Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

βρε τωρα που εβαλα και κρουσε ....θα βαλω την γυναικα και θα βλεπω ταινια εγω..χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Πες μου που και πότε και θεώρησε το δεδομένο

Κατσε να ριξω τηλεφωνα και σ'ενημερωνω.. Πρεπει να κλεισει η ημερομηνια μεχρι τελος της εβδομαδας

Link to comment
Share on other sites

Σε βλεπω να γυρνας το ιδιο βραδυ πισω με καρουμπαλα στο κεφαλι απο τακουνι..... :judge: :judge:

:cool: :cool: :cool:

Αυτες οι εξορμησεις δεν απαιτουν την παρουσια συν γυναικος και τεκνοις

ας ειναι και καφες με αυτοκινητα...προκειμενου να παει εκδρομη σε αλλη πολη..θα ερθει τρεχοντας.μην σου πω θα φερει και φιλη της να παει στα μαγαζια να δουν βιτρινες σαν τυπικη γυναικα οσο εγω θα πινω καφε .....δεν ασχολειται η δικια μου με τα τετρατροχα εκτος και αν ειναι με αμπαλαζ σοκολατας και καραμελας....κλασικη γυναικα.........

Link to comment
Share on other sites

Πεμπτη 11μιση ωρα Golf 5 διπλοπαρκαρισμενο διπλα στη σταση του μετρο στο αιγαλεω.Αυτοκολλητο στο πισω τζαμι.Κανουμε παρανομιες?? :p

Link to comment
Share on other sites

Πριν 10 λεπτα μαυρο 4αρι με ζαντουλα κ πολλα αυτοκολλητα λιγο πιο κατω απ την Αιγλη στο Αιγαλεω παρκαρισμενο ... Να μην πουμε πινακιδες τωρα ξερει ποιος(-α) ηταν ., ας το γραψει μονος(-η) του ! ! ! Επινα καφε απεναντι ............

Link to comment
Share on other sites

Χτες βραδυ, περιπου 22.45, κοκκινο 6αρι με πισω φαναρια απο R στον Κηφισο προς Πειραια. Απλα πανεμορφα!!! Ποιο καλο παιδι (αν ειναι απο εδω)???

Link to comment
Share on other sites

κόκκινο golf mk2 me k καθρέπτες τύπου m3 ένα στενό κάτω απ τον πεζόδρομο Περιστερίου με το αυτοκόλλητο απ΄το club..μετά τις 7μιση το απόγευμα.:D

Link to comment
Share on other sites

Γυρω στις 6 το απογευμα στο Ηράκλειο Κρήτης ενα κοκκινο 5αρι γκολφ TSI με ζαντες Gti παρκαρισμενο εξω απο τον Καρβελά στα κτελ

Και γυρω στις 3 αν θυμαμαι καλα,στην παραλιακη στο φαναρι εξω απο το λιμανι ενα γκρι πενταρι γκολφ με τελικο R32

Κανεις απο εδω μεσα?

Παρεπιμπτοντως,ακομα δεν εχουμε μαθει σε ποιον ανηκει το ασπρο 6αρι TSI 122ari με αυτοκολλητο του κλμπ στα πισω τζαμια??

Θυμιζω πως ολα αυτα ειναι για το Ηράκλειο

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

To Σάββατο που μας πέρασε, το Polo του Δημήτρη-Pagouristas, μπροστά από το δικό μου Polo (ω ναι, πήρα Polo!) επί της Ναπ. Ζερβα. Βραδάκι ήταν, έπαιξα τα φώτα, αλλά δεν με κατάλαβες :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα στη Λαρισα (οδος Ολύμπου) γυρω στις 7-8 ενα λευκο γκολφ 5αρι μουν@ρος..Ζαντες Rs4 και αρκετα καλουδια ακομη,ευτυχως δεν ειχε φημε κ διαπιστωσα οτι ειχε βαλει πανω τιμονι απο γκολφ-6 gti..Μηπως γραφει εδω στο φορουμ το παλικαρι?

EDIT: δεν ειχε πινακιδες Λαρισης

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο λαυριο πετυχα ενα κοκκινο polo gti 5d, το καινουργιο .......ποιο καλο παιδακι ηταν???

Link to comment
Share on other sites

Στην συνάντηση στην κοζάνη δύο Golf Gti monsters.

Το ένα λευκό από ιωάννινα και το άλλο μαύρο από Βέροια......

