Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Και για να κάνω την αρχή, είδα το Golf του Golf III Gt όλως παραδόξως παρκαρισμένο

κανονικά κοντά στο Αίθριο στο Μαρούσι (συνήθως παρκάρει καβάλα σε κάτι πεζοδρόμια 20-50cm tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ασημη polo 6Ν εξω απο τον μαρινοπουλο στην Νιρβανα στα Κ. Πατησια πριν τις 3 γεφυρες με αυτοκολητο στο 3ο στοπ....

tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρίν λίγο εθεάθει το μέλος RAVEN να πήζει στο κέντρο της Ελευσίνας λόγω κίνησης χαιρέτησα αλλά ήμουν με ένα PANDA :huh: της δουλειάς και δεν με είδε...

Link to comment
Share on other sites

χρυσαφι..?

ποιος να ηταν αραγε 8)

Ελα ντε ειμαστε και πολλοι!!! tongue.gif Λες να ανεβηκα εγω και να μην το ξερω? :rolleyes:

ναι ο dydimos ειναι...και πιναμε ποτο στην αριστοτελους :o

Link to comment
Share on other sites

Χθες κατα της 5 το απογευμα ειδα το αμαξι του Batman απεναντι απο την εκκλησια

στην Ανατολη στον κεντρικο δρομο.

Που ησουν ρε Μητσαρα??

στο ανθοπολειο ειμουνα το εχει 1 φιλαρακι και ειχα αραξει γεια καφε :angry: τι να κανω δεν την παλεβω μια :angry:

Link to comment
Share on other sites

Χθες στις 3 το βραδυ καθως επεστρεφα σπιτι. Περναω απο Δωδωνης και Ελησποντου στον Κολωνο και πετυχαινω ενα polo μπλε 9Ν με φιμε και σηματακι στα πλαγια. Ρε σεις ....... τοσα χρονια ημουν στον Κολωνο και ειμαι ο μοναδικος στο club απο εκει..... (+ ενας φιλος που ηρθε τωρα και θα τον γνωρισετε στο meeting) τωρα που αλλαξα γειτωνια μαζευτηκατε ?????????? :lol: :lol: :lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Γαλατσίου κατα τις 3 παρα τα ξημερώματα πέτυχα το μέλος LoukPeri με το Golf του.Κάτσαμε σε ένα φανάρι και τά παμε και ύστερα συνεχίσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλοπαιδο περασε απο το μαγαζι μου τωρα στην Λεωφορο Αρτεμιδος στην Λουτσα με ασημι γκολφ4 και μαλιστα μου τουρμπισε μπροστα μου? tongue.gif Το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι το ειχε και η πινακιδα ΖΜ*****

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλοπαιδο περασε απο το μαγαζι μου τωρα στην Λεωφορο Αρτεμιδος στην Λουτσα με ασημι γκολφ4 και μαλιστα μου τουρμπισε μπροστα μου? tongue.gif Το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι το ειχε και η πινακιδα ΖΜ*****

¶μα μου έλεγες μαύρο 5άρι θα σου έλεγα εγώ.... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλοπαιδο περασε απο το μαγαζι μου τωρα στην Λεωφορο Αρτεμιδος στην Λουτσα με ασημι γκολφ4 και μαλιστα μου τουρμπισε μπροστα μου? tongue.gif Το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι το ειχε και η πινακιδα ΖΜ*****

Μάλλον ο Παναγιώτης ήταν(pantekno) :D 'Αμα η πινακίδα ήταν ΖΖΜ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Eιπε θα μπει να το γραψει, αλλα επειδη τα log in του Polo1.6T ειναι απο σπανια εως ανυπαρκτα tongue.gif το γραφω εγω.

Με "τσιμπισε" λοιπον ο Θοδωρης στην Λ. Αθηνων την Πεμπτη αν θυμαμαι καλα το απογευμα. Πηγαινε για καφε με παρεα και εγω επεστρεφα απο τη δουλεια στη κοσμαρα μου ως συνηθως.......

Τα ειπαμε τηλεφωνικως και αυτο ηταν.

Link to comment
Share on other sites

την παρασκευη σε ολη την παραλιακη και μεχρι την αλιμου εβλεπα διπλα μου ενα πολο τουμπανο. το κοιταγα το ξανακοιταγα,ενα κουκλι σκετο. μετα απο αρκετη ωρα ειδα οτι ειχε και αυτοκλολλητο :lol:

στην αλιμου ανοιξε και εγινε εξαφανιζολ...2 κοκκινα περασα για να τον προλαβω χαχαχαχα

τελικα μιλησαμε, ηταν ο θοδωρης, POLO 1.6T.

worthy.gifworthy.gifworthy.gif στο πολο σου θοδωρη πολυ προσεγμενο και πανεμορφο φτου φτου σκορδα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο Παναγιώτης ήταν(pantekno) :lol: 'Αμα η πινακίδα ήταν ΖΖΜ tongue.gif
Οχι η πινακιδα αρχιζε ΖΜ..... tongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Ξημερώματα Κυριακής γύρω στις 3:30 ενα 5άρι μάυρο με πινακίδα ***-6435 στην Παραλιακή. Ποιός???

