Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ποιο καλο παιδακι με κοκκινο polo 6N και μπαγκαζιερα στον ουρανο του αυτοκινητου, ηταν μπροστα μου στην εθνικη στο υψος της μαλακασας μεχρι την γεφυρα του κανδριτιου σημερα το μεσημερι??? Δεν τολμησα να σε ενοχλησω ( κορναρισμα) γτ οι καιρικες συνθηκες δεν το επετρεπαν (ομιχλη και πολυυυυυ βροχη)!!!!!! Με πετυχες ομως στα διοδια :D :D

:yahoo: :yahoo: Επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Μετά από αρκετό καιρό πετυχαινω κάποιον από το club.

Γεια σου ρε Svoura με το Golfaki σου! :db::db:

Υ.Γ. Svoura μην μου θίγεις το εργαλείο 6n2 είναι!!!!!!!

Edited by nikos962
Link to comment
Share on other sites

:yahoo: :yahoo: Επιτέλους!!!!!!!!!!!!

Μετά από αρκετό καιρό πετυχαινω κάποιον από το club.

Γεια σου ρε Svoura με το Golfaki σου! :db::db:

Υ.Γ. Svoura μην μου θίγεις το εργαλείο 6n2 είναι!!!!!!!

Ωπ συγνωμη απο την ταχυτητα να μην ξεχασω τπτ ξεχασα το 2!!! γραψε λαθος :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Εσένα πρέπει να σε πέτυχα μια μέρα στο δρόμο αλλά δεν ήμουν σίγουρος. Ακόμα το πολάκι έχεις?

Γεια σου Sto! Γύρισες πάλι στην παρέα μας? Δεν μπαίνω συχνά και έχω χάσει επεισόδια!!!!

Ναι ρε φιλέ ακόμα το Polaki έχω, και θα το σκεφτώ πολύ να το αλλάξω!

Που με ειδές ρε φιλαράκι? Και γιατί δεν κόρναρες? Θα χαιρόμουν παρά πολύ να σε έβλεπα μετά από αρκετό καιρό!!!

Svoura δεν τρεχει και τιποτα ρε φιλαρακι!!!! Πλακιτσα να γινεται!

Link to comment
Share on other sites

Προχθές στην Α.Βαρβάρα επί της Ελ.Βενιζέλου τον PassaTakias. Φίλε τα xenon στα προβολάκια, εκτός από τρελή καγκουριά είναι και επικίνδυνα ενοχλητικά!!! Ξήλωσέ τα ή μην τα ανάβεις ! ! !

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 6 χθες το απογευμα στο Ηρακλειο,μαυρο 5αρι ανεβαινε την κνωσσου και εστριψε καπου αριστερα.Ειχε αυτοκολλητο του club στο πισω παρμπριζ του συνοδηγου..Κανεις απο εδω?

Link to comment
Share on other sites

γυρω στις 6 χθες το απογευμα στο Ηρακλειο,μαυρο 5αρι ανεβαινε την κνωσσου και εστριψε καπου αριστερα.Ειχε αυτοκολλητο του club στο πισω παρμπριζ του συνοδηγου..Κανεις απο εδω?

Ωππ εγώ είμαι αυτός. Εσύ μου παραχώρησες προτεραιότητα έτσι; Τα λέμε στην συνάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη σημερα στην Σαλαμινα Golf 5 GTIκοκινο με σκουρα Τζαμια με το αυτοκολλητο του club στο δεξι πισω τζαμι!!!! ποιος ειναι?

Edited by italo
Link to comment
Share on other sites

σημερα ενα golf v gt στην εθνικη με αυτοκολλητο του κλαμπ και στο μπροστα και στο πισω τζαμι!

ποιο καλο παιδακι ηταν???

Link to comment
Share on other sites

Golf 5 ασημί, με το αυτοκόλλητο στο πλαινο δεξι τζάμι, παρκαρισμένο σε χωριο το νομου κοζάνης

Ποιος;;

Link to comment
Share on other sites

ειδα απο πισω μου το 6αρι το πολακι GTI σε λευκο χρωματακι στην αγια τριαδα απ'εξω ΛΑΡΙΣΑΑΑΑ ποιος αρχοντας μπορει να ηταν? ειναι αραγε εδωωω? :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Στον δρόμο είδα παρκαρισμένο το πιο γρήγορο εξάρι της Κατερίνης :crazy: με το αυτοκόλλητο του κλαμπ στο 3ο στοπ και λίγο φαγωμένο! Του μέλος diMake πρέπει να ήταν! 8)

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έγραψα ποτέ εδώ..... Και που λες στον δρόμο πέτυχα ένα Passat CC και με προσπέρασε αλλά οδηγούσα το Honda Jazz...:) αλλιώς θα του λέγα....:)

Πριν 2 μέρες ήρθαν στο μαγαζί δύο παιδιά με golf 4 ομορφουλικα μπορώ να πω και δεν είχαν ιδέα για το vwclub...:)

Αλλά τους ενημέρωσα μετά από μια συζήτηση που είχαμε.

Link to comment
Share on other sites

μεσημεράκι σήμερα γύρω στις 15:30 στην ΑγίουΔημητριου (οδρομος που περναει απο το Αττικο Πάρκο) λίγο πριν την Αττικη Οδό

με κατεύθυνση προς Μαραθωνος

golf v ανθρακι με μαματες ζάντες ,άλλα πίσω φωτα (οχι μαμα) με διαβολακι στο εμβλημα της vw στο πορτ μπακαζ ,με σήμα του club -

φίλε περασα δίπλα σου όταν ανοιξε το φαναρι αριστερα για Αττικη Οδό και σου κόρναρα !

τζιτζι το golf σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι, μαύρο Golf με 18άρες διαμαντέ από GTI και αυτοκόλλητο REVO πίσω δεξιά ήταν στον Μπουλέκο (Μεταμόρφωση)

Κάποιος γνωστός ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες εχθες κατα της 11 παρα το πρωι ειμουν με αλαρμ απανω στην παπαναστησιου ..( μιλαμε για λαρισα )

περασε διπλα μου ενα πολο gti και εσκασε ξερογκαζιες ποιο καλο παιδακη ηταν ???

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι κατα της 11.. golf gti ασπρο με φιμε φαναρια και αυτοκολητο του κλαμπ ..

ηταν παρκαρησμενο στο ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ ...

ποιος σπουδαζει ?

Edited by POLO 1.4 16v (polilogas)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.