Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σήμερα πριν απο λίγο ασημί mk4 στη Θεσσαλονίκη με μαύρο αυτοκόλλητο του club στο κέντρο της πόρτας του πορτμπαγκάζ στην αρχή της Νεάπολης από την οδό Λαγκαδά ... Ποιος ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

αυτες τις μερες στα Τρίκαλα ανθρακί Golf v gti με ανθρακονημα καπω και καθρεπτες.. με αυτοκολλητο του club στη πίσω δεξια πορτα και αυτοκολλητο ιατρου στο παρ πριζ... πινακιδες απο Λάρισα.. ποιος ειναι??

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις μερες στα Τρίκαλα ανθρακί Golf v gti με ανθρακονημα καπω και καθρεπτες.. με αυτοκολλητο του club στη πίσω δεξια πορτα και αυτοκολλητο ιατρου στο παρ πριζ... πινακιδες απο Λάρισα.. ποιος ειναι??

o doctordim πρέπει να ήταν :D

Χρόνια Πολλά !! Καλή Χρονιά !!

Link to comment
Share on other sites

κοκκινο 3αρη,5αθυρο, ανεβενε την λεωφορο πεντελης χθες κατα τις 11:10 περιπου!

ποιο καλο παιδακι ηταν?

ειχε αυτοκολλητο στο πισω παμπριζ

Link to comment
Share on other sites

4αρι gti ασημί τουμπανο με αυτοκολλητα της nurburgring παρκαρισμενο στο mall του Μαρουσίου σήμερα το

μεσημέρι -είναι καποιος από εδώ ; super το αυτοκινητο:frantics:

εγω ημουν παρκαρισμένος πιο μπροστά ..

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

εθεαθη η κατερινα συνεχεια την βλεπω στη διασταρωση που ειναι για τ ατει στα ιωαννινα,τον δημητρη να δουλευει!!!!και το κοκκινο να τρωει κλησεις για παρκαρισμα που θποθετω εξω απτο σπιτι του λογω διπλοπαρκαρισματος....ΟΛΑ τα βλεπω!!!!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κοκκινο τρωει κλησεις ρε Λευτερη???

χαχαχχαχαχαχ

Αυτο που ειναι επι της Δωδωνης?

Link to comment
Share on other sites

Στις 14:15 περίπου σήμερα, στην Κατεχάκη με κατεύθυνση προς Μεσογείων κόκκινο GTi V που ακουγόταν δυνατό, με σηματάκι του club. Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

μαυρο 5αρι με σημα abt στα δεξιά και σήμα του club στο παρμπριζ με μονό μπουρί και πινακίδα απο Ε..

στο Φλοίσβο σήμερα κατά τις 14:30..

qui e ? ήμουν πεζός και δεν πρόλαβα να μιλήσω !

τουμπανο το 5αρι :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χτες το μεσημερι ο Λευτερης απο Κερκυρα ηταν εξω απο την Rover του Τζιμα.

Λευτερη αλλαξοπιστησες? χαχαχχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Golf 5 ασημί 5πορτο με πίσω φώτα με μαυρισμένο πλαίσιο αυτοκόλλητο κάτω από το GOLF και πινακίδα ΧΙΒ 9*** παρκαρισμένο στη γωνία έξω από το σπίτι μου στο Χαίδάρι.

Στη γωνία ακριβώς πίσω του, είναι το δικό μου ;)

Η γωνιά του VWClub :thumbsup:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Ποιο κοκκινο τρωει κλησεις ρε Λευτερη???

χαχαχχαχαχαχ

Αυτο που ειναι επι της Δωδωνης?

εννοειται......

Link to comment
Share on other sites

Χτες το μεσημερι ο Λευτερης απο Κερκυρα ηταν εξω απο την Rover του Τζιμα.

Λευτερη αλλαξοπιστησες? χαχαχχαχαχχα

οχι εκει παω το mgf που εχουμε,παρα πολυ καλος και νορμαλ..να βρισκα και για το γκολφακι στα ιωαννενα,τυχερος θα ημουν..

Link to comment
Share on other sites

Χθες στις 18:45 στα διοδια Αττικης Οδου στη Μεταμορφωση προς Μαρκοπουλο ημουν πισω απο ενα κοκκινο polo με ενα μεγαλο αυτοκολλητο κοκκινο στο πισω τζαμι !!! Δεν ρωταω ξερω ποιος ηταν , μεχρι να πληρωσω ομως εγινε καπνος...

Link to comment
Share on other sites

Στα Ιωαννινα,στο Παραλιμνιο,καθε Κυριακη που παω σινεμα παρκαρει διπλα μου ενα μαυρο Golf 2αρι με αυτοκολλητα του club στα πλαινα παραθυρα.Pagourino ξερεις ποιος ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Στα Ιωαννινα,στο Παραλιμνιο,καθε Κυριακη που παω σινεμα παρκαρει διπλα μου ενα μαυρο Golf 2αρι με αυτοκολλητα του club στα πλαινα παραθυρα.Pagourino ξερεις ποιος ειναι?

Πρεπει να ειναι ο ''Νικος2ε''

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σημερα ο τσολισ30 με το γτι το πολο στην ηγουμενιτσα και μετο δημητρη στα ιωαννινα,εκανα ειδικη διαδρομη...και περασα και απο τους δυο...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ενα μπλε r32 με πινακιδα IKA-**** στο Περιστερι πανω στη Θηβων.. μολις με ειδε αρχισε το παιχνιδι ;) .. ειναι κανεις απο εδω???

Edited by Detuner
Link to comment
Share on other sites

συγγρου και ζησημοπουλου ασπρο σιροκο με αυτοκολλητο παρκαρισμενο σχεδον καθε μερα. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

μπλε golf iii cabrio με αυτοκολητο του κλαμπ κατω απο το πισω σημα VW, χτες στην εθνικη, ειμουν πισω σου, κορναρα αλλα εστριψες για καβαλας φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι στη Θεμ. Σοφούλη, Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη, έξω από το εστιατόριο Χάλαρο, Golf V (ΙΝΤ-4***), άσπρο, με μαύρες ζάντες BBS και αυτοκόλλητο scratch πίσω αριστερά... Πολύ ωραίο το έχεις φίλε!!!

Link to comment
Share on other sites

μαυρο 5αρι gt σήμερα κατα τις 12:00 στην Κηφισίας λίγο πριν την Κηφισια-

είμασταν στο φαναρι μαζί και εγώ άνοιξα....:thumbsup:

anyone from here;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.