Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ειναι ενα golf v μαυρο με φιμε παρκαρισμενο αρκετες φορες εξω απο joe weider του κορυδαλλου με αυτοκολλητα του club στα πισω πλαινα τζαμια.. το παιδι αν ειδα καλα μια φορα μεσα στο αμαξι ειναι απο το γυμναστηριο... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι στη Θεμ. Σοφούλη, Καλαμαριά, Θεσσαλονίκη, έξω από το εστιατόριο Χάλαρο, Golf V (ΙΝΤ-4***), άσπρο, με μαύρες ζάντες BBS και αυτοκόλλητο scratch πίσω αριστερά... Πολύ ωραίο το έχεις φίλε!!!

Αυτος ειναι απο Γιαννενα και ειναι το μελος giannisgolfgiannena

Link to comment
Share on other sites

vw golf 6ari τσι χρωμα μαυρο με αυτοκολλητο του κλαμπ 4πορτο στην πλατεια του νεου ηρακλειου ειχε καβαλησει το πεζοδρομιο και ηταν μεσα ενα παλικαρι...

Link to comment
Share on other sites

Χιονοδρομικο κεντρο Ελατοχωριου ειδα ενα Μαυρο GTi δεν θυμαμαι πινακιδες με αυτοκολητο σκρατς..

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο Golf 6 με πινακίδες Τρίπολης και σημά του club στο πίσω παμπρίζ παρκαρισμένο πίσω από το ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ στο Αιγάλεω... Ο Mist είναι?

Φίλε πολύ ωραίο το αμάξι σου και από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες ο jimtic σκοπετο στην κεντρικη πυλη του Βελισσαριου.

Πανο εκει θα βλεπεις και ολες τις κοντρες. χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι στην Ν.Ιωνία ΒΟΛΟΥ ένα μαύρο Golf V με το γνωστό αυτοκόλλητο του club στο πίσω τζάμι και πινακίδες με δύο τελευταία ψηφία 44...Κανείς από εδώ??? :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχθές είδα τον λουπακο στην βούλα, αυτός πήγαινε για ενα αιρ κοντίσιον και εγω κλασικά για παιδάκια

Link to comment
Share on other sites

Χθες ο jimtic σκοπετο στην κεντρικη πυλη του Βελισσαριου.

Πανο εκει θα βλεπεις και ολες τις κοντρες. χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα

Χαχαχαχαχαχα!! Άσε φίλε, το τι saxorallo έχω δει εκεί δεν λέγεται!!

Ευτυχώς είναι κ αυτά κ τα βλέπω κ περνάει η ώρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι κατα τις 10.30 κοκκινο golf με το αυτοκολλητο στο πισω πλαινο τζαμακι με κατευθυνση προς ιχθυοσκαλα Κερατσινιου

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά την μία παρά ένα μαύρο Golf TSI με μαυρα φανάρια ξεπάρκαρε από το πάρκινκγ του "Πλαίσιο" στην Μεταμόρφωση.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά την μία παρά ένα μαύρο Golf TSI με μαυρα φανάρια ξεπάρκαρε από το πάρκινκγ του "Πλαίσιο" στην Μεταμόρφωση.

καλα εσενα το τι κορνες και το τι φωνες σου εχω ριξει και δεν με εχεις παρει χαμπαρι :thumbsup::whistle::pardon:

Link to comment
Share on other sites

καλα εσενα το τι κορνες και το τι φωνες σου εχω ριξει και δεν με εχεις παρει χαμπαρι :whistle::lol::thumbsup:

Mπιάτς! Λες για τις προάλες στο στρίψιμο της παλιάς Opel στην Λυκόβρυση; Σε είδα τελευταία στιγμή, με σήκωσε η γυναίκα άρων άρων από το κρεββάτι να την πάω στην δουλειά και οδηγούσα σαν τον κύκλωπα, με το ένα μάτι κλειστό και το άλλο λοξό.... :pardon: Σε έστειλα μήνυμα μετά στο κινητό αλλά δεν ξέρω αν το πήρες. Άλλαξες αριθμό;

Link to comment
Share on other sites

Mπιάτς! Λες για τις προάλες στο στρίψιμο της παλιάς Opel στην Λυκόβρυση; Σε είδα τελευταία στιγμή, με σήκωσε η γυναίκα άρων άρων από το κρεββάτι να την πάω στην δουλειά και οδηγούσα σαν τον κύκλωπα, με το ένα μάτι κλειστό και το άλλο λοξό.... :pardon: Σε έστειλα μήνυμα μετά στο κινητό αλλά δεν ξέρω αν το πήρες. Άλλαξες αριθμό;

Κανονικο καψωνι δλδ :thumbsup: Αααα σου ειχα δωσει λαθος νουμερο, το κανονικο μου ειναι αλλο θα στο στειλω με π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Pagourista περνουσα σημερα απ τη δουλεια σου,το Polaki απ εξω ηταν.σου κορναρα αλλα δεν καταλαβα αν ησουν εσυ,ημουν με κοκκινο golf gti v,δεν σταματησα γιατι ειχα ραντεβου στον Καψιωχα να παραδωσω το αμαξι κ ειχα ηδη αργησει.

