Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ενα πολο προχτες βραδυ στο μακεδονια παλλας κοντα επι της νικης

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

ασπρο πενταρι γκολφ,3πορτο,χαμηλωμενο,με μαυρες ζαντες,και μαυρα σηματα στην κατεχακη το απογευμα...

ασπρο πολο 6r 5πορτο στον κεντρικο του λαυριου με αυτοκολλητα vwclub..

Link to comment
Share on other sites

Λευκό περλε 5αρι golf με μούρη carbon κ πιςω rπροφυλακτηρα R32 πέτυχα στον κηφισσο πριν λίγο .......δυναμίτης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Μαύρο 5άρι Gti με βαμμένες τις ζάντες νομίζω μαύρο ματ, αυτοκολλητάκι κλασικά στο πίσω τζάμι κατέβαινε την ανεξαρτησίας στην αργυρούπολη και έστριψε αριστερά για βουλιαγμένης. Αυτό χτες κατα τις 7 το απόγευμα. Anybody?

Link to comment
Share on other sites

Χθες πηγαιναμε κοντα με ενα ασπρο scirocco 2.0 tfisi και τα δωσαμε μια δευτερα ετσι για πλακα η εισως το εδωσα χαχα :p μου εκανε εντυπωση παντως πολυ ωραιο ηχο εκανε και μολυ ομορφο το ειχε,ειμασταν στην παραλια πριν τον λευκο πυργο ειναι απο εδω το παιδι ?

Link to comment
Share on other sites

Λευκό polo 1.2tdi comfortline με αυτοκόλλητο του club στο τρίτο stop με ΕΒΜ πινακίδα το οποίο και οδηγεί ωραία θηλυκή παρουσία στην Λαμία τις τελευταίες μέρες. . . . . . .. ??????????????????????????

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λευκό polo 1.2tdi comfortline με αυτοκόλλητο του club στο τρίτο stop με ΕΒΜ πινακίδα το οποίο και οδηγεί ωραία θηλυκή παρουσία στην Λαμία τις τελευταίες μέρες. . . . . . .. ??????????????????????????

Ντροπη !!! Τι λογια ειναι αυτα ;;Εχουμε φωτο ;;;!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Ανδρέα κάτι έχω υπόψη!Το αμάξι είχε έρθει στην Πανελλήνια και μάλιστα το είχε φέρει ο άντρας της ωραίας θηλυκής παρουσίας όταν πέρασε με το καρότσι με το μωρό και μας είδε να μαζευόμαστε!Μάλιστα όπως μου είπε, είναι μόνιμος στον στρατό και είχε άδεια την συγκεκριμένη περίοδο οπότε κατέβηκε στη Λαμία απ όπου κατάγεται η γυναίκα του γι αυτό και οι πινακίδες Έβρου!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Ανδρέα κάτι έχω υπόψη!Το αμάξι είχε έρθει στην Πανελλήνια και μάλιστα το είχε φέρει ο άντρας της ωραίας θηλυκής παρουσίας όταν πέρασε με το καρότσι με το μωρό και μας είδε να μαζευόμαστε!Μάλιστα όπως μου είπε, είναι μόνιμος στον στρατό και είχε άδεια την συγκεκριμένη περίοδο οπότε κατέβηκε στη Λαμία απ όπου κατάγεται η γυναίκα του γι αυτό και οι πινακίδες Έβρου!

ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΗΗΗΗΗΗ !!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α ρε καθίκια με δουλεύετε!Κουβέντα κάναμε με τον άνθρωπο αμέσως κουτσομπόλης!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ο Hellenic Vanagon κατέβαινε το Κηφισό χτες βραδυ γύρω στις 10? Δεν εχω ακούσει αλλη φορά passat να κάνει τέτοιο θόρυβο!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Edited by Giorgos79
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Ανδρέα κάτι έχω υπόψη!Το αμάξι είχε έρθει στην Πανελλήνια και μάλιστα το είχε φέρει ο άντρας της ωραίας θηλυκής παρουσίας όταν πέρασε με το καρότσι με το μωρό και μας είδε να μαζευόμαστε!Μάλιστα όπως μου είπε, είναι μόνιμος στον στρατό και είχε άδεια την συγκεκριμένη περίοδο οπότε κατέβηκε στη Λαμία απ όπου κατάγεται η γυναίκα του γι αυτό και οι πινακίδες Έβρου!

Πραγματικά γέλασα με αυτό!

Πλήρες ιστορικό.

Μπορώ να έχω το βιογραφικό του στρατιωτικού; Έχω κάτι κονέ, αν είναι να κανονίσω να παίρνει άδεια όποτε έχουμε συνάντηση :)

Link to comment
Share on other sites

Πάω Βέροια να κάνω εμβόλιο το αγαπημένο μου Rottwailer. Καθώς φεύγω βλέπω ένα αμάξι Golf 5 μαύρο ολόιδιο με του Billgr4.

Τον παίρνω από πίσω με το Corsa που ήμουν μέσα στην κίνηση κόρνες τίποτα, τηλέφωνα, τα είχε κλειστά.....

Μετά βαρέθηκα λέω θα βιάζεται..... 

Το απόγευμα τον πέτυχα στο τηλέφωνο και μου λέει δεν ήταν αυτός...

Κάτι παίζει εδώ... 

Κάποιος ζήλεψε και έχει ολόιδιο αμάξι με έναν άλλον...............

Ποιος??????? :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Στην κατερινη εδω κ ποσες μερες κυκλοφορει ενας με ασημι γκολφ.. Πισω εχει αυτοκολλητα αρκετα αλλα τ αγαπημενο μου ειναι το ασημενιο V E R I A ....

Link to comment
Share on other sites

Πάω Βέροια να κάνω εμβόλιο το αγαπημένο μου Rottwailer. Καθώς φεύγω βλέπω ένα αμάξι Golf 5 μαύρο ολόιδιο με του Billgr4.

Τον παίρνω από πίσω με το Corsa που ήμουν μέσα στην κίνηση κόρνες τίποτα, τηλέφωνα, τα είχε κλειστά.....

Μετά βαρέθηκα λέω θα βιάζεται.....

Το απόγευμα τον πέτυχα στο τηλέφωνο και μου λέει δεν ήταν αυτός...

Κάτι παίζει εδώ...

Κάποιος ζήλεψε και έχει ολόιδιο αμάξι με έναν άλλον...............

Ποιος??????? :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

3dr GTi με πινακίδες Βέροιας;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.