Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

polo gti λευκο new στη κηφισιας υψος αμαρουσιου αργα χτες βραδυ με τα daylight στο φαναρι πολυ ομορφο....κ μετα golf 4 αρκετα φτιαγμενο σε κρεπερι στα μελισσια.....

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παληκαρια σημερα ειδα ενα γολφακι ασιμη με αυτοκολητο του κλαμπ..

το πετυχα στην οδος παπαναστασιου κοντα στο σουπερ μαρκετ λαρισα....

ποιο καλο παιδακι ηταν ???

τεληκα εχουμε μποληκα αμαξακια εδω στη λαρισα!!

Link to comment
Share on other sites

Ηράκλειο, σήμερα κατα τις 15.25

Μπλε σκούρο πολάκι με ωραίο ήχο και ασημί αυτοκόλλητο του κλαμπ στο πορτμπαγκαζ κάτω απο το χερούλι. Βγήκε απο Ιατρική στις Βούτες. Ήμουν απο πίσω σου μέχρι τον Εσταυρωμένο όπου σε πέρασα. Δεν σου έπαιξα φώτα για να μην ενοχλήσω

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να τον πλακώσεις στο κορνάρισμα :p

Link to comment
Share on other sites

Αν κ δν τα ειδα στο δρομο αλλα σε περιοδικο...

Ειδα ενα μαυρο Μκ4 20vt αυτο με το R32 λοοκ.. και τα καρμπον.. Τον παλικαρο τον ειχα δει και στο μετσοβο σε συναντηση και οντως ειναι πολυ μουρη το αμαξι.

ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΙΔΑ ΤΟ PASSAT CC K04 Με επενδυση καρυδιας οπως τονιζουν στο περιοδικο! Στο VwTuning ολα αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Αν κ δν τα ειδα στο δρομο αλλα σε περιοδικο...

Ειδα ενα μαυρο Μκ4 20vt αυτο με το R32 λοοκ.. και τα καρμπον.. Τον παλικαρο τον ειχα δει και στο μετσοβο σε συναντηση και οντως ειναι πολυ μουρη το αμαξι.

ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΙΔΑ ΤΟ PASSAT CC K04 Με επενδυση καρυδιας οπως τονιζουν στο περιοδικο! Στο VwTuning ολα αυτα..

Να πω την αλήθεια όλοι το είδαν στο περιοδικό και εγω ακόμα όχι...:)

Από όλα αυτά που φοράω την επένδυση καρυδιάς τόνισε;

Προχθές είδα το λευκό Octavia 5 με της λευκές γραμμές και τον led φάρο απο πίσω μου και με προσπέρασε μετά από λίγη ώρα ενώ ήταν από πίσω και με κουτσομπολευανε (δεν το πατούσα επειδή ήτανε κρύο) μετά που ζεστάθικε το πήγα μια 200αρα και τσουκ τα παιδάκια μπλόκο μπροστά...:) ήξερα κάποιους απο εκει λίγο κους κους για το αμαξι και την δουλεια και μετα πήγα για νάνι.

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΡΙΣΑ

Σημερα κατα 22¨00 ασπρο golfaki με ψηφιακο αυτοκολητακι στο πισω τζαμι παρκαρε για 5 λεπτακια στην Μανδηλαρα..ποιο καλο παιδι ηταν και ειπε να περασει για καφε απο το σπιτι μου και δεν θαυμασε το πολακι μου...!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Ενας κόκκινος γκολφάκης πεντάρης ΙΖΝ στο τερρα πέτρα χθες, άραζε. Σε έχω ξαναδεί στην πλατεία στο μπουρνάζι και είχαμε χαιρετηθεί, who is the man ?

Είδα τη δημοσίευση μετά απο 5 μήνες..χαχχααχαχ.... Ήταν σίγουρα ΙΖΝ?? Αν ήταν ΙΖΜ ήμουν εγώ πάντως κόκκινο GT με 18άρια και μπουρί.. Μένεις εκεί κοντά?

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε δυτικά είμαι και πρέπει να σε ξαναείδα τώρα πάλι πρόσφατα

Link to comment
Share on other sites

Είσαι και εσύ ένας απο τους Stefighters... αντε καλή δύναμη από εναν καμένο μηχανολόγο

Link to comment
Share on other sites

Χαχα...Σωστός...Σπουδάζω αυτοματισμό...! Είδες?? Μικρός ο κόσμος

Τι μου θύμησες τώρα!!! Υπάρχει ακόμα αυτό το κ@θίκι ο Κ@ρ@ισκος???

Link to comment
Share on other sites

μεσημερι;;

το golf ηταν MK5 με φιμε σκουρα και μαυρες ζαντες και μαυρα σηματα;;;

Αν ναι ημουν εγω!

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

εχθες εαν δεν κανω λαθος ειδα ενα golf 5 στην ολυμπου στο χαλανδρι με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι!ποιο παιδακι ειναι γειτονας????

Link to comment
Share on other sites

olympus plaza αντιριο ασπρο polo gti με αυτοκολλητο του club πριν κατι ωρες?τσολια εσυ?? 8P

Εγώ ήμουν !!! ΧΑΧΑ!! Κατεβήκαμε για διάλειμμα! Αθήνα μέχρι Τρίτη και πάλι πίσω!! Πλέον με βαμμένες ζάντες!

Link to comment
Share on other sites

ωραιοοος!σταματησα και γω να παρω καφε και τον ειδα τον πολαρο :turned: γυρνουσα απο αρτα αλλα ημουν με το 307 της μανας μου..αντε με γεια και το ζαντικο 8α δειξει πολυ ασχημα το αμαξι!

καλα να περασεις και καλη χρονια σε σενα και την οικογενεια σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.