Link to comment
Share on other sites

Στην οδό Τσούντα (δεν ξέρω αν το λέω σωστά) που είναι κάθετος της Αχαρνών πέτυχα ασημί Golf IV με αυτοκόλλητο στο πίσω πλαινό κατα τις 6 και - 6.30.

Link to comment
Share on other sites

Σαββατο βραδυ στη Ν.Χαλκηδονα απεναντι απο το παλιο δημαρχειο ενα 9n ασημι,τριπορτο με αυτοκολλητα του club στα πισω παραθυρα.Ειχε και φιμε νομιζω.

Σημερα πεντε παρα μαυρο πενταπορτο 9n με μεγαλο αυτοκολλητο στο πισω παρπριζ,σε πλυντηριο στον Αγιο Κοσμα στην Ν.Φιλαδελφεια.

Ποια καλα παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 19:00, Εγνατία στο Βαρδάρι, κόκκινο 5άρι golf με πινακίδα ΙΝΡ, σήμα στο κάτς αριστερό μέρος του πίσω παρμπρίζ, και με επιβάτες έναν με μαλλιά και μούσια (ωραία περιγραφή!!!) και μια κοπέλα πλάι του συνοδηγός.. Εστριβε προς τα δικαστήρια. Ποιός ήταν;! Προσπέρασα μεταμφιεσμένος σε στρουμφάκι μέσα σε Citroen Xsara, λόγω αφαίρεσης πινακίδων στο golfάκι μου για φιμέ! Σχετικά, στο σχετικό ποστάρισμα!

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΧΘΕΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 19.30 ΠΕΤΥΧΑ ΜΑΥΡΟ

GOLF MK4 ΤΡΙΠΟΡΤΟ ΜΕ ΝΙΚΕΛ ΚΑΘΡΕΠΤΕΣ...Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ

ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ GOLF CLUB ΠΑΠΠΟΥΣ...Ο ΓΙΑΝΝΗΣ...ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΕΙΔΕ ΑΠΟ ΠΡΙΝ

ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΤΟΥ ΚΛΑΜΠ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΡΤΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ....ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΡΤΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες, πριν λίγο βγήκα για γάλα και τσιγάρα στο πλησιέστερο ανοιχτό περίπτερο και τελικά, αφού συνάντησα τον χρήστη melman με παρέα, κάναμε τη μισή Βουλιαγμένης .. και πίσω φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Συχνα πυκνά βλέπω ένα μαύρο 5άρι GT στις τζιτζιφιές!!!

Νομίζω ότι είναι του MIXOS GT.Έχει ένα αυτοκόλλιτο κάτω δεξιά στο πόρτ-μπαγκάζ

Όλλο σου παίζω τα φώτα και όλο πατάς γκάζι.

Την επόμενη φορά θα σε φτάσω!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο ΣΕΦ BassakosVR6, Super sayian, Metal Drummer, ο φιλος nik με τo g60 του..... και οι Υπολοιποι ΜΙΛΑΤΕ γιατι αλλους δεν θας ξερω και αλλους δεν σας θυμαμαι........

γραψτε ΣΕΦ κενο και το ονοματακι σας και αποστολη στο 4523 χααχχααχχαχαχααχ tongue.gif

Θανος ο ψηλος (η μετριοφροσυνη σπαει κοκκαλα!!!!!!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif ) beside bassakos..... :D

Link to comment
Share on other sites

Συχνα πυκνά βλέπω ένα μαύρο 5άρι GT στις τζιτζιφιές!!!

Νομίζω ότι είναι του MIXOS GT.Έχει ένα αυτοκόλλιτο κάτω δεξιά στο πόρτ-μπαγκάζ

Όλλο σου παίζω τα φώτα και όλο πατάς γκάζι.

Την επόμενη φορά θα σε φτάσω!!!!!!!!!!!!!!

Ναι ναι Doctor! Ο Μιχαλάκης είναι, αλλά ΜΗΝ τρέχεις να τον φτάσεις, δε σε παίρνει! Εκτός κι αν οδηγάς Porsche Carerra!!!! :D

Εκ πείρας μιλάω, γιατί όταν τον πέτυχα κι εγώ, κυνηγούσε το συγκεκριμένο αμάξι!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.