Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σήμερα κατα τις 14:40 στην Π.Ε.Ο. Θεσ/νικης-Καβάλας ο ktm25089, στο απέναντι ρεύμα.. μιλούσε στο κινητό..

Link to comment
Share on other sites

σημερα στα πατησια στο πετσοπ οπως βγαινεις απο εθνικη οδο ημουνα διπλα στο πετσοπ με χαιρεταει ενα παληκαρι με ενα πολο κατι ψευδωνυμο.λογω φαναριου δεν καταλβα καλα και εφυγα λογω οτι μου κορναραβε οι πισω..νασαι καλα,ευχαριστω και ανταποδιδω καλους δρομους να εχουμε!

Link to comment
Share on other sites

3αρι κόκκινο με αυτοκόλλητο του κλαμπ στο πίσω τζάμι...3:30 π.μ..Πετρούπολη.. λεωφόρος Πετρουπόλεως έξω από outlet..

Link to comment
Share on other sites

ιστιοπλοικος ομιλος εθεαθη κοκκινο γκολφ του μελους γιωργου.....εδω στην επαρχια.....

Link to comment
Share on other sites

Κατα της 5-5:30 στην Κοζανη σημερα πανω απο το νοσοκομειο ειδα το golf και καταλαβα οτι μαλλον ηταν ο Στελιος με το μπλε το 6αρι.Εγω ανεβαινα και αυτος κατεβαινε. STELIOS GOLF 6 TSI?

Link to comment
Share on other sites

Κατα της 5-5:30 στην Κοζανη σημερα πανω απο το νοσοκομειο ειδα το golf και καταλαβα οτι μαλλον ηταν ο Στελιος με το μπλε το 6αρι.Εγω ανεβαινα και αυτος κατεβαινε. STELIOS GOLF 6 TSI?

LoL ναι εγώ είμουν. Σε είδα και εγώ , με ένα Golf 5 GT Sport e ? :p

Υ.Γ. Από Κοζάνη είσαι ?

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Μεσα οποτε θελετε.Κανονιστε μια συναντηση απο το club οπως για παραδειγμα κανουν οι υπολοιποι για Αθηνα και Θεσσαλονικη παραδειγμα,να γινει για κοζανη και να βρεθουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο... δεν είν' κακό.... για ψήσου και ενημέρωσέ με :)

Link to comment
Share on other sites

Γουσταρετε μια Χριστουγεννιατικη;; Γιατι εμεις εδω περα συνηθιζουμε να κανουμε εκπληξεις πιο hot κ ελεγα μηπως θελατε καμια βουλγαρικη ή ρουμανικη επενδυση στην συναντηση μας... χαχαχαχαχαχα

Στελιο, ριξε συρμα εκει στα κοζανιτικα μερη, να μαζευτουμε κι εμεις οι βεροιωτες απο 'δω χαμου να γινει κανενα σκηνικο.....

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστε να με τραβατε Β.Ελλαδα........ :cheer::p :p

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑ δες το σαν εκδρομουλα, δε θα χασεις..... :p :p

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη να κατεβάσω και τις φρεγάτες από Θεσσαλονίκη??Χωράνε στην Κοζάνη??? :p

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε παιδια.εσεις τι λεει θα συναντηθειται καθολου?γιατι σκεφτομαι εκδρομουλα!!!ποσο ειναο κοζανη γιαννενα?

Link to comment
Share on other sites

Γουσταρετε μια Χριστουγεννιατικη;; Γιατι εμεις εδω περα συνηθιζουμε να κανουμε εκπληξεις πιο hot κ ελεγα μηπως θελατε καμια βουλγαρικη ή ρουμανικη επενδυση στην συναντηση μας... χαχαχαχαχαχα

Στελιο, ριξε συρμα εκει στα κοζανιτικα μερη, να μαζευτουμε κι εμεις οι βεροιωτες απο 'δω χαμου να γινει κανενα σκηνικο.....

Πες μου που και πότε και θεώρησε το δεδομένο :p

Βασίλη να κατεβάσω και τις φρεγάτες από Θεσσαλονίκη??Χωράνε στην Κοζάνη??? :p

Οπωσδήποτε το βαρύ πυροβολικό πρέπει να δώσει το παρόν.

Υ.Γ. Στο χιόνι πάνε οι φρεγάτες ? :p

αντε βρε παιδια.εσεις τι λεει θα συναντηθειται καθολου?γιατι σκεφτομαι εκδρομουλα!!!ποσο ειναο κοζανη γιαννενα?

1 ώρα και 15 λεπτά αλλά κάτι μου λέει ότι εσύ θα το κάνεις σε λιγότερο από 45 λεπτά χαχαχαχα.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.