Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Το απογευμα γυρω στις 19:40 GOLF III σκουρο χωρις αυτοκολλητα , στην Εθνικη Οδο ρευμα προς Λαμια πριν την εξοδο Αχαρνων τυλιγμενο στις φλογες και η Π.Υ επι τω εργω ... Κριμα .

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο 5άρι GT πίσω μου σήμερα νωρίς το απόγευμα με κολλούσε πολύ επιδεικτικά στις στροφές από τα Κάτω Λεχώνια μέχρι τη διασταύρωση για Άνω Γατζέα όπου και έστριψε.Κατέβαζε,ανέβαζε τσαφ τσουφ αλλά μάταια και ήμουν και τρικάβαλος. Αν γράφει εδώ ας απoκαλυφθεί!Next time θα ναι πιο τυχερός!

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο 5άρι GT πίσω μου σήμερα νωρίς το απόγευμα με κολλούσε πολύ επιδεικτικά στις στροφές από τα Κάτω Λεχώνια μέχρι τη διασταύρωση για Άνω Γατζέα όπου και έστριψε.Κατέβαζε,ανέβαζε τσαφ τσουφ αλλά μάταια και ήμουν και τρικάβαλος. Αν γράφει εδώ ας απoκαλυφθεί!Next time θα ναι πιο τυχερός!

Και κάποιος άλλος σου κολλούσε με ένα cupra,να δώ ποτε θα σε ξαναπετύχω :D

Link to comment
Share on other sites

Α.Είχα τη μάνα μου μέσα κ πήγαινα χαλαρά. Με φώναξες κιόλας ήσουν συνοδηγός!Τώρα θυμήθηκα!Και ξέρεις μόλις περνάει το στροφόμετρο τις 3500 σαν να έχει τσιπάκι ρε φίλε αρχίζει και γκαρίζει

Link to comment
Share on other sites

Α.Είχα τη μάνα μου μέσα κ πήγαινα χαλαρά. Με φώναξες κιόλας ήσουν συνοδηγός!Τώρα θυμήθηκα!Και ξέρεις μόλις περνάει το στροφόμετρο τις 3500 σαν να έχει τσιπάκι ρε φίλε αρχίζει και γκαρίζει

Άστα ρε γ@μ^σε τα εμένα σπουλάρει στις 3.000  φουσκώνει ακριβώς στις 4.000 και αρχίζει........

Link to comment
Share on other sites

Άστα ρε γ@μ^σε τα εμένα σπουλάρει στις 3.000  φουσκώνει ακριβώς στις 4.000 και αρχίζει........

Και στις 7500 έχεις overboost ξέρω!

Άστα ρε γ@μ^σε τα εμένα σπουλάρει στις 3.000  φουσκώνει ακριβώς στις 4.000 και αρχίζει........

Η μάνα μου εννοούσα αρχίζει και γκαρίζει!

Link to comment
Share on other sites

Και στις 7500 έχεις overboost ξέρω!

Η μάνα μου εννοούσα αρχίζει και γκαρίζει!

Και εγώ για την μάνα μου λέω,αρχίζει να ψέλνει σιγά σιγά στις 3.000 και στις 4.000 έχει φουσκώσει 2bar και ουρλιάζει..... :laugh:  :laugh:

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για την μάνα μου λέω,αρχίζει να ψέλνει σιγά σιγά στις 3.000 και στις 4.000 έχει φουσκώσει 2bar και ουρλιάζει..... :laugh:  :laugh:

χαχαχαχαχαχχα.Είσαι μεγάλος

Link to comment
Share on other sites

Ρεεεεε !!!!!!! Το δικο σου ειναι εκει ;;; Και ειχα αρχισει να ανησυχω με το ποσα πολλα κοκκινα polakia υπαρχουν !!!!!!!!!!

Χαχαχαχα. Σε παρακαλώ σαν το δικό μου κανένα (ψώνιο)

εσεις που εχετε και (ειχατε) κοκκινα ειστε τυχεροι..εμεις με τα μπλε τα σκουρα?.....

Μια χαρά και τα μπλε!!!

Sent from my Xperia Z using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

σήμερα κατά τις 11 κόκκινο polo επί της καποδιστρίου προς αγία παρασκευή με αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ... ήθελα να κορνάρω αλλά ήμουν αγουροξυπνημένος

Link to comment
Share on other sites

5αρι golf 2πορτο μαυρο με σήμα του club στην τάπα της βενζίνης εχθέςκατα τις 17:15  στην ΑΟ με κατευθυνση προς Καρέα -

 

φίλε απλά το αυτοκινητο σου ειναι πανέμορφο -η μάσκα ,χαμόγελο του παει απιστευτα ,σε εβλεπα απο τους καθρεπτες και σε θαυμαζα-

 

όλο το συνολο είναι απλα τέλειο (ζαντες,φαναρια,εξατμιση) -πολλά like και πολλά μπράβο :clapping:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5αρι golf 2πορτο μαυρο με σήμα του club στην τάπα της βενζίνης εχθέςκατα τις 17:15  στην ΑΟ με κατευθυνση προς Καρέα -

 

φίλε απλά το αυτοκινητο σου ειναι πανέμορφο -η μάσκα ,χαμόγελο του παει απιστευτα ,σε εβλεπα απο τους καθρεπτες και σε θαυμαζα-

 

όλο το συνολο είναι απλα τέλειο (ζαντες,φαναρια,εξατμιση) -πολλά like και πολλά μπράβο :clapping:

Τον Ντουμα ειδες ....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνα δίωρο στα Βριλήσσια στην Λ. Πεντέλης στο ύψος του κοτσοβολου, λευκό golf 6 rline πενταπορτο με αυτοκόλλητο στο τρίτο στοπ..

Link to comment
Share on other sites

απεξω :p .....

εσυ που ησουνα?

Πήγα μια βόλτα να δώ τον παππού που κάνει εκεί αιμοκάθαρση και θυμήθηκα τις ζάντες :D

Γρήγορα αυτοκόλλητο :laugh:  :laugh:

Link to comment
Share on other sites

5αρι golf 2πορτο μαυρο με σήμα του club στην τάπα της βενζίνης εχθέςκατα τις 17:15  στην ΑΟ με κατευθυνση προς Καρέα -

 

φίλε απλά το αυτοκινητο σου ειναι πανέμορφο -η μάσκα ,χαμόγελο του παει απιστευτα ,σε εβλεπα απο τους καθρεπτες και σε θαυμαζα-

 

όλο το συνολο είναι απλα τέλειο (ζαντες,φαναρια,εξατμιση) -πολλά like και πολλά μπράβο :clapping:

ναι ναι εγώ ήμουν....το ομολογώ..

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για τα καλά σου λόγια....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.