Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Όντως είδα πίσω μου να έρχεται σαν Ανεμοστρόβιλος ένα ασημί Golfάκι, εγώ πήγαινα πολύ συντηρητικά διότι φοβόμουν αν θα έφτανα ως την δουλειά με το ρεζερβουάρ στο μηδέν! :) Με τις αναθυμιάσεις είμαι!

Κώστα, κι εσύ Πειραιά δουλεύεις; Σε έχασα!

Link to comment
Share on other sites

Παραλιακή και όπως είδες βιαζόμουν, λόγω των ημέρων και των αδειών είμαι στις επάλξεις…σορρυ εάν κόρναρα αλλά άμα δω γνωστό αμάξι δεν κρατιέμαι χα χα χα :)

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 10 το βραδυ περασα απο Ribas και ειχε πολυ κοσμο.. δεν μπορουσα να σταματησω γιατι δεν ημουν μονος :laugh: . Ηταν κανεις απο εδω εκει???? τσεκαρα μερικα vw

Link to comment
Share on other sites

χθες το μεσημέρι Μαύρο Scirοcco με αυτοκόλλητο του club πίσω, στον Οικονόμου στην Πετρουπόλεως (στην στροφή κάτω κάτω) σηκωμένο πάνω σε ράμπα. Ποιος ήταν??

Link to comment
Share on other sites

Σκούρο μπλε ( μπορεί να ήταν και μαύρο ) 6Ν με αυτολητο κάτω απο το τρίτο στοπ και έγραφε gikas στο πίσω πλαινο παράθυρο εθεαθη μεγάλο Σάββατο το απόγευμα και κυριακή του Πάσχα το πρωί να περνάει δίπλα απο την εκκλησία του Αγίου Γεωργίου στον Άγιο Γεώργιο λιχαδος στη βόρεια Εύβοια.

Ότι γνωριζόμαστε είναι σίγουρο, έλα όμως που δε θυμάμαι το όνομα σου για να σε φωνάξω.....

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη 5αρι GOLF με ζάντες GTI με το λογότυπο του club στο πίσω παρμπρίζ και (αν είδα καλά) φάσα με το λογότυπο του club στο μπροστινό με πινακίνα ΙΝΙ 4*** στο ΛΑΥΡΙΟ στην περιοχή του λιμανιού Κυριακή του Πάσχα περίπου στις 10 το βράδυ!! Ποιος ήταν??

Edited by Miltos_Golf6
Link to comment
Share on other sites

Το έχει δώσει ο NOS το αμάξι... Τώρα λέει πως έχει S3...

Link to comment
Share on other sites

παντως ηταν σιγουρα το αμαξι του!

ηταν με τα αυτοκολλητα του club ακωμη και ενα που ειχε στην ταπα της βενζινης.

επισης χθες κατα 99.9% πρεπει να πετυχα τον Αντωνη (ta6ape) παραλιακη προς Αθηνα στη λουμπαρδα κοντα..

φοβερο το αμαξι του απο κοντα!!!

ηθελα να σταματησω δεξια ποιο κατω να τα πουμε αλλα ειχα αργησει και ειχα στησει κατι φιλους 1 ωρα.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ο γιωργος με το πολο γτι στο φαναρι του λαπα,χαιρετηθηκαμε και φυγαμε

Link to comment
Share on other sites

Polo 6n λευκό αραγμένο στην Νέα Χαλκηδόνα!

Εσενα μια φορα τη βδομαδα σε πετυχαινω στο κλασικο σημειο της Πευκης παρκαρισμενο :p:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Λευτερης πριν κανα 3ωρο στην εθνικη οδο. Ημουν στο μαγαζι και σε ειδα.

Link to comment
Share on other sites

Εσενα μια φορα τη βδομαδα σε πετυχαινω στο κλασικο σημειο της Πευκης παρκαρισμενο :bow::D

Δεν φταίω εγώ, με φάγανε τα γκομενάκια!!!! :blush::thumbsup::roadrage:

Link to comment
Share on other sites

ναι δημητρη πηγα και ηρθα αθηνα σε μια μερα....την εχουμε κανει οπως παμε για τσιγαρα στο περιπτερο πλεον λογω δουλειας:blush: ....εσυ στεφανε τι γυρευες στα ιωαννινα??

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Και ο Tolisgti σημερα στα Γιαννενα. Γνωριστηκαν και με τον Στεφανο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στο Βόλο στην Αναπαύσεως Golf Mk5 με το αυτοκόλλητο του Club και πινακίδες ΙΒΧ...Κανείς από εδώ??? :)

Link to comment
Share on other sites

μαυρο scirocco με το σήμα του club στο τρίτο stop , σήμερα περίπου στις 16:00 στην Κατεχακη-

φίλε πολύ ωραίο το αυτοκίνητο,χαμήλωμα που του πάει πολύ και οι ζαντες πανέμορφες!!(19αρες?)

μια εξατμιση και είσαι κομπλε-:hyper:

προσπάθησα να σου μιλήσω αλλά δεν έκατσε...

Link to comment
Share on other sites

Πέμπτη μεσημεράκι ασημί golfaki διπλοπαρκαρισμένο στην Ν. Ιωνία με αριθμό YPO-..... Ποιός;

Link to comment
Share on other sites

απλα επειδη εχω το αυτοκολλητο πανω απο το μπροστινο φαναρι του οδηγου... γι'αυτο υπεθεσα οτι ημουν εγω.

xaxa ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟ POLO! :p ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΙΣΩ! :D

Link to comment
Share on other sites

Ενα polo ασπρο 6R με πινακιδες ΙΟΖ ειδα οτι το οδηγει μια γυναιακα.Δεν προλαβα να της μιλησω.

Αυτοκολλητο στο 3 στοπ

Link to comment
Share on other sites

σημερα στο παρκινκ στο λιμανι στο βολο ασημι golf 5 μαλλον fsi look gti με ασπρο αυτοκολητο στο 3ο στοπ.το εχω πετυχει και καποιες φορες να κατεβαινει απο διμηνι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.