Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

σημερα και ωρα 2 και 15 στην οδο Ηρας στο Ηρακλειο ειδα μαυρο πολο με φιμε τζαμια και ειχε στο πισω παρμπριζ κατω απο το στοπ σηματακι του κλαμπ.

πινακιδα νομιζω τελειωνε σε 56...

Κοίτα τέτοια ώρα κάπου εκεί ήμουν και έχω μαύρο πόλο 9ν με φιμέ.¶ν είχε και Lexus...

Αλλά η πινακίδα μου δέν τελείωνει σε 56.

Link to comment
Share on other sites

που το πηρες πρεφα ρε θηριο?...ναι εκει ημουν για μπυριτσα...εσυ για που?...μηπως εβαλες και βενζινη?

Εγω ακριβος διπλα στο στενο μενω και πηγαινα σπιτι.Ενα μαυρο 4αρι εχω με 17αρες Α8 και πως στριβω απο κλεανθους τσουπ βλεπω παρκαρισμενο διπλα στο παρκο τον ΗULK (μια που ειναι και πρασινο) :o ε και λεω 1000% θα εισαι στο Barfly. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στην Αχαρνών πρίν λίγο ασημί παλιό passat με αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ με πινακίδα νομίζω ΥΗΤ ****.Κόρναρα αλλά επιτάχυνε.ύστερα είδα οτι ήταν ένας μεγάλος άνθρωπος.Μπαμπάς κανενός παιδιού μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακριβος διπλα στο στενο μενω και πηγαινα σπιτι.Ενα μαυρο 4αρι εχω με 17αρες Α8 και πως στριβω απο κλεανθους τσουπ βλεπω παρκαρισμενο διπλα στο παρκο τον ΗULK (μια που ειναι και πρασινο) :o ε και λεω 1000% θα εισαι στο Barfly. :lol:

με τον SisifraR32 ημουν, αντε ελα την Κυριακη να τα πουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γυρνοντας απο την δουλεια κατα τις 4 μ.μ για σπιτι,στην Στρ.Καραισκακη στο Χαιδαρι βλεπω να στριβει μπροστα ενα μαυρο TSi με σηματακι του club,μπα λεω ποιος?ειχα 2 αμαξια μπροστα μου,προσπερναω και τους 2 σε 3' tongue.gif ημουν με το παπακι :D και ποιον βλεπω??κανεναν.........πηγενε μονο του δεν ειχε οδηγο :thumbsup::lol::lol: :lol:

τελικα το πλαγιαζω....και ισα που φαινοταν.....ηταν το γνωστο δεξιοτιμονο της Λιλιαν.... :lol::lol::lol: σταματησαμε δεξια τα ειπαμε λιγο και την καναμε!!!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

σημερα περιπου στις 12,00 στην Κηφισίας στο ύψος του φαρου Ψυχικού προς Κηφισια, εθεαθει μαυρο Golf iv gti ΥΗΟ νομιζω με πορτοκαλι κορδελακια περασμενα απο τις πισω χειρολαβές και σηματακι του club στο port baggage και 2πλη μπουκα after market.Ηταν μαλλον ζευγαρι ηλικίας 30.Ημουν undercover με Grande Punto της εταιρειας αλλα δεν προλαβα να μιλησω και χαθηκαμε στην κινηση, ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?

:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί δε με βλέπει κανείς ρε παιδιά ????

σε βλεπουν αλλα ποιος τολμαει νατο πει????φοβουντε μην τους δειρεις..... <_<-_-:lol::lol::lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