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενω ήμουν στο δρομο ζαλλογο - πρέβεζα βλέπω πίσω μου ένα passat και ενα golf gti να με ακολουθούνε.

Ημουν κουρασμένος μιας και γυριζα απο το χωραφι.

κανω κανα δυο πατηματα μεχρι τα 150 αυτοι απο πισω μου, αρκετα πισω.

Στη διασταυρωση για καναλι-πρεβεζα-ηγουμενιτσα με πλαγιαζουνε και μου λενε..

Γεια σου φιλε μου ειμαστε απο το VW CLUB. ειδαμε το αυτοκολλητο στο παρμπριζ σου και για αυτο σε κπηραμε απο πισω.. ειμαστε απο αθηνα.

Χαιρετηθηκαμε αλλα δεν πηρα τα nick name του για να το αναφερω εδω. Ηταν μια παρεα απο αθηνα, οπως μου ηπαν και κατεβηκαμε μαζι μεχρι την Πρέβεζα με 150 χλμ σταθερα. Ενιωσα ωραια....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στην συνάντηση στην κοζάνη δύο Golf Gti monsters.

Το ένα λευκό από ιωάννινα και το άλλο μαύρο από Βέροια......

χιονουλης power team αχαχχαχαχχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ενω ήμουν στο δρομο ζαλλογο - πρέβεζα βλέπω πίσω μου ένα passat και ενα golf gti να με ακολουθούνε.

Ημουν κουρασμένος μιας και γυριζα απο το χωραφι.

κανω κανα δυο πατηματα μεχρι τα 150 αυτοι απο πισω μου, αρκετα πισω.

Στη διασταυρωση για καναλι-πρεβεζα-ηγουμενιτσα με πλαγιαζουνε και μου λενε..

Γεια σου φιλε μου ειμαστε απο το VW CLUB. ειδαμε το αυτοκολλητο στο παρμπριζ σου και για αυτο σε κπηραμε απο πισω.. ειμαστε απο αθηνα.

Χαιρετηθηκαμε αλλα δεν πηρα τα nick name του για να το αναφερω εδω. Ηταν μια παρεα απο αθηνα, οπως μου ηπαν και κατεβηκαμε μαζι μεχρι την Πρέβεζα με 150 χλμ σταθερα. Ενιωσα ωραια....

Καλησπερα φιλε μου , δεν τρεχαμε πολυ γιατι κοιμοντουσαν τα παιδια , στο passat ημουν εγω με τη γυναικα (SpaFunPass) κ στο golf ο κουμπαρος μου CHRISMHT μετα της συζηγου (mommygti). Εχω καταγωγη απο Λευκαδα κ η γυναικα απο Ηπειρο .

Να πω την αληθεια βρικαμε πολλα vw που ηταν στο club στην Ηπειρο ... Χαρηκα για τη γνωριμια !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου , δεν τρεχαμε πολυ γιατι κοιμοντουσαν τα παιδια , στο passat ημουν εγω με τη γυναικα (SpaFunPass) κ στο golf ο κουμπαρος μου CHRISMHT μετα της συζηγου (mommygti). Εχω καταγωγη απο Λευκαδα κ η γυναικα απο Ηπειρο .

Να πω την αληθεια βρικαμε πολλα vw που ηταν στο club στην Ηπειρο ... Χαρηκα για τη γνωριμια !!!!!!!!!

Να εισαι καλα φιλε μου. Με πετυχατε σε δυσκολη στιγμη (γυριζα απο το κτημα) οποτε ημουν κουρασμενος. Ηταν ευκαιρια να πιουμε ενα καφεδακι και να τα πουμε. Δικο μου το λαθος Μια αλλη φορα ........

Edited by El-Xamint
Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα φιλε μου. Με πετυχατε σε δυσκολη στιγμη (γυριζα απο το κτημα) οποτε ημουν κουρασμενος. Ηταν ευκαιρια να πιουμε ενα καφεδακι και να τα πουμε. Δικο μου το λαθος Μια αλλη φορα ........

Δεν υπαρχει προβλημα , την επομενη φορα θα κανονισουμε κατι ..

Link to comment
Share on other sites

Polo 6N μπλε, "μαμά" με λευκά αυτοκόλλητα στο πλαϊνό τζάμι. Παρκάρει συχνά πυκνά κοντά στο σπίτι μου @ Ζωγράφου.

Link to comment
Share on other sites

πλατεία κυψέλης χθες μπλε polo 6n2 τετραπορτο με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι..γύρω στις 12μιση με τα χιόνια :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.