Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

μπλε lupo με αυτοκόλλητο και πινακίδα από ΥΜΙ, στο λιμάνι της Κόστα , παρκαρισμένο και μεσα στην σκονη, μαλλον καπου στις Σπέτσες βρίσκεται...

ποιος?

Edited by kkoletsis
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μέλος από Βόλο με ασημί πεντάπορτο 6N ιδιαίτερα χαμηλωμένο και εργοστασιακό εμφανισιακά?

 

update:

Χθες εθεάθη και 4άρι ασημι πεντάπορτο με πατουράτες ζάντες και bodykit απο R32!Διέκρινα ιντερκούλερ πίσω από τη σίτα του προφυλακτήρα και σε ένα μικρό άνοιγμα δευτέρας ακούσα "εξακύλινδρο" ήχο.Την επόμενη φορά θα τον σταματήσω και θα τον βάλω να ανοίξει καπό!!!

Edited by wolfsburg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polo ποντικί σχολης οδηγων με μεγαλη ηλιοπροστασια στο dragster thiva:P

Andritsoulas?

το πηρε και εμενα το ματι μου αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Άσπρο πόλο 6r πριν ΛΊΓΟ έξω από ΤΑ εβερεστ στο ρεθυμνο με αυτοκόλλητο του κλαμπ στο πίσω αριστερό τζάμι.κανείς από εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο golf 5 με δυο μπουκες louk r32 και ζάντα louk Audi πολυ όμορφο ,αυτοκόλλητο στα πίσω τζάμια ,το απόγευμα παρκαρισμένο στον προφήτη Ηλία ,,; Πέρασα απο εκει με το πολάκι μου και το είδα

Link to comment
Share on other sites

Καιρο εχω να δω αμαξι με αυτοκολλητο βραδυ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Άσπρο πόλο 6r πριν ΛΊΓΟ έξω από ΤΑ εβερεστ στο ρεθυμνο με αυτοκόλλητο του κλαμπ στο πίσω αριστερό τζάμι.κανείς από εδώ;

ένα λευκο πολο 6R με αυτοκολλητο στο σημειο που λες, ειδα κ εγω πριν απο καμια βδομαδα (με ηρακλειώτικες πινακιδες) στο γιοφυρο στο Ηράκλειο

Link to comment
Share on other sites

Ποιό παιδάκι ήταν εχθές κατά τις 19:10 στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με ασημί 5αρι gt και παίζαμε μαζί από το Μακεδονία Παλλάς έως το Cosmos ;

Link to comment
Share on other sites

Μεσημερι γυρω στη 1 στο Ηράκλειο Κρητης,στο φαναρι εξω απο το λιμανι,ενα μ@μ@το passat CC λευκο με κοκκινες πινακιδες. Καποιος που γραφει εδω μεσα? 
Ερωτας το CC  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Πετρουπολεως στο υψος των max stores στη Πετρουπολη εθεαθη..νεαρη με τα ποδια..με μπλουζακι λευκο vwclub και ζακετα μαυρη vwclub..μαυρομαλλα!!! :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πετρουπολεως στο υψος των max stores στη Πετρουπολη εθεαθη..νεαρη με τα ποδια..με μπλουζακι λευκο vwclub και ζακετα μαυρη vwclub..μαυρομαλλα!!! :D

Εκανες την απαραιτητη συσταση;

:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν κανα δυωρο++ λευκο 5αρι GTI τερρα πετρα Πετρουπολη.Πιθανοτατα αυτοκολλητο στ 3ο στοπ του κλαμπ.

Link to comment
Share on other sites

εγω ....ηρθα για ποτακι...καλα παιδια εχετε παντως εκει...στην κατω εξοδο μου εκανε κουμαντο ενας αλλο χαμηλος γιατι δεν περναγα...

Link to comment
Share on other sites

Χτες το απόγευμα στη μαρκοπουλου παίξαμε (γυναικα οδηγος) με λευκο polo με αυτοκόλλητο πίσω αλλα ήταν πολυυυυυυυ βιαστική!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λευκό gti στην Ήπειρο! !! Στην είσοδο της Πρέβεζας χτες λευκο 5αρι με ασπρες ζαντες τούμπανο. Σήμερα στην Άρτα στο τιπ τοπ στο γεφύρι λευκό 5αρι gti με αυτοκόλλητο Nurbugring

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και στο γυρισμό σήμερα στη Κορίνθου Πατρών μαύρο 5αρι με scratch αυτοκόλλητο του vw club και abt σηματάκι. Πινακιδα ΕΜΚ ... πήγαινε απελπιστικά αργά προς Αθηνα...

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Edited by Giorgos79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.