Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΕΛΤΑ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΝΑ 6Ν ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΕ ΑΣΠΡΕΣ ΖΑΝΤΕΣ. ΕΙΧΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΔΕ ΘΥΑΜΑΙ ΠΟΥ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί κατά τις 8:30, με το που έχω βγεί από το καράβι, στον Πειραιά πέτυχα να κινείται προς Νίκαια-Δραπετσώνα στο ύψος της πύλης για Κρήτη, ασημί 4άρι με πινακίδα αν συγκράτησα καλά ΖΜΖ.... Εγώ κινούμουν προς ΗΣΑΠ για να στρίψω προς έξοδο από Πειραιά και για τον Κιφησσό. Το αυτοκόλλητάκι το είχε χαμηλά στο πορτ μπαγκάζ. Ποίος εν;! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθες εξω απο το Barmacy στη Γλυφαδα tsi μαυρο

με αυτοκολητο .......στον πισω προφυλακτηρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στη πλατεία του Ηρακλείου ασημί γκόλφ 4 με αυτοκόλλητο στο 3το στοπ και πρόσθετα προφυλακτήρα,εξάτμιση κ.λ.π πέρασε έξω από palmie κατά τις 2 παρά.Εγώ ήμουν πεζός.

Link to comment
Share on other sites

Χθες εξω απο το Barmacy στη Γλυφαδα tsi μαυρο

με αυτοκολητο .......στον πισω προφυλακτηρα!!!!

Αν ηταν γυρω στις 12 το μεσημερακι, εγω. Πιο Barmacy ομως?? Παει αυτο εφυγε :D

Link to comment
Share on other sites

χτες απογεμα στο vive mare .μαυρο πολο 9n διπλα απο το αλλο παρκαρισμενο μαυρο πολο 9ν3 με τα σκουρα φυμε k ασημι αυτοκολλητα στα πισω τζαμια του FLOU?

Edited by kage
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατα τις 1και το πρωί όπως έκανα την βολτίτσα μου να ξεσκάσω πετυχαίνω 2-3 αυτοκίνητα μπροστά τον phantom.Λέω λές να ναι αυτός?Είναι και ο μόνος που έχει σε 9Ν3 στρογγυλή μπούκα.Τέσπα τον πετυχαίνω αργότερα στήν Στρατηγού Καλάρη.Τού ριξα κόρνες,χαιρετηθήκαμε και συνέχεισε ο καθένας τον δρόμο του.

Link to comment
Share on other sites

Χθες Πεμπτη κατα τις 15.00 στο Χαλανδρι στο παλιο δημαρχειο,καθετα στο πεζοδρομιο...ασημι

golf mk4 πενταπορτο.....ποιος?????σηματακι του κλαμπ στο πισω τζαμι....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατα τις 1και το πρωί όπως έκανα την βολτίτσα μου να ξεσκάσω πετυχαίνω 2-3 αυτοκίνητα μπροστά τον phantom.Λέω λές να ναι αυτός?Είναι και ο μόνος που έχει σε 9Ν3 στρογγυλή μπούκα.Τέσπα τον πετυχαίνω αργότερα στήν Στρατηγού Καλάρη.Τού ριξα κόρνες,χαιρετηθήκαμε και συνέχεισε ο καθένας τον δρόμο του.

Ακριβώς έτσι, με πέτυχες.... αλλά σε έπιασα, δέν έχω το μόνο 9Ν3 με στρογγυλή μπούκα, ξέρω τουλάχιστον ένα ακόμα, το προηγούμενο μου 9Ν3 που κι αυτό είχε στρογγυλή μπούκα και τώρα το έχει ένα άλλο παιδί που είναι μέλος του club μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

FearBit.... ο Κωστής, παλιό μέλος μας και συντοπίτης (Ζωγραφιώτης και αυτός) εθεάθη 2 φορές σήμερα tongue.gif

1. στο παγκράτι πριν κανά 2 ώρες όπου ήταν με αλάρμ στην φιλολάου όσο ψώνιζε για το μικρό μωράκι του (αχ οικογενειάρχες μου γίνατε όλοι tongue.gif )

και 2η μετά από 30' στου Ζωγράφου όπου βάζαμε βενζίνη στην κλασσική BP επάνω ψηλά στην Γ.Κουσίδου ;)

Το Golfάκι του... πανέμορφο όπως πάντα με νέο look μπροστά στη μούρη / καπώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios

αποψε το βραδυ ενω ειχα κανονισει συναντηση με τον golfakia1983 και με τον αρη κοινως Latousakis μετα απο πολυ καιρο και χαμενο απο τις συναντησεις μας πετυχα τον kostasgolf5 με την ομορφη κοπελια του hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 3:30 τα μεσάνυχτα κι όπως γυρνούσα σπίτι, στην Εγνατία κοντά στην Αντιγονιδών μου κόρναρε ένα μαύρο 5άρι Golf από το ρεύμα προς το σταθμό. Εγώ πήγαινα ανατολικά... Ποιός ήταν;;

Link to comment
Share on other sites

Eχθες γυρο στις 21:30 στην Λ.Αθηνων στο υψος τον ΤΕΙ Αιγαλεου ενα 3αρι σαν το δικο μου μου παιζει τα φωτα,κανω δεξια και ηταν το μελος Γκαρτσος - Γκατσος καπως ετσι μου ειπε.30+ τον εκανα,δεν ερχετε συχνα μου ειπε,αλλα πολυομορφο το 3αρι!

τον ξερει κανεις?

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη Σάββατο βραδάκι στο Electro World Polo 6n κόκκινο με το σήμα στο πόρτ μπαγκάζ κάτω από τον υαλοκαθαριστήρα. Ποιός

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν χθές στο σερβις του Μανδύλα στην Θεσ/κη με ενα ασημι Golf και φιμε με μπλε πινακιδες μου φαινεται ΝΗΝ ****

Αυτός ήμουν εγώ που είχα πάει να πάρω την Ν75 την καινούργια!

οσο το είδες το είδες το αμάξι! Τώρα την Πέμπτη πάλι στη συνάντηση, και στην επόμενη... να μάθεις το νέο!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 12 ασημί Polo 9n3 "ΣΑΥΡΑ" παρκαρισμένο στο παράδρομο στην "βούτα" απέναντι από την Eurobank! Τεράστιο αυτοκόλλητο αριστερά στο πίσω τζάμι και ένα μικρό στο πίσω δεξιά. Ποπο μιλάμε τι bodykit ήταν αυτό :angry: ?? Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Πλατεία Ηρακλείου,ώρα 12.30 κάπου εκεί,ανθρακί πόλο 9ν με αυτοκόλλητο στο τρίτο στοπ και πινακίδα ΑΤΕ****.Κόρναρα αλλά μάλλον χαμπάρι...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Εθνική κατα τις 8 παρά μπλέ πόλο 6ν ή 6ν2 με αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ.Ρίξαμε χαιρετούρα και φύγαμε.Ποιός?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ο ξάδερφός μου που πήγαινε στη δουλειά. Είναι και γείτονάς σου, καλογρεζιότης.

Με τάσια και μεγάλη οβάλ εξάτμηση?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.