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia epeidi eimai neo melos sto terastio ayto club,pws mporw na promi8eytw aytokolitaki,mplouzaki ktl???thnx poly...

Καλως ορισες

Κανε μια παρουσίαση εδώ

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=32110

Αν εισαι απο αθηνα ελα καμια πεμπτη στο ΣΕΦ εχει μπλουζάκια

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=2292&st=2320

Αλλιώς δες εδώ

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=8

...και εδω ειναι ο υπεύθυνος @lu(m)pakos για τα μπλουζακια

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showuser=7152

Off Topic

@lu(m)pakos

Τωρα είναι nickname αυτο κυριε πρώην lupakos, εκτός αν έπαθες λουμπάγκο!!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Ο Σβούρας σήμερα στη Λ.Κύμης έσκιζε το φρεσκοπλυμένο με τις υπέροχες ζάντες Tsi του!!! Που να προλάβει να δεί ένα έρμο ποδηλάτη(εμένα) που πάσχιζε να βγάλει την ανηφόρα και τον χαιρετούσε........ :bow:

Link to comment
Share on other sites

Ο Σβούρας σήμερα στη Λ.Κύμης έσκιζε το φρεσκοπλυμένο με τις υπέροχες ζάντες Tsi του!!! Που να προλάβει να δεί ένα έρμο ποδηλάτη(εμένα) που πάσχιζε να βγάλει την ανηφόρα και τον χαιρετούσε........ :bow:

Αμαν δεν μπορω να κρυφτω απο σενα!!! :bow: Στη Lummar πηγαινα γτ εγινε @@@@@ στη μεμβρανη του συνοδηγου. Καλα σε ποια ανηφορα ησουν και δεν μπηρα χαμπαρι?? Και δεν το εσκιζα!!!!!!!! (οχι τπτ αλλο αλλα με καινουργια λαστιχα δεν λεει).

Link to comment
Share on other sites

Αμαν δεν μπορω να κρυφτω απο σενα!!! :frantics: Στη Lummar πηγαινα γτ εγινε @@@@@ στη μεμβρανη του συνοδηγου. Καλα σε ποια ανηφορα ησουν και δεν μπηρα χαμπαρι?? Και δεν το εσκιζα!!!!!!!! (οχι τπτ αλλο αλλα με καινουργια λαστιχα δεν λεει).

ήταν καινούργια τα λάστιχα κι έκαναν τον γνωστό θόρυβο, γι αυτό νόμιζε πως το έσκιζες :thumbsd::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αμαν δεν μπορω να κρυφτω απο σενα!!! :frantics: Στη Lummar πηγαινα γτ εγινε @@@@@ στη μεμβρανη του συνοδηγου. Καλα σε ποια ανηφορα ησουν και δεν μπηρα χαμπαρι?? Και δεν το εσκιζα!!!!!!!! (οχι τπτ αλλο αλλα με καινουργια λαστιχα δεν λεει).

Μπήκες στη Κύμης από το φανάρι της Lummar προς Ηράκλειο. Στο τελός έκανες αριστερά στη Πλαπούτα (και οχι δεξιά προς το σπίτι σου,χμμμ)!!!Την ώρα που μπήκες στη κύμης ήταν άδεια εκτός από ενα ποδηλάτη( εμένα) τον οποίο φλόμωσες με καυσαέρια...........

ήταν καινούργια τα λάστιχα κι έκαναν τον γνωστό θόρυβο, γι αυτό νόμιζε πως το έσκιζες :thumbsd::whistling:

Τώρα που το λές μάλλον έχεις δίκιο γιατί γενικότερα ο σβούρας στο δρόμο πάει κυρία :whistling::lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

πριν καμια ωρα με τζινουσε ενα μαυρο πολο 6n2 σε ολη τη δωδωνης(γιαννενα)και με περασε... μολις βγηκαμε στα φαναρια στην εθνικη στο βελισσαριο ο polo_nos μου τρελαθηκε... δεν κρατιοταν... -_- πρωτη δευτερα σχεδον μαζι... μολις εβαλα τριτη ομως... αρχισα να τον βλεπω στον καθρετη μου να απομακρυνεται -_- χαχαχαχα!!! ηταν κανενας απο το club?

Link to comment
Share on other sites

καινουργιος εισαι εσυ??για ελα νασε καλωδιωσουμε να δουμε τι κανεις στα 0-400..χαχαχ στη γειτονια μου βρε τρεχεις???

Link to comment
Share on other sites

5αρι γκολφ ασημι 5πορτο με βαμμενες κοκκινες δαγκανες, με ανοιχτη την ηλιοροφη,αυτοκολλητο στο πισω τζαμι, παρκαρισμενο παραλληλα με τις γραμμες του τρενου στον Αυλωνα...ποιος??????

Link to comment
Share on other sites

καινουργιος εισαι εσυ??για ελα νασε καλωδιωσουμε να δουμε τι κανεις στα 0-400..χαχαχ στη γειτονια μου βρε τρεχεις???

ΣΧΕΤΙΚΑ...ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ! ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ? :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.