Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Μεταμορφωση γυρω στις 7,πλυντηριο,κεραμυδι Golf 5 με ζαντολαστιχο μπανικο και το σημα του κλαμπ στο πισω τζαμι.Γεια σου κυριε Σβουρα!!

Δεν γλυτωνω απο κανενας σας μου φαινεται :laugh: :laugh: :laugh: ., οντως του εκανα ενα απλο ξεπλυμα μιας και ηταν ηδη πλυμενο, αλλα επειδη ο Πλατωνας στην Πευκη ηταν κλειστος λογω διακοπων........τα ειπαμε στην Μεταμορφωση. Τουμπανο το πολακι σου :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευή το απόγευμα Golf GTI MK5 Λευκό στην Κέρκυρα με σήμα στο πίσω τρίτο stop !!! Του κορνάρα στο φανάρι !!!

Ποιό καλό παιδάκι???

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

Δεν γλυτωνω απο κανενας σας μου φαινεται :laugh: :laugh: :laugh: ., οντως του εκανα ενα απλο ξεπλυμα μιας και ηταν ηδη πλυμενο, αλλα επειδη ο Πλατωνας στην Πευκη ηταν κλειστος λογω διακοπων........τα ειπαμε στην Μεταμορφωση. Τουμπανο το πολακι σου :thumbsup2: :thumbsup2: :thumbsup2:

Eisai morfi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

shark blue 6άρι 3d με πινακίδες ΝΙΡ 1**5 σήμερα στις 20:00 στην Λ.Νίκης στη Θεσσαλονίκη βόλταρε με το έτερον ήμισυ.. αυτοκόλλητο στο πίσω δεξί τζάμι.. ποιος ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Είναι στο νέο κόσμο ένα scirocco gt μαύρο με σήμα της apple κολλημένο πίσω, είναι στο club ή όχι?Ρωτάω γιατί μένουμε πολύ κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευή το απόγευμα Golf GTI MK5 Λευκό στην Κέρκυρα με σήμα στο πίσω τρίτο stop !!! Του κορνάρα στο φανάρι !!!

Ποιό καλό παιδάκι???

ειναι και αλλο στη κερκυρα???περνα απτο σπυρο να το δεις....μαλλον εγω...!!!ο παναρετος λειπει για dragster...!!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι και αλλο στη κερκυρα???περνα απτο σπυρο να το δεις....μαλλον εγω...!!!ο παναρετος λειπει για dragster...!!!

Εσύ ήσουν???

Στα φανάρια τυο βάρελη σου κόρναρα!!!

Τί του κάνεις πάλι???

Edited by Tsilis_Corfu
Link to comment
Share on other sites

χτες στην αναβυσσο ειχα μπροστα μου golf 6 gti λευκο με αυτοκολλητο ....αλλα μου την εσκασε σε στενο.....

Link to comment
Share on other sites

εχτές το βράδυ κατα τις 8 από Αττικη οδό στην έξοδο για Ραφήνα μαύρο 5αρι με σήμα του club στο τρίτο φαναρι ,

φίλε σου κόρναρα ,πολύ ωραίο το αυτοκίνητο σου

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ξερα οοοοολοι εσεις που γραφετε εδω,μαζι με αυτους που βλεπετε,που στο καλο ειστε στις συναντησεις του Club...(offtopic) Καλοπροαιρετη η παρατηρηση μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ξερα οοοοολοι εσεις που γραφετε εδω,μαζι με αυτους που βλεπετε,που στο καλο ειστε στις συναντησεις του Club...(offtopic) Καλοπροαιρετη η παρατηρηση μου.

είμαστε πολύ cool εμείς για συναντήσεις, και που βλεπόμαστε στο δρόμο πολύ είναι... 8P

Link to comment
Share on other sites

Στις 7 παρά 20 το απόγεμα λευκό ΙΗΟ 15** (ή μήπως ΙΟΗ 15**) πέρασε μπροστά απ' το μαγαζί

Τατοϊου στη Μεταμόρφωση, κατέβαινε προς Νέα Φιλαδέλφεια

Αυτοκόλλητο στο πίσω δεξιά τζάμι

Ο οδηγός μιλούσε στο τηλέφωνο :acute:

Edited by Koumparos
Link to comment
Share on other sites

αν και μετα απο πολυ καιρο...

....

ΛΕΥΚΑΔΑ..

την προηγουμενη τεταρτη....

πορτο κατσικι....εκει που παρκαρω το αμαξι και θαυμαζω την παραλια απο ψηλα,να ενα passat ασημι...με ηλιοπροστασια του club....

την παρασκευη ενω εψαχνα να παρκαρω στην Λευκαδα....η συζηγος πηγε με τα ποδια προς την αγορα..παρκαρω παω προς τα εκει να την βρω και μου λεει...."παναγιωτη αγαπη μου( :give_rose::crazy: )...ειναι καποιος που περπατουσε εδω και εχει την μπλουζα απο το vwclub και ειναι γνωστος απο καποια συναντηση...

10 μετρα πιο κατω μου λεει να...εδω μεσα ειναι....(ενω εγω κοιτουσα να δω σε ενα στενο που ηταν μπροστα μου,γιατι εκει νομιζα πως ελεγε.....τσουυυυυυπ

βγαινει ενα ζευγαρι απο το μαγαζι και μας χαιρεταει...

αχα.....οι νιοπαντροι,ο Δημητρης και η Ζωη...

τα ειπαμε ,το βραδακι βγηκαμε μαζι....περασαμε πολυ ωραια....(ανεπισημη συναντηση καναμε...... 8) )

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Στις 7 παρά 20 το απόγεμα λευκό ΙΗΟ 15** (ή μήπως ΙΟΗ 15**) πέρασε μπροστά απ' το μαγαζί

Τατοϊου στη Μεταμόρφωση, κατέβαινε προς Νέα Φιλαδέλφεια

Αυτοκόλλητο στο πίσω δεξιά τζάμι

Ο οδηγός μιλούσε στο τηλέφωνο :acute:

Μιλουσε στο τηλεφωνο;ε τον ασυνειδητοοο..!εγω ημουν αδερφε,που εισαι να περασω;

Link to comment
Share on other sites

Μιλουσε στο τηλεφωνο;ε τον ασυνειδητοοο..!εγω ημουν αδερφε,που εισαι να περασω;

Ομολόγησες παράβαση... Να περιμένεις μπιλιετάκι... :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Μιλουσε στο τηλεφωνο;ε τον ασυνειδητοοο..!εγω ημουν αδερφε,που εισαι να περασω;

Στο νούμερο 67Α

Κατεβαίνοντας προς Φιλαδέλφεια στο δεξί σου χέρι

Απέναντι από την HYUNDAI - KIA

Δίπλα απ' τα STUDIO :crazy:

Link to comment
Share on other sites

polo gti 2010 λευκο με πινακιδες ATH-.... το πηρε το ματι μου στην ηλεια.ο δηγος μαυρα μαλλια καρφακια ο συνοδηγος ηταν καμπριο (ειχε λιγη φαλακρα) :pardon:

καποιος απο εδω?

Link to comment
Share on other sites

Polo tsi 1.2 χθές στην αττική προς μαρκόπουλο μου έπαιζε τα φώτα στα 270,κανένας απο εδώ?

Υ.Γ Πρέπει να είχε πρόγραμμα,γιατί φαίνονταν τα intercooλέρια που κρέμονταν.

Edited by Passatoukos
Link to comment
Share on other sites

την πεμπτη το βραδυ κατεβαινοντας για το σεφ πετυχα στην εθνικη, ενα ασημι 3πορτο πολακι 6Ν2 με <<σκρατς>> αυτοκολλητο στο πισω τζαμι και το <<κλασικο>> αυτοκολλητο στο πισω αριστερο τζαμι.......ποιο καλο παιδακι ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.