Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ποιό παλικάρι με λευκό πόλο παραλίγο να τρακάρει με ένα ζωάδι με γκολφ χθες 18.30 στην παραλιακή κοντά στο Ρομέο?

Link to comment
Share on other sites

Golf mk5 tsi μαύρο νομίζω είχε αυτοκόλλητο πίσω στο στόπ,μου έπαιξες τα φώτα με πολλά μετά την στυλίδα στο μακεδόνια και μέχρι να φορτώσει το οκτάβια με 300 κιλά λάδι δεν μπήκα καν στον κόπο  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Polo 6N ασημι και πινακιδα ΖΥΑ εθεαθει στα Γιαννενα και πηγαινε προς στον Μωλο.

Δεν το εχω ξαναδει αυτο το Polaki.

Link to comment
Share on other sites

Polo gti λευκα κυνηγιοντουσαν το μεσημέρι απο Λαγονήσι μέχρι σαρωνιδα το ένα μαμά κ το άλλο τούμπανο!!!

Link to comment
Share on other sites

Mauro golf i polo 4ri nomizw prin 5 lepta me led mpe ston profilaktira me autokolito stin katexaki pros kifisias..!!

 

μάλλον εγώ θα ήμουν... με Polo 9N :p
τι λες για τα LED? καγκουρια ? περιμένω και τα άσπρα αλλα ήθελα να ξεχωρίζουν λιγάκι...θα δείξει.
Edited by Shadowman
Link to comment
Share on other sites

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="Shadowman" data-cid="520763" data-time="1357989760"><p>

<br />

μάλλον εγώ θα ήμουν... με Polo 9N :p<br />

τι λες για τα LED? καγκουρια ? περιμένω και τα άσπρα αλλα ήθελα να ξεχωρίζουν λιγάκι...θα δείξει.</p></blockquote>

Einai ligo Kagkouria etsi nomizw file mou! Einai too much... Xaxa molis to dw me aspra led tha sou pw;)

Link to comment
Share on other sites

ναι ότι είναι είναι λιγάκι :p αλλα σε σκοτάδι δείχνει ωραία.. :D

περιμένω τα καινούργια προβολακια μαζί με γρίλιες οποτε θα βάλω τα άσπρα εκεί να δω πως θα είναι..

εσύ με το αυτοκίνητο ήσουν? 
Link to comment
Share on other sites

Ναι Φιλε μου με το αμαξι ημουνα! Κατεβαινα προς Μεσογειων!
Εδω κοντα μενεις;
Αντε να δουμε τα καινουργια προβολακια και τα LED! :)

Link to comment
Share on other sites

Γκρι 5άρι με gti μαύρες gloss ζάντες, gloss πίσω diffuser, χαμηλωμένο με γερμανικές πινακίδες Waiblingen(WN) σήμερα κατά τις 10:45 στην οδό Λαγκαδά στη Θεσσαλονίκη.. κανείς από εδώ ;

Link to comment
Share on other sites

πριν κανα 3ωρο παρκαρισμενο στον κεντρικο στη φιλαδελφεια ασιμο-γκρι γκολφ με μαυρο καπο και αεροτομη και φιμωμενα πισω φαναρια , ζαντες απο αουντι (νομιζω) + αυτοκολλητο του κλαμπ κατω απ το φως του φρενου!

 

ποιο καλο παιδι ητανε?

Link to comment
Share on other sites

golf κοκκινο τεσσαρι με αυτοκολλητο του κλαμπ στο πισω αριστερο παραθυρο,βρεθηκαμε στο makro (Ηράκλειο Κρήτης) το μεσημερι,εγω εβγαινα απο το parking κ το αλλο golf εμπαινε..Μολις ειδα κ το αυτοκολλητο κορναρα..Κανεις απο εδω?
Υ.γ. τουμπανο το golfaki,πρεπει να φορουσε κ 18αρες απ'οτι προλαβα να δω

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

ασημί 5αρι 2πορτο παρκαρισμενο με μαυρες ζάντες αγ.λαυρας πετρούπολη πριν καμια ωρα...:D αυτοκολλητο στο πισω τζαμι.

Link to comment
Share on other sites

λευκο polo 3θυρο ΒΟΙ-**** με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι σημερα στην νεα Ιωνια εστριψε ενα δρομο πριν το τσιπουραδικο Μποκος.... στις 13:30

Link to comment
Share on other sites

λευκο polo 3θυρο ΒΟΙ-**** με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι σημερα στην νεα Ιωνια εστριψε ενα δρομο πριν το τσιπουραδικο Μποκος.... στις 13:30

Εγώ ήμουνα :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: Το είδα το GTI στον καθρέφτη!!!Αν δεν κάνω λάθος ΒΟΙ-**13...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουνα :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: Το είδα το GTI στον καθρέφτη!!!Αν δεν κάνω λάθος ΒΟΙ-**13...

Elate se kamia sunantisi aderfia gt oi golfakides mas koroideuoune!! <3

Link to comment
Share on other sites

Elate se kamia sunantisi aderfia gt oi golfakides mas koroideuoune!! <3

χαχαχα...Εννοείται ;) Εγώ δεν πολυαδειάζω με σχολη-εξεταστική καθώς είμαι στο πτυχίο αλλά θα ήθελα πολύ να γνωρίσω και την παρέα του VWclub και από κοντά :drinks: ...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 18.10 λευκό Golf 5άρι GTI Edition 30 με μαύρες ζάντες και αυτοκόλλητο του club κοντά στο Ελληνικό.Έμοιαζε πολύ με τον χιονούλη  hmmm.gif

Edited by marios tsi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.