.. μια εβδομαδα τωρα ριχνει λασπη... πως μερικοι τα εχετε πλυμενα απορω πραγματικα.. πρεπει να το πλενεις πρωι μεσημερι βραδυ (κατι σαν θεραπεια με φαρμακα απο γιατρο) για να μεινει καθαρο

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 2 ξημερωματα σημερα ενα μαυρο 5αρι γκολφ στην ε8νικη με αυτοκολητο του κλαμπ πισω, βγηκαμε μαζι εθνικη στην εξοδο απο φιλαδελφεια προς πειραια.

φιλε ηρ8α διπλα σου κορναρα αλλα δεν γυρισες, μπηκα μπροστα σου για να δεις το αυτοκολητο στο πισω παρμπριζ μου κ παλι μαλλον νομιζες οτι ψαχνομουν για κανενα ανοιγμα ...χαχαχαχα

anyway, απλα να χαιρετησω η8ελα ...ΙΖΚ η πινακιδα νομιζω αλλα οχι σιγουρος :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σαββατοκυριακο βρεθηκα Τρικαλα. Μονο 2 αμαξια ειδα με σημα του Vw-club. Ενα λευκο Πολο 6ν2 με πινακιδα ***-2233 (ή 3322) και ενα μαυρο 5αρι Tsi διπλα στο ποταμι (πινακιδα δεν προλαβα να δω).

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη φορά άσε τις ντροπές και ρώτα! "Ρε φίλε είσαι στο VW Club;" :whistling:

Υ.Γ Θέλω αυτοκόλλητο του club!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οταν με ειχες δει ας μου ζηταγες ενα η δυο,παντα εχω μαζι μου...

Link to comment
Share on other sites

Οταν με ειχες δει ας μου ζηταγες ενα η δυο,παντα εχω μαζι μου...

¶μα σε πετύχω για έλεγχο θα σου πάρω 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Ειδα ενα scirocco με αυτοκολλητο του club πισω εξω απο το jumbo στη θηβων κοντα στο village... πινακιδα κοιταξα αλλα τωρα δε τη θυμαμαι (ισως ΙΝΕ-94** αλλα μπορει να ειναι εντελως ακυρη αυτη που λεω) .. ημουν με το gti το κοκκινο αν το δει.. σε πλησιασα να σου μιλησω αλλα εστριψες

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Ειδα ενα scirocco με αυτοκολλητο του club πισω εξω απο το jumbo στη θηβων κοντα στο village... πινακιδα κοιταξα αλλα τωρα δε τη θυμαμαι (ισως ΙΝΕ-94** αλλα μπορει να ειναι εντελως ακυρη αυτη που λεω) .. ημουν με το gti το κοκκινο αν το δει.. σε πλησιασα να σου μιλησω αλλα εστριψες

ΙΝΕ ειναι απο Γιαννενα. Τι χρωμα ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Σας λεω δεν ειμαι εντελως σιγουρος για τη πινακιδα.. :( το χρωμα πρεπει να ηταν μπλε σκουρο νομιζω..(ουτε για αυτο ειμαι σιγουρος,, ξερω.. πολυ παρατηριτικος ειμαι ) :) επισης ειχε αυτοκολλητο revo πισω

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ηταν σημερα γυρω στις 9και στην Α.Γλυφαδα στο "Γευστικον" με σκουρα μπλουζα του κλαμπ new_wasntme.gif και παρεα του 2 γυναικες και εναν μελαχροινο με μπλε μπλουζα???εεεεεεεεε???(δεν λεω τι παρηγγειλε...)

Link to comment
Share on other sites

Εγω που βλεπω ενα Polo GTi μαυρο στην κατερινη ολη μερα να κανει βολτες...Μηηηπως εισαι γραμμενος και δω?

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Εγω που βλεπω ενα Polo GTi μαυρο στην κατερινη ολη μερα να κανει βολτες...Μηηηπως εισαι γραμμενος και δω?

Εγω που βλεπω ενα Polo GTi μαυρο στην κατερινη ολη μερα να κανει βολτες...Μηηηπως εισαι γραμμενος και δω?

χαχαχαχα δεν τον ξέρεις ?? Είναι γραμμένος εδώ ... και γράφει και στο θέμα polo gti εδώ .... είναι ο Andreasf2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παλικάρι ηταν σήμερα στα μέρη μου Θηβα με polo gti μαυρο με αυτοκόλλητο στο κέντρο του παμπριζ με αριθμό ***7633

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει το μισο club.. :thumbsup:

Χθες το βραδυ ειδα ενα ωραιο μαυρο σιροκο στην πλατεια κατερινης και αυτο π με εκανε εντυπωση ηταν το αυτοκολητο στο καπακι ντεποζιτου.. θελω και γωωωωωωωωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Αλεξανδρουπολη στην οδο Παλαιολογου ηταν παρκαρισμενο λευκο golf IV με πινακιδες ΝΕΙ-···· με look R32 V.ποιο καλοπαιδο ητο;;;;

Link to comment
Share on other sites

πειτε μου σημερα το μεσημερι ποιο καλο παιδι ητανε σημερα στην φλωρινα με πινακιδες κατερινης με λευκο tsi λουκ edition 30 και το επεζε γρηγορος?? sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.