Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

λευκο polo 3θυρο ΒΟΙ-**** με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι σημερα στην νεα Ιωνια εστριψε ενα δρομο πριν το τσιπουραδικο Μποκος.... στις 13:30

Μου φαινεται θα αρχισω τα προστημα !!! Τι λεξεις ειναι αυτες ;;; τσιπουραδικο ;!!!! Μποκος ;!!!!! Γεια σου ρε Μποκο με τους μεζεδες σου , καιρο εχω να ερθω !!!!!!!!!!!!! αααααααααααααχχχχχχχ ..........

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι κατα τις 9.00 αν θυμαμαι καλα, πετυχα τον lupako στο ανεβασμα της κηφισίας στο υψος του Ψυχικού!!! Γιαννη δεν εχεις παραπονο, ο διπλανος με το αμαξι πρεπει να επαθε ενα σοκ απο μενα :whistling:  :whistling:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

 

 

Υ.Γ. παλι καλα που το επαγγελματικο ειναι vw!!!!!!! :thumbsup2:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

τι του εκανες ρε παναγιωτη???

Εγω?? τπτ!!! Ειμαι καλο παιδι απλως το νοημα που εκανα στον γιαννη :whistling:  :whistling:  :lol:  :lol:  νομιζε οτι πηγαινε σε αυτον!!!!!! :lol:  :lol: (αυτος οδηγουσε στη μεσαια λωριδα ενω εγω με τον γιαννη στην αριστερη και δεξια αντιστοιχως)

Link to comment
Share on other sites

φαντασου να ηταν καμια κοπελα στην μεση και να της αρεσε και να μην σε αφηνε σε ησυχια .να σε περνε απο πισω...

 

σαν το παλιο συμβαν με την ...κυρια  :give_rose:  στην πανελληνια λεω... :db:

:hyper: :hyper: :hyper: :hyper:

Link to comment
Share on other sites

:laugh:

φαντασου να ηταν καμια κοπελα στην μεση και να της αρεσε και να μην σε αφηνε σε ησυχια .να σε περνε απο πισω...

 

σαν το παλιο συμβαν με την ...κυρια  :give_rose:  στην πανελληνια λεω... :db:

:hyper: :hyper: :hyper: :hyper:

εσεις κανατε την φασαρια εγω την πληρωσα  :diablo:  :diablo:  :laugh:  :laugh:  :laugh: , ελπιζω να ερθεις στην πανελληνια γτ θα χρειαστει να ανοιξεις κτ μπουκαλια με το μοναδικο τροπο που μονο εσυ γνωριζεις :whistling:  :whistling:   (με αφησες :w00t: εκεινο το βραδυ )................ενας μηνας απεμεινε δεν αντεχω :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper: !!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εσεις κανατε την φασαρια εγω την πληρωσα  :diablo:  :diablo:  :laugh:  :laugh:  :laugh: , ελπιζω να ερθεις στην πανελληνια γτ θα χρειαστει να ανοιξεις κτ μπουκαλια με το μοναδικο τροπο που μονο εσυ γνωριζεις :whistling:  :whistling:   (με αφησες :w00t: εκεινο το βραδυ )................ενας μηνας απεμεινε δεν αντεχω :hyper:  :hyper:  :hyper:  :hyper: !!!!!!

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι στα Γιάννενα για δουλειά. Στο κέντρο έξω από το Public κόκκινο GTI με το αυτοκόλλητο του club. Γειά χαρά φίλε όποιος κι αν είσαι!

Link to comment
Share on other sites

Κατά τις 6μιση στα Σπάτα λευκό golf πεντάρι με διπλή εξάτμιση αριστερά δεξιά,ήρθε δίπλα και μου μίλησε και μετά μπήκαμε αττική οδό και οι δυο, ποιό καλό παιδί είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν στον Πλάτωνα Auto-Start (πλυντήριο) στην Πεύκη κατα της 6? Golf Μπορντό(νομίζω) με αυτοκολλητο στο πίσω τζαμι

 

Εγω :laugh:,  οχι ομως μπορντο, κοκκινο κεραμιδι ειναι  αλλα λογω λασπης :growl: μπορει να το ειδες και καφετι :laugh: . (απανωτα εγκεφαλικα επαθα μολις το ειδα :sick: ).

 

υ.γ. μηπως ησουν το παληκαρι με το λευκο scirocco που περασε?

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

παναγιωτη το πρωι που τα ειπαμε και μου ειπες για το αμαξι σου ...γελασα...αλλα οταν κατεβηκα και ειδα και το δικο μου....εκλεγα και εγω... :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

προχτες παραλιακη απογευμα γυρω στις 6παρα πηγαιναμε παρεα με  καταμαυρο 5αρι gti με αυτοκολλητο στο 3ο στοπ

ηταν σιγουρα GTI? ειχε GTI logo πισω? ειχε μαυρα σηματα και μαυρες 17αρες?

Link to comment
Share on other sites

μαύρο golf 5αρη με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στον Βόλο , Γαλλίας με Καρτάλη. γυναίκα οδηγός

Link to comment
Share on other sites

μαύρο golf 5αρη με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στον Βόλο , Γαλλίας με Καρτάλη. γυναίκα οδηγός

αν εννοεις μια κυρια γυρω στα 45-50 ,το ειχε αγορασει ετσι με το αυτοκολλητο το αμαξι απο Αθηνα....

 

αν εννοεις μια παχουλη κοπελα.....δεν εχει σχεση...αντιγραφη ειναι το αυτοκολλητο...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λίγο νωρίτερα στο Ηράκλειο, βγαίνοντας στην παραλιακή ασημί Polo 9n3 με πινακίδες ΗΚΤ και Led φανάρια. Μου έδωσε προτεραιότητα να βγω και μετά βγήκε δεξιά στην Γιαμαλάκη. Αν είσαι απο εδώ να τα πούμε καμια φορά

Link to comment
Share on other sites

Στο Βόλο την προηγούμενη Κυριακή το απόγευμα εθεάθησαν 2 λευκά Polo 6R GTI το ένα μάλιστα με μαύρες βαμμένες εργοστασιακές ζάντες και ένα  Golf 6άρι GTI λευκό κ αυτό!Γέμισε ο τόπος γρήγορους χαχα

Edited by wolfburg
Link to comment
Share on other sites

ηταν σιγουρα GTI? ειχε GTI logo πισω? ειχε μαυρα σηματα και μαυρες 17αρες?

δεν θυμαμαι για τα σηματακια.ηταν σιγουρα λοοκ με μαυρες 17αρες gti μαυρα σηματα και αλλαγμενο τελικο με μεγαλυτερες μπουκες.

πηγαιναμε μαζι απο ενα υψος μετα τη γλυφαδα μεχρι το ελληνικο περιπου

εγω με ασπρο πολο  γτι αρκετα αλλαγμενο

Link to comment
Share on other sites

Στο Βόλο την προηγούμενη Κυριακή το απόγευμα εθεάθησαν 2 λευκά Polo 6R GTI το ένα μάλιστα με μαύρες βαμμένες εργοστασιακές ζάντες και ένα  Golf 6άρι GTI λευκό κ αυτό!Γέμισε ο τόπος γρήγορους χαχα

αυτός με τις βαμμένες ήμουν εγώ..... 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.