Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Passatoukos στο γνωστο του στεκι-πλυντηριο Κυριακη μεσανυχτα??

Ανοιχτό πλυντήριο μεσάνυχτα; Κατα που πέφτει;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο 2πορτο 2άρι golf παρκαρισμένο σήμερα το πρωί, με αυτοκόλλητο στο πισω τζάμι, έξω από το νοσοκομείο <<Αλεξάνδρα>>. Ποιό καλό παιδάκι ήταν????

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλαρακι πηρα ματι εναν τυπο που περασε με τα ποδια και κοιτουσε το πισω μερος 

Link to comment
Share on other sites

golf 7 tsi με σαλιγκαρι στ προφυλακτηρα προχτες το βραδυ λαιμο παραλιακη πηγαιναμε προς λιμανακια σβελτα εγω με golf 2 λευκο

Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο παιδι χθες απογευμα με ενα golf v gti κοκκινο πηρε τη στροφη σε στενο με χειροφρενο μαλλον και σταματησε στα ποδια λιγο και θα με χτυπαγε ποιος ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Αν ηταν σε γκρι χρωμα αυτο που ειδες εγω μαλλον ημουν.

Ναι!!!

Ήταν γκρι χρώμα, αρα εσένα είδα!

Είσαι τακτικός στην Σεβαστουπόλεως; Να έχω τον νού μου μπας και σε ξαναπετύχω;

Άν σε ξαναδώ θα έρθω να σου μιλήσω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!!

Ήταν γκρι χρώμα, αρα εσένα είδα!

Είσαι τακτικός στην Σεβαστουπόλεως; Να έχω τον νού μου μπας και σε ξαναπετύχω;

Άν σε ξαναδώ θα έρθω να σου μιλήσω!

Ναι ειμαι τακτικος καθε μερα ειμαι αλλα το αυτοκινητο δεν το παιρνω συνεχεια γιατι μενω κοντα απλα ετυχε εκει την μερα.

Υ.Γ πρεπει να ηταν τεταρτη οταν με ειδες

Edited by Nikos_Athens
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 15:00 παρκαρισμένο μέσα στα στενά τις Αράχωβας γκρι polo με το σήμα του club στο πίσω τζαμί...

Link to comment
Share on other sites

Δύο golf με αυτοκόλλητο του club παρκάρουν στον Σταυρό Λαμίας. Ένα άσπρο με μαύρη λεπτομέρεια στο καπό και ένα μαύρο....  Τούς ξέρει κανένας????  Όχι τίποτα άλλο αλλά είμαστε και γείτονες....

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει το γνωστο κοκκινο ''σκυλαμαξο''  :p

 

το είδες στο γνωστό συνεργείο ή ο Τσακουλέρης το έχει βγάλει για κόντρες πάλι; :)

 

Να ξέρω να τον πάρω τηλ και να τον κυνηγήσω.

Link to comment
Share on other sites

το είδες στο γνωστό συνεργείο ή ο Τσακουλέρης το έχει βγάλει για κόντρες πάλι; :)

 

Να ξέρω να τον πάρω τηλ και να τον κυνηγήσω.

Χαχαχαχαχα. Παρκαρισμενο ομορφα και ωραια ηταν στον Ηλια. Δεν το ειδα εν κινησει

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη λευκο scirocco, front mount i/c μπλε κολλαρα (rocco85?) στην καβαλα, ημουνα undercover με το clk.

Κεντρικα της πολης.. Κοντα στο γωνιακο shell.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα. Παρκαρισμενο ομορφα και ωραια ηταν στον Ηλια. Δεν το ειδα εν κινησει

πήγα και του το πήρα. Το κυκλοφορώ εγώ για λίγες μέρες... μου είχε λείψει :) 

Βέβαια έχω να πω πως έχω απογοητευθεί με τους ελληνάρες μας που εξακολουθούν να μην σέβονται τίποτε. Μέσα σε 1 βράδυ κονόμησα γρατζουνιές και στους 2 καθρέφτες του "παιδιού" :(

Link to comment
Share on other sites

πήγα και του το πήρα. Το κυκλοφορώ εγώ για λίγες μέρες... μου είχε λείψει :)

Βέβαια έχω να πω πως έχω απογοητευθεί με τους ελληνάρες μας που εξακολουθούν να μην σέβονται τίποτε. Μέσα σε 1 βράδυ κονόμησα γρατζουνιές και στους 2 καθρέφτες του "παιδιού" :sad:

Βγαλε βολτα το ''παιδι'' να ξεχαρμανιασει!!!!! Καλα αυτο με τις γρατζουνιες αστο....αν δεν εχεις παρκινγκ δεν γινεται τιποτα. Παρκαρισμενος και επεσε μηχανακι επανω μου. 2 χρονια εκανα να παρω λεφτα μετα απο τρεξιματα και δικαστηρια

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει να σταματήσω να πληρώνω πάρκινγκ. Αλλά βλέπω να το βάφω και να το κλείνω σε πάρκινγκ

Sent from my Sony Xperia Z3 Dual using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Doggy με το κοκκινακι του στην πειραιώς.

 

Πάτησα και μια δευτερα για να σε πιάσω και φανταζεσαι τι ακουσα :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Είπα να μπω να ρουφιανέψω ότι σε είδα αλλά είσαι γρήγορος εσύ :)

Πες μου την αλήθεια, όταν ανέφερες περί VWClub, μετά έφαγες κατραπακιά από τον συνοδηγό ε;  :p :p :p :p

Πάντως δεν έδωσα αφορμή για σχόλια, είδες... σαν κύριος έφυγα.

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Είπα να μπω να ρουφιανέψω ότι σε είδα αλλά είσαι γρήγορος εσύ :)

Πες μου την αλήθεια, όταν ανέφερες περί VWClub, μετά έφαγες κατραπακιά από τον συνοδηγό ε;  :p :p :p :p

Πάντως δεν έδωσα αφορμή για σχόλια, είδες... σαν κύριος έφυγα.

χαχαχαχα

 

Ου καλα,μεχρι το χαλανδρι άκουγα να ξερεις,κλαμα,δακρυα ετρεχαν σου λεω,νομιζε οτι παμε μαζι γεφυρα :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.