Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Λευκο 6n 3θυρο με αυτοκολητο του club κατω αριστερα στο πορτμπαγκαζ.Ημουν παρκαρισμενος εξω απο Νομαρχια Τρικαλων 20:20 σημερα

Λευκο 6n 3θυρο με αυτοκολητο του club κατω αριστερα στο πορτμπαγκαζ.Ημουν παρκαρισμενος εξω απο Νομαρχια Τρικαλων 20:20 σημερα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 8:15 στην Χρ. Σμύρνης στο βυρωνα, ένα μαύρο golf 5 με αυτοκόλλητο στο τρίτο stop και με αριθμό πινακίδας ΖΧΗ....

Link to comment
Share on other sites

Χρυσαφί-μπέζ Golf mk4 στο Trolley Cafe στην λούτσα,με αυτοκόλλητο στο φανάρι μπροστά και πίσω στο 3ό στοπ....χαιρετήθηκαμε και παρκάραμε τα μωρά 8)

Link to comment
Share on other sites

Στην Πρέβεζα στο στενακι δίπλα στην Mazda πριν μια ώρα περίπου, μπλε σκούρο passat με αυτοκολλητο στο πίσω αριστερό τζαμί, σου κορναρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα.... Σήμερα είδα πάλι αυτό το golf 5 μαύρο στην Χρ. Σμύρνης στο βυρωνα !!!! Ποιος να ναι ποιος να ναι ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Συναντηση προχθες στη Βασιλικη στη Λευκαδα με το μελος dimispolo εξω απο το μαγαζι του . Τα ειπαμε λιγακι ....

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κόκκινο golf tsi με αυτοκόλλητο του club πριν από 10 περίπου μέρες από βασιλική-Λευκάδας ήμουν στο μαγαζι δούλευα και δεν τον πρόλαβα να δώ πινακίδα και να τον φωνάξω να γνωριστούμε μιας και είναι της παρέας και περνάει και από το νησί.. Παίζει και να ήρθε από Κεφαλονιά με το ferry,

να ήρθε από Κεφαλονιά με το ferry,

Συναντηση προχθες στη Βασιλικη στη Λευκαδα με το μελος dimispolo εξω απο το μαγαζι του . Τα ειπαμε λιγακι ....

. Φιλαρακι χάρηκα πολύ που σας είδα ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα, καλό καλοκαίρι να έχετε και καλή επιστροφή, Edited by dimispolo
Link to comment
Share on other sites

. Φιλαρακι χάρηκα πολύ που σας είδα ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα, καλό καλοκαίρι να έχετε και καλή επιστροφή,

Σε ευχαριστω παρα πολυ , η επιστροφη ξεκινησε με μια σταση απο Ηπειρο στις πηγες του Αχερωντα ! Ελπιζω να τα πουμε στην Πανελληνια συναντηση μας , οπως σου ειπα ... Καλα να περνας μεχρι τοτε !!!

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σημερα μαλιστα παρκαρα ακριβως μπροστα του αυτο το χαλια τοασπρο eos με τα carbon στη σαρωνιδαπολυ χαλια το αμαξι σου φιλε και μετα λες το δικο μου

Χαχα πλάκα κανείς το δικό σου είναι δυναμιτης!!!! Δεν σε είδα εκεί θα επινα καφε....

Link to comment
Share on other sites

Στις 2 τα ξημερωματα κοκκινο golf 5 με αυτοκολλητο στο 3ο στοπ στο φαναρι Ιωνος Δραγουμη και Εγνατιας ! Ποιοοοοος ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή το απόγευμα στη Κέρκυρα , ανθρακί polo με αυτοκόλλητο στο τρίτο stop κ πινακίδα ΙΝΧ****. Ημουν στο αντίθετο ρεύμα κ δεν πρόλαβα να ανάψω φώτα

Link to comment
Share on other sites

Δε λέμε ώρα ρε Σωτήρη. Θα το διαβάσει η γυναίκα του και μετά... Γι αυτό δεν φανερώνεται ο ανθρωπας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 8:15 στην Χρ. Σμύρνης στο βυρωνα, ένα μαύρο golf 5 με αυτοκόλλητο στο τρίτο stop και με αριθμό πινακίδας ΖΧΗ....

Εγω είμαι αυτός....

Καλημερααααα.... Σήμερα είδα πάλι αυτό το golf 5 μαύρο στην Χρ. Σμύρνης στο βυρωνα !!!! Ποιος να ναι ποιος να ναι ;;;;;

Εγω είμαι, εγω είμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Στη Κέρκυρα σήμερα, πέτυχα τον AUTOPAINTER_JUNIOR. Δεν τον γνώριζα και μόλις είδα το αυτοκόλλητο του έκανα νόημα και βγήκαμε αριστερά. Γνωριστήκαμε και τα είπαμε. Φίλε Νίκο θα προσπαθήσω να τα πούμε για καφεδάκι. Καλά να περνάς.

Link to comment
Share on other sites

Στη Κέρκυρα σήμερα, πέτυχα τον AUTOPAINTER_JUNIOR. Δεν τον γνώριζα και μόλις είδα το αυτοκόλλητο του έκανα νόημα και βγήκαμε αριστερά. Γνωριστήκαμε και τα είπαμε. Φίλε Νίκο θα προσπαθήσω να τα πούμε για καφεδάκι. Καλά να περνάς.

Καλα εκει οδηγειτε αναποδα ;;; 8P 8P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα εκει οδηγειτε αναποδα ;;; 8P 8P

:lolu: :lolu: :lolu: :lolu:

 

Κυπρος ,κερκυρα και Αγγλια...

Edited by activious
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα εκει οδηγειτε αναποδα ;;; 8P 8P

Πωωώ ότι να ναι... Αχαχαχαχα

Sorry παίδες για το μπέρδεμα αλλα με το μωρό κοιμάμαι πια ελάχιστα, με βάρεσε κ η ζέστη κ αστα να πάνε... Χαχαχα

Τέσπα, κάναμε στη άκρη (δεξιά έτσι για να μήν ξεχνιόμαστε )

Edited by Tsilis_Corfu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.