Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ THODORIS07 ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΔΕΣ?????????

Edited by ΨΗΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά της 19.00 Βείκου στο Γαλάτσι ο Panos VR6 .

Τού ριξα κόρνες, χαιρετηθήκαμε και συνέχεισε ο καθένας τον δρόμο του.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά της 19.00 Βείκου στο Γαλάτσι ο Panos VR6 .

Τού ριξα κόρνες, χαιρετηθήκαμε και συνέχεισε ο καθένας τον δρόμο του.

αχ αυτη η γυναικα!!! απο βουνο σε βουνο ο Παναης....... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

KATA TIS 00.00 ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΒΥΡΩΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΩΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΣΥΝΕΣΤΙΑΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΓΚΟΛΦ ΜΕ ΣΗΜΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΠΑΓΚΑΖ.??????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν ένα μαύρο 3άρι Golf GT τότε ήταν του GolfIIIGT

Link to comment
Share on other sites

την Κυριακή το μεσημερι εξω απο την Κεντρικη Λαχαναγορα στο Ρεντη περασε ασημι GOLF IV με αυτοκολλητο ασπρο πισω κατω απο την αεροτομη και νικελ ζαντες! Δεν το προλαβα εβαζα βενζινη στην BP. ποιοοοοοοοοοοοοοος δεν το ειδα στο meeting

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ στην Ελευσίνα ένα Golf IV μπλέ με led πίσω,angel φανάρια μπροστά ένα αυτοκόλλητο πίσω απο κατάστημα ήχου και λοιπά,δέν είμαι σίγουρος άν είχε αυτοκολλητάκι.¶ν είναι κάποιος απο δώ ας απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 15:30 την οδο ΔΙΑΠΟΥΛΗ πανω απο το γηπεδο της Μεταμορφωσης μαυρο GOLF 4 με αριθμο ΖΜΟ....με αυτοκολλητο πισω κατω αριστερα, ΠΟΙΟΣ????

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα στο φαναρι της Κατεχακη προς Γουδι ασημι 4αρι Golf με αυτοκολλητο στην πορτα και πινακιδα 79**

Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια κανενας απο χανια δεν υπαρχει;3 μηνες εδω δεν εχω δει κανεναν.μονο ενα πορτοκαλι 3αρι φτιαχμενο τεζα που ηταν παλια στο club αλλα τωρα δεν νομιζω να ειναι

Το 3αρι που λες ειναι του μελους tolis.(μεινε συντονισμενος , ερχονται events για Κρητη)

Γιαννακη (doumasj) τι εκανες τη Δευτερα στο Ρεθυμνο????

Αλλα να μην εχουν να σου νοικιασουν VW και να καταληγεις σε FIESTA?

Να'σαι καλα φιλε που τα ειπαμε , εστω και για λιγο.

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

κατα της 23:30 GOLG 5 παρκαρησμενο στην ελ. βενιζελου στη ν. σμυρνη με αυτοκολητο στο πισω τζαμι? ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθει ο RAVEN στην Πέτρου Ράλη κατά τις 9, 9 παρά.Καλά που σταμάτησες και με άφησες να περάσω γιατί με τον χαμό που γινόταν ακόμα εκεί θα ήμουν και θα περίμενα.Κατάλαβα ότι ήσουν εσύ όταν πρόσεξα λίγο καλύτερα την ώρα που πέρναγα αλλά μέχρι να το επεξεργαστώ είχαμε περάσει και οι 2 τον δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα γυρο στις 2 το μεσημερι στο Χαλανδρι κατεβαινοντας την Κων.Παλαιλογου σταματησα σε ενα φαναρι....απεναντι μπροστα μου απο την Παπανικολη εστριψε ενα 5αρι GTI χρωματος μπλε γραφιτη,με φιμε τζαμια και φιμε στις πινακιδες και αυτοκολλητο του club στο πισω παρ πριζ....ΠΟΙΟΣ???

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

πριν απο καμια μιαμιση ωριτσα εθεαθη ο ηλιας(σερραιος) στην κρηνη με το golfaki του αλλα τον ειδα τελευταια στιγμη και ετσι δεν προλαβα να τον χαιρετησω. <_<

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθη σημερα η storm στην ιερα οδο στο αιγαλεω...

φιλε tribal ξεχασεs να πειs οτι πισω απο την storm ηταν ο ανδραs τηs john the best

Link to comment
Share on other sites

φιλε tribal ξεχασεs να πειs οτι πισω απο την storm ηταν ο ανδραs τηs john the best

Εχτές το απόγευμα 19:42 όπως ανεβαίναμε με τον καλό μου john the best την Ιερά οδό είδα τον tribal :):lol: . Και φυσικά χαιρετηθήκαμε. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πηγαινωντας σημερα στο μιτινγκ πετυχα(με πετυχε)geopan κ στο γυρισμο με μια μηχαναρα στο ποταμι ο taz?ακουσα καλα?

λίγο το οτι έχω καιρό να κατέβω σε meeting, λίγο το κράνος, δε με γνώρισες ,ε;

εγώ ήμουν μόνο που δε σε άκουγα καλά...

λίγο πιο πίσω είδα κι ένα άλλο παιδί, νομίζω svouras ή κάτι τέτοιο.

μ'έχει φάει η δουλειά αλλά δεσμεύομαι να κατέβω να σας δω σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

Εχτές το απόγευμα 19:42 όπως ανεβαίναμε με τον καλό μου john the best την Ιερά οδό είδα τον tribal :lol::lol: . Και φυσικά χαιρετηθήκαμε. :lol:

Αντε θα γινεις κι εσυ Χαιδαριωτισα....... :lol::lol::lol: τον ΣΤΟΙΛΑ τον βαφτισαμε κίολας tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μαυρο golf mk5 τριπορτο σημερα στις 6 το απογευμα στην Γρ.Λαμπρακη στον ΠΕΙΡΑΙΑ

με αυτοκολητα στα πισω πλαινα...σου κορναρα αλλα

μαλλον δεν με ειχες δει....ποιος????

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερακι κατα τις 1 στα τουνελ της Αττικης Οδου,στην Περιφερειακη,μπλε Passat με νικελ καθρεφτες,μαλλον ο Passatoumpas.

Επισης στου Ζωγραφου επι της Ηρωων Πολυτεχνειου παρκαρισμενο ασημι Polo 9N2 5θυρο με logo του club στο πισω αριστερο φαναρι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.