Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σήμερα το πρωί στον Βόλο polo λευκό gti με πινακιδες BOI . Σταμάτησε δίπλα με ρώτησε αν φεύγω ( για να παρκάρει) και του λέω σε 5 λεπτέ φεύγω. Φίλε γιατί δεν μου είπες για vw club? Εγώ ήμουν νυσταγμένος ούτε καν κατάλαβα στην αρχή τι αμάξι είχες . :)

Μετά που πέρασες δεύτερη φορά κατάλαβα

Edited by Kwstas_7
Link to comment
Share on other sites

το Σαββατο το βραδακι,μαυρο 5αρι στην λαρισα ερχομενος απο τρικαλα....γιωργο εσυ ησουν???

και

σημερα στον βολο ο r-zoo στον περιφερειακο,ή κανω λαθος???

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη πρωί στο χιονοδρομικό Βασιλίτσας άσπρο 6 άρι με μαύρα κωλοφάναρα και αυτοκόλλητο στο πλάι ποιος???

Link to comment
Share on other sites

Στο parking στην Ιπποκράτους λευκό EOS , με μαύρη μασκα εμπρός ... νομίζω κάπου το έχει πάρει το μάτι μου εδώ μέσα.. Πανέμορφο !!

Link to comment
Share on other sites

Το αμάξι του Axouri46 σήμερα στις 15:10 παρκαρισμένο μπροστά απο το μαγαζί που δουλεύει... κόρναρα αλλα δεν ξερω εαν με είδες..

Link to comment
Share on other sites

Eθνική όδο αθηνών λαμίας το μεσημεράκι,μαύρο GTI με μαυρες ζάντες και πάνω αριστερά αυτοκολλητάκι vw club και κατω δεξιά σήμα ABT.

Μόλις το είδα λέω του κολλητού μου,προετοιμάσου έχει τσόντα.

Είμασταν με το λευκό κούπρα,τι σε περιμέναμε να μας περάσεις μπας και πατήσεις,τι πηγαιναμε με 80,τίποτα,ρόμπα έγινα:(

Link to comment
Share on other sites

Eθνική όδο αθηνών λαμίας το μεσημεράκι,μαύρο GTI με μαυρες ζάντες και πάνω αριστερά αυτοκολλητάκι vw club και κατω δεξιά σήμα ABT.

Μόλις το είδα λέω του κολλητού μου,προετοιμάσου έχει τσόντα.

Είμασταν με το λευκό κούπρα,τι σε περιμέναμε να μας περάσεις μπας και πατήσεις,τι πηγαιναμε με 80,τίποτα,ρόμπα έγινα :sad:

αν ειναι αυτο που νομιζω και η πινακιδα ξεκινουσε απο Ι......., τοτε παλι καλα που δεν ανοιξε γιατι θα εκλαιγε ο κολλητος σου μετα....

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνοντας Θεσσαλονίκη μετά τα διόδια πριν την Σίνδο στο ισιάδη ένα πανέμορφο καινούργιο Passat 2011 model πήγαινε στην μέση με καμιά 130-150 πιστέυω τον πέρασα και με έκανε σινιάλο :acute: . Ποιος ήταν????

Ήμουν σε ταχύτητα τελικής :crazy: και δεν πρόλαβα να ανάψω ούτε τα αλάρμ.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι αυτο που νομιζω και η πινακιδα ξεκινουσε απο Ι......., τοτε παλι καλα που δεν ανοιξε γιατι θα εκλαιγε ο κολλητος σου μετα....

Αυτό ήθελα να ανοίξει για να κάνει ρόμπα το cupra για να κλείσουν στόματα.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι αυτο που νομιζω και η πινακιδα ξεκινουσε απο Ι......., τοτε παλι καλα που δεν ανοιξε γιατι θα εκλαιγε ο κολλητος σου μετα....

Αυτό ήθελα να ανοίξει για να κάνει ρόμπα το cupra για να κλείσουν στόματα.

οποτε αυτος ηταν ,ε???

Link to comment
Share on other sites

οποτε αυτος ηταν ,ε???

Δεν ξέρω ρε σύ,δεν άνοιξε,πήγαινε κυρίλλα στην δεξιά με 80-100,τι του κάναμε προσπεραση μπαιναμε μπροστα του και τον περιμεναμε,τι πηγαιναμε απο πισω του,δεν άνοιξε,ρόμπα με έκανε:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε σύ,δεν άνοιξε,πήγαινε κυρίλλα στην δεξιά με 80-100,τι του κάναμε προσπεραση μπαιναμε μπροστα του και τον περιμεναμε,τι πηγαιναμε απο πισω του,δεν άνοιξε,ρόμπα με έκανε :D

:crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα συναντησα τον φιλο nano απο κοζανη στο πλυντηριο που επλυνα το αμαξι και τα ειπαμε και απο κοντα χαζεψα και το κτηνος το golf.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι στη διασταύρωση στα σχολεία του Ωρωπού, ένα ασημί Golf TSI πεντάρι με αυτοκολλητάκια του club και revo! Ποιός ήταν??? :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Καθε Παρασκευη πρωι βλεπω χαμηλωμενο λευκο polo new ισως gti με οδηγο γυναικα στη βαρης κορωπιου χαμηλαthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο δρομο για καρδιτσα το μαυρο μου golf dieselaki εκανε παρεα με ενα ασπρο dieselaki πινακιδα Κ...... και τα τελικιασαμε μεχρι την καρδιτσα.. στα φαναρια της πολης κορναριτσικαμε μιλησαμε για την καταναλωση στα 190 που ειχαμε εγω με 10,7 και αυτος με 11......

Υ.Γ να σε καλα μου εφτιαξες το πρωινο μου.... :db:

Link to comment
Share on other sites

Καθε Παρασκευη πρωι βλεπω χαμηλωμενο λευκο polo new ισως gti με οδηγο γυναικα στη βαρης κορωπιου χαμηλαthumbsup.gif

μάλλον μια φιλη μου βλέπεις που μένει εκεί κοντά στη βάρκιζα η τη μάνα της

έχουν ένα gti άμμα της κορνάρεις κιόλας και κοιτάει μονο μπροστά αυτή είναι σίγουρα :p

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο polo 6r gti στο Ρεθυμνο χτες με Ρεθεμιωτικες πινακιδες.Με ηλιοροφη,καλοπλυμενο και ομορφο.Κανεις απο εδω?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στον Βόλο polo λευκό gti με πινακιδες BOI . Σταμάτησε δίπλα με ρώτησε αν φεύγω ( για να παρκάρει) και του λέω σε 5 λεπτέ φεύγω. Φίλε γιατί δεν μου είπες για vw club? Εγώ ήμουν νυσταγμένος ούτε καν κατάλαβα στην αρχή τι αμάξι είχες . :)

Μετά που πέρασες δεύτερη φορά κατάλαβα

εγώ ήμουν......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.