Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

5αρι gti μαύρο με μαύρες ζάντες gti debadged και αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι κατά τις 5 παρά στην αρχή της βουλιαγμένης, ποιός? :p

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο απόγευμα κατα τις 7 στην καστελα έξω απο το floca μαυρο 6αρι golf r line ή look r με σήμα του club στο 3ο φαναρι-

 

φίλε πολυ ωραιο αλλά δεν καταλαβα ενώ έμοιαζε για R ,ειχε τον προφυλακτηρα πισω με την εξατμιση στη μεση ,καθισματα του R

 

νομιζω μπροστα ειχε σημα r line ή δεν είδα εγω καλα γιατι ψιλοεβρεχε;

 

παντως πολυ όμορφο

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο Golf 2 με πινακίδες ###-8086. Λευκό αυτοκόλλητο στο τρίτο στοπ..Μπροστά από το Hotel Anatolia

Στην Θεσσαλονίκη..Ποιός;

Link to comment
Share on other sites

Την Πεμπτη το πρωι κατα τις 9:30-10:00 ποιος ηταν με παπι και μπουφαν του club στην καθοδο της Κηφισιας στο υψος Φιλοθεης- Ψυχικου;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο απόγευμα κατα τις 7 στην καστελα έξω απο το floca μαυρο 6αρι golf r line ή look r με σήμα του club στο 3ο φαναρι-

 

φίλε πολυ ωραιο αλλά δεν καταλαβα ενώ έμοιαζε για R ,ειχε τον προφυλακτηρα πισω με την εξατμιση στη μεση ,καθισματα του R

 

νομιζω μπροστα ειχε σημα r line ή δεν είδα εγω καλα γιατι ψιλοεβρεχε;

 

παντως πολυ όμορφο

Εγω ειμουν φιλε ;)

Link to comment
Share on other sites

Golf μαύρο τούμπανο "R" με διπλές εξατμίσεις στο κέντρο αραζει στην παραλία της αναβυσσου!!!!!!

Και αυτο εγω ειμουν, παω συχνα για ρακετα εκει. Αααχ καλοκαιρακι!

Παντως αν ειμουν ο Ξηρος σιγουρα θα επρεπε να ειχα αλλαξει αμαξι η να βγαλω το αυτοκολητο! ΛΟΛ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο Golf 2 με πινακίδες ###-8086. Λευκό αυτοκόλλητο στο τρίτο στοπ..Μπροστά από το Hotel Anatolia

Στην Θεσσαλονίκη..Ποιός;

εγω ημουν απο παρασκευη μεχρι κυριακη λογο εκθεσης (agrotika).την πινακιδα και το αυτοκολητο πως την ειδες ημουν κλεισμενος απο ενα vw fox κοκκινο;

Edited by GIORGOS VR6
Link to comment
Share on other sites

εγω ημουν απο παρασκευη μεχρι κυριακη λογο εκθεσης (agrotika).την πινακιδα και το αυτοκολητο πως την ειδες ημουν κλεισμενος απο ενα vw fox κοκκινο;

Σε τσάκωσα :p χαχα !! Δεν θυμάμαι εάν σε είχε κλείσει άλλο αυτοκίνητο.. την πινακίδα και το αυτοκόλλητο τα είδα καθώς ήμουν σε λεωφορείο οπότε είχα το πλεονέκτημα του ύψους.. πάντως για τα χρόνια του περιποιημένο το έχεις !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε τσάκωσα :p χαχα !! Δεν θυμάμαι εάν σε είχε κλείσει άλλο αυτοκίνητο.. την πινακίδα και το αυτοκόλλητο τα είδα καθώς ήμουν σε λεωφορείο οπότε είχα το πλεονέκτημα του ύψους.. πάντως για τα χρόνια του περιποιημένο το έχεις !! ;)

το fox σίγουρα με είχε κλείσει ήμασταν παρέα.Το αμάξι το πήρα πρίν τέσσερα χρόνια απο θεσσαλονίκη(νέα Ιωνία) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και αυτο εγω ειμουν, παω συχνα για ρακετα εκει. Αααχ καλοκαιρακι!

Παντως αν ειμουν ο Ξηρος σιγουρα θα επρεπε να ειχα αλλαξει αμαξι η να βγαλω το αυτοκολητο! ΛΟΛ

Μεγάλος ρουφιάνος τα αυτοκόλλητα :p :P :p:)

Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδακι ειχε παρκαρει το μπλε vento του στο μαρουσι στην αιγλη σημερα το μεσημερι?

Link to comment
Share on other sites

ποιος εχει μπλε λουπο  και γυριζει νικαια κερατσινι....πηγαινα για πλυσιμο στου γιαννη οταν σε ειδα.

Link to comment
Share on other sites

οχι οτι εχω τιποτα με τα λουπο, αλλα υπαρχει μια διαφορα μεταξυ λουπο-πολο :Ρ. Αλλα δεν παρεξηγω, οι περισοτεροι φιλοι μου (ασχετοι) το φωναζουν golf :p

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειδα πολλα μελη και αλλου.καλο ειναι να υποστηριζουμε τις αυτοκινητιστικες λεσχες οποιες και αν ειναι αυτες.το θεμα ειναι να κανουμε κεφι και καλη παρεα.μετραμε μερες και για την δικια μας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σημασια εχει να υπαρχει κινηση στο χωρο γιατι ο κοσμος μουδιασε πολυ τα τελευταια χρονια ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.