Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Νομίζω ότι αυτό πρέπει να ήταν κ οι ζαντες όντως δείχνουν ταιραστιες!!!!! πραγματικά είναι κουκλαρα πέφτουν σαγονια.....να το χαίρεσαι....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτό πρέπει να ήταν κ οι ζαντες όντως δείχνουν ταιραστιες!!!!! πραγματικά είναι κουκλαρα πέφτουν σαγονια.....να το χαίρεσαι....

Πες του τα! θέλει να τις πουλήσει τις sportec!

Link to comment
Share on other sites

ποιος να πουλησει!!ντο εν ατα που λες τεμετερε venzinask?επαλαλωθες?να μου πεις σε μενα γιατι με αρεσουν!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

passat μαύρο b6 με τελικό βαβούρας και αυτοκόλλητο στις πίσω πόρτες στο τζαμακι στο μετρό στην ανθουπολη σήμερα το απογευματοβραδακι..

Link to comment
Share on other sites

Στη Ροδο χτες, στο δρομο προς Φαληρακι, Kaklios και Tsampikos με ενα πανεμορφο λευκο gti v. Παιδια χαρηκα κ ευχαριστω για τις οδηγιες. Προσπαθησα να ακολουθησω αλλα το νοικιαρικο Getz ειχε μονο 5 ταχυτητες!:p:p:p

Σταλθηκε απο φορητη συσκευη

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο fox με αυτοκόλλητο μπλε στο τρίτο stop κ πινακίδα ΙΕΕ πριν απο λίγο στην πόλη της Κέρκυρας! Ποιο καλό παιδί;;;

Link to comment
Share on other sites

Στη Ροδο χτες, στο δρομο προς Φαληρακι, Kaklios και Tsampikos με ενα πανεμορφο λευκο gti v. Παιδια χαρηκα κ ευχαριστω για τις οδηγιες. Προσπαθησα να ακολουθησω αλλα το νοικιαρικο Getz ειχε μονο 5 ταχυτητες! :p:p:p

Σταλθηκε απο φορητη συσκευη

Καλες διακοπες Γιωργη !!!!

 

Κόκκινο fox με αυτοκόλλητο μπλε στο τρίτο stop κ πινακίδα ΙΕΕ πριν απο λίγο στην πόλη της Κέρκυρας! Ποιο καλό παιδί;;;

Ειχαμε βγαλει μπλε αυτοκολλητα ;;; Στεφανε οι πινακιδες ηταν κοκκινες ;;

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκόλλητο ήταν μπλέ. Δεν γνωρίζω πότε βγήκαν μπλέ! Οι πινακίδες ήταν κανονικές, κόκκινο ήταν το fox

Χμμμμμ   ΥΠΟΠΤΟ !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

περίεργο όταν ρώτησα ένα παιδί με ένα golf 3 κουκλί πραγματικά..(το golf) στο καραβάκι για Σαλαμίνα ήμασταν δίπλα δίπλα..με το τότε Polo mou( :( ) ...και είπε πως τύπωσε ο ίδιος τα αυτοκόλλητα διότι μου έκανε περιέργεια ότι τα αυτοκόλλητα ήτανε μόβ..!!

Link to comment
Share on other sites

Kάποιος μου είχε πεί και εμένα πριν κάνα χρόνο ότι τύπωσε μονος του αυτοκολλητα γιατί ήταν επαρχία και δεν μπορούσε να επικοινωνήσει ;)

 

Και εγώ πρίν πάρω δίπλωμα είχα προσπαθήσει να επικοινωνήσω για μπλούζα αλλά δεν έλαβα ποτέ απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

αυτός ήταν από πέραμα απ ότι είπε αλλά έδειξε να μην το ήξερε καν το club..τι να πω..κυκλοφορανε και ιμίτα!..

Link to comment
Share on other sites

περίεργο όταν ρώτησα ένα παιδί με ένα golf 3 κουκλί πραγματικά..(το golf) στο καραβάκι για Σαλαμίνα ήμασταν δίπλα δίπλα..με το τότε Polo mou( :sad: ) ...και είπε πως τύπωσε ο ίδιος τα αυτοκόλλητα διότι μου έκανε περιέργεια ότι τα αυτοκόλλητα ήτανε μόβ..!!

Δεν υπαρχει λογος να μπει καποιος σε μια τετοια διαδικασια και να τυπωσει ενα αυτοκολλητο χωρις να ειναι εγγεγραμενο μελος στο club μονο και μονο για να το εχει . Τι κερδιζει ;

 

Kάποιος μου είχε πεί και εμένα πριν κάνα χρόνο ότι τύπωσε μονος του αυτοκολλητα γιατί ήταν επαρχία και δεν μπορούσε να επικοινωνήσει ;)

 

Και εγώ πρίν πάρω δίπλωμα είχα προσπαθήσει να επικοινωνήσω για μπλούζα αλλά δεν έλαβα ποτέ απάντηση.

Χρηστο με ποιον τροπο προσπαθησες να επικοινωνησεις και δεν ελαβες απαντηση ; Θυμασαι απο ποια πολη ηταν το μελος που το ειχε τυπωσει ;

 

αυτός ήταν από πέραμα απ ότι είπε αλλά έδειξε να μην το ήξερε καν το club..τι να πω..κυκλοφορανε και ιμίτα!..

Αν δεν γνωριζε Σιμο την υπαρξη του club τοτε πως ειχε τυπωσει το ιδιο σχεδιο με εμας ;

Link to comment
Share on other sites

ίσως το είχε δει σε κάποια φώτο τι να πω..ίσως του το είπε κάποιος που το ξέρει..δεν μπορείς να ξέρεις..!!δεν κερδίζει κάτι..θα κέρδισε αν ήταν μέλος..δεν βγάζεις άκρη..

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη πάει καιρός,αν δεν κάνω λάθος ήταν απο πελλοπονησο μεριά.

Εγώ είχα στείλει π.μ στον Lupako για μια μπλούζα που ήθελα τότε,αλλά δεν έλαβα απαντηση:)

Χρηστο με ποιον τροπο προσπαθησες να επικοινωνησεις και δεν ελαβες απαντηση ; Θυμασαι απο ποια πολη ηταν το μελος που το ειχε τυπωσει ;

Link to comment
Share on other sites

ίσως το είχε δει σε κάποια φώτο τι να πω..ίσως του το είπε κάποιος που το ξέρει..δεν μπορείς να ξέρεις..!!δεν κερδίζει κάτι..θα κέρδισε αν ήταν μέλος..δεν βγάζεις άκρη..

Δεν προσπαθουμε να βγαλουμε ακρη , αλλα να καταλαβουμε γιατι γινετε κατι τετοιο .

 

Θα κερδιζε αν ηταν μελος και εγραφε στο forum, αν ειχε ερθει στις συναντησεις που κανουμε να τον γνωρισουμε .

 

Σωτήρη πάει καιρός,αν δεν κάνω λάθος ήταν απο πελλοπονησο μεριά.

Εγώ είχα στείλει π.μ στον Lupako για μια μπλούζα που ήθελα τότε,αλλά δεν έλαβα απαντηση :)

Γενικα στην Πελοποννησο υπαρχει ενα θεμα συντονισμου αλλα οχι επικοινωνιας . Προσπαθησαμε να οργανωσουμε συναντηση και δεν φανηκε κανεις !!!

Τελικα την μπλουζα την παρηγγειλες ποτε ;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθουμε να βγαλουμε ακρη , αλλα να καταλαβουμε γιατι γινετε κατι τετοιο .

 

Θα κερδιζε αν ηταν μελος και εγραφε στο forum, αν ειχε ερθει στις συναντησεις που κανουμε να τον γνωρισουμε .

 

Γενικα στην Πελοποννησο υπαρχει ενα θεμα συντονισμου αλλα οχι επικοινωνιας . Προσπαθησαμε να οργανωσουμε συναντηση και δεν φανηκε κανεις !!!

Τελικα την μπλουζα την παρηγγειλες ποτε ;;

Όχι :D

Τύπωσα μια μονος μου:D

 

Θα κανονίσετε καμια συναντήση προς τα εδώ (σπάτα)?

Link to comment
Share on other sites

Κατι εχουμε κανονισει για προς τα εκει αλλα οχι ακομα , η επομενη συναντηση θα ειναι καπου διαφορετικα . Πως την τυπωσες μονος την μπλουζα ;

Link to comment
Share on other sites

Κατι εχουμε κανονισει για προς τα εκει αλλα οχι ακομα , η επομενη συναντηση θα ειναι καπου διαφορετικα . Πως την τυπωσες μονος την μπλουζα ;

Δεν τύπωσα ρε σύ VW CLUB,τύπωσα μια Volkswagen power FUCK JAPAN  :laugh:  :laugh: 

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 20:40 ο RZOO στον περιφερειακο στον Βολο...εκανε οτι δεν μας ειδε....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ποιός έχει ένα άσπρο πεντάπορτο 2άρι GTI με BBS RS τις κλασσικές, στο Βόλο?Πινακίδες ΚΧΥ-****!Το αμάξι είναι λιτό και απέριττο και πανέμορφο επίσης!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.