Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ελα ρε τρελε καλα ελεγα οτι ο passatoukos θα τανε μπροστα μου και πισω μου ενα αλλο κοκκινο polaki δεν χαιρετησες ρε τρελε???ημουνα 5 ατομα και ερχομουνα απο βολτα απο λουτσα ρε χαλαρα.....τι εκανες εκει κατω εσυ??

Edited by BECKMAN
Link to comment
Share on other sites

και ειπα να οδηγησω μετα απο 1.5 μηνα χειρουργειου στο ποδι μου να δω αν μπορω να αντεξω αλλα δεν τα καταφερα μονο μιση ωρα αντεξα χορις να με πονεσει και το πηρε η κοπελια μου μετα για να το γυρισει πισω τρελε..και για να πατησω παντα παταω οταν ειμαι μονος μου ρε τρελε τι να πατησω με 5 ατομα μεσα :p παντως ωραια ητανε η passatara σου ρε..

Edited by BECKMAN
Link to comment
Share on other sites

Μλκ βγηκα να παω στο περιπτερο για τσιγαρα και μολις σε βλεπω λεω αυτος ειναι:D

Μετα ξαναγυρναγες για λουτσα :D

Σπατα μενω ρε.αν ερθεις στα μερη απο εδω σφυρα.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ερθω αυριο το βραδυ ρε παλι η σημερα...δεν εχω το κινητο σου τρελε..πως θα σε παρω τηλ θα που μηπως ξερετε που ειναι ο passatoukos

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ερθω αυριο το βραδυ ρε παλι η σημερα...δεν εχω το κινητο σου τρελε..πως θα σε παρω τηλ θα που μηπως ξερετε που ειναι ο passatoukos

σφύρα είπε καλέ το παιδί...:p .....ασημί 5αρι 4τραπορτο GTI στην θηβών πριν κανα δυωρο με αυτοκολλητο στο τριτο στοπ...

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη βραδυ αργα, λευκο Σιροκο με σημα του κλαμπ στο πλάινο πισω παραθυρο στην Ορεστιαδα. Μηπως γραφει εδω?

Link to comment
Share on other sites

μαυρο πολο με αυτοκολλητο πισω στο καπο..κατω αριστερα..2πορτο νομίζω το 9n κατα τις 9 στο λακιωτη στη θηβων..ημουν πισω του,,

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΛΕΩΝΙΔΑ ΙΑΣΩΝΙΔΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  GOLF 5 FSI ΣΚΟΥΡΟ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΙΕΤ 85*1 ΠΟΙΟΣ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Πετρουπολη...Πετρουπολεως λιγο πιο κατω απ τη στρογγυλη γκολφ 5 ασημι με αυτοκολλητο καρμπον στο καπο audi ζαντες..και αυτοκολλητο του κλαμπ στο 3ο στοπ.

Link to comment
Share on other sites

vw polo tsi 6r λευκο με φιμε τζαμια και αυτοκολητο στο παραθυρο πριν 5 λεπτα στην μεταμορφωση μου αναβοσβησε και τα φωτα πιο καλο παιδι ητανε???

Link to comment
Share on other sites

μαυρο golf 5 με αυτοκολητο στο πισω τζαμι στην διασταρωση των οδων σκρα και πλατωνος στην καλλιθεα πριν 3-4 μερες
επισης ταξι passat v6 tdi με αυτοκολητο στο πισω τζαμι εξω απο τον Αγιο Νικολαο στην καλλιθεα σημερα το πρωι

Edited by chrissp
Link to comment
Share on other sites

πριν κάνα μισάωρο..golf 3 ασημί τουμπαρισμένο :sorry:  στην εθνική Αθηνών Λαμιας στο ύψος των κτελ..με αυτοκόλλητο στο 3 στοπ..απ ότι ρώτησα δεν υπήρχανε θύματα απ το golf..!!

Link to comment
Share on other sites

πριν κάνα μισάωρο..golf 3 ασημί τουμπαρισμένο :sorry:  στην εθνική Αθηνών Λαμιας στο ύψος των κτελ..με αυτοκόλλητο στο 3 στοπ..απ ότι ρώτησα δεν υπήρχανε θύματα απ το golf..!!

Κρίμα ρε γαμώτο.Ευτυχώς αποφεύχθηκαν τα χειρότερα

Link to comment
Share on other sites

σε εκείνο το σημείο πέρσυ είχα δει ένα aygo τουμπαρισμένο, τι φάση ;

Link to comment
Share on other sites

Αν δει κανείς το πολάκι μου στο δρόμο (Αιγάλεω μεριά, καμιά Καβάλας το κόβω) ενημερώστε με γιατί δεν ξέρω τι κανιβαλισμούς-δοκιμές θα κάνει ο μηχανικός μου...

Link to comment
Share on other sites

Αν δει κανείς το πολάκι μου στο δρόμο (Αιγάλεω μεριά, καμιά Καβάλας το κόβω) ενημερώστε με γιατί δεν ξέρω τι κανιβαλισμούς-δοκιμές θα κάνει ο μηχανικός μου...

 Ρεεεεε !!!!!!! Το δικο σου ειναι εκει ;;; Και ειχα αρχισει να ανησυχω με το ποσα πολλα κοκκινα polakia υπαρχουν !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εσεις που εχετε και (ειχατε) κοκκινα ειστε τυχεροι..εμεις με τα μπλε τα σκουρα?.....

Link to comment
Share on other sites

Ασημι golf 4 look r32 σημερα στο παγρατι διπλοπαρκαρισμενοε μαυρο αυτοκολλητο του κλαμπ πανω απο το εμπρος φαναρι.ποιος ειναι ο γειτονας;;;μου εκλεψε 10χρονια ζωης αφου για λιγα δςυτερολεπτα νομιζα πως με κλεψανε.....

Ασημι golf 4 look r32 σημερα στο παγρατι διπλοπαρκαρισμενοε μαυρο αυτοκολλητο του κλαμπ πανω απο το εμπρος φαναρι.ποιος ειναι ο γειτονας;;;μου εκλεψε 10χρονια ζωης αφου για λιγα δςυτερολεπτα νομιζα πως με κλεψανε.....

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον θα σουν απ τους τυχερους..θα τον ειχε βρει μονος σου τον κλεφτη..:p...το χω πετυχει και εγω αυτο το golf..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.