Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ρε παιδες στο χαλανδρι κυκλοφορει ενα ασπρο mkv gti πρεπει να ειναι το οποιο ειναι κτηνος με αλλο πισω σποιλερ και τεσσερις μπουκες.Το βλεπω συνεχεια εδω και καιρο και επισης εχει πισω κολλημενο λογοτυπο με γραμματα VR6 ή κατι τετοιο τελοσπαντων?καμια ιδεα ποιος μπορει να ναι?

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 ασημι με αυτοκολλητο στο πισω δεξ. τζαμι χθες στα Γιαννενα με πινακιδα ''εαν ειδα καλα'' ΖΜΧ

Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδακι με 4αρι ασημι golf 4πορτο ηταν στα διοδια αφιδνων με κατευθυνση αθηνα χτες το μεσημερι????

Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδακι με 4αρι ασημι golf 4πορτο ηταν στα διοδια αφιδνων με κατευθυνση αθηνα χτες το μεσημερι????

Μαυρο σημα με μπουκα?εγω γυρνουσα απο πικερμι τσιμπουσι στους θειους :p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατα τις 20:20 ο nikdev στη Βενιζέλου...

:)

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι βλεπω πολλα εδω...λαρισα αλλα αυτοκολλητακι δεν εχουν..! ασπρο Gti golf φαρσαλων χθες απογευμα!

Link to comment
Share on other sites

Λευκό golf tsi με look R line,στο parking δίπλα στο μετρό της αγίας παρασκευής...

Παρκάραμε δίπλα σου το ξαδερφάκι του το cupra...

Τι έρωτας είναι αυτός :D

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν με 20VT Polo, external κλπ περιφερειακό στο ύψος του Ευόσμου, Δευτέρα 22:30?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε του φιλου... φαλαρωσε! Εγω καθε μερα βλεπω ενα γαλαζιο 6ρι τεζα χαμηλωμενο με μαυρη οροφη κ αυτοκολλητο μ τα μισα γραμματα στο 3ο στοπ.. μου κορναρω αλλα μαλλον δεν με αναγνωριζω κ δν σταματαω.. Φιλε οταν με πετυχεις παμε μαζι μου για κανα καφε..!

Κουκλα το χω/χεις!

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

2 golfakia στον κεντρικό δρόμο πρός λούτσα στην έξοδο του αεροδρομίου.

Κόκκινο GTI mk6

Ασπρο GTI mk5 με μάυρες ζάντες

Link to comment
Share on other sites

Χθες στο Ηράκλειο, στην παραλιακή στο vogue, ένα μαύρο 5άρι αν δεν κάνω λαθος του sonakias! Και αργότερα προς το βράδυ ένα μαύρο polo 9Ν με αυτοκόλλητο του κλαμπ πηγαίναμε μαζί απο το talos μέχρι τα κτελ..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στο Βόλο στην αναπαύσεως Golf MK5 με πινακίδες ΙΒΧ και αυτοκόλλητο του club...Κανείς από εδώ?! :thumbsup2:

Link to comment
Share on other sites

Λευκό GTI με μάυρα μαμά βαμμένη ζαντούλα παρκάρει ή πάνω στην ψαρών στο χαλάνδρι,ή έξω απο ένα προπατζίδικο απέναντι απο την προμηθευτική....

Κούκλα το golfaki :D

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή βράδι, στη Βουλιαγμένης, λευκό Golf 6 Rline με μαύρες ζάντες. Πολύ όμορφο, κάναμε και μερικά πατηματάκια. :p

Edited by Katana
Link to comment
Share on other sites

Δευτερα στην Μαραθωνος ,στην Ν Μάκρη στις 19:00

παρκαρισμενο έξω απο μια Αγροτικη τράπεζα ,

5αρι ασημί ,σαν καινουριο με ωραία ζαντα και ωραίο χαμηλωμα -σήμα του club στο 3ο φαναρι αλλά και πλαίσιο πινακιδας vwclub

ποιο καλόπαιδο :drinks:

υγ αληθεια ,το πλαισιο της πινακιδας μου αρεσε πολυ ,που μπορουμε να το βρουμε;

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

golf 5 γκρι το περασμένο σάββατο (9/6) με το αυτοκόλλητο μπροστά στο καπό, στην αμερικάνικη γεωργική σχολή. ποιος;;

Link to comment
Share on other sites

GOLF 3 GT Mπορντω με καθρεπτες Μ3 χτες στην εθνικη αθηνων-λαμιας στα διωδια αγ τριαδας βγηκε για δομοκο-καρδιτσα μου κορναρισε στο δευτερο φαναρι για λαμια

Link to comment
Share on other sites

Golf V με πινακιδες BI.-.... Σήμερα στις 9:15 περίπου το πρωί έμπαινε Αττική Οδό στην είσοδο Κατεχάκη. Με αυτοκόλλητα στα πίσω παράθυρα, ποιός ήταν;;;

Sent from my HTC Desire S with SenseMOD FlashONE using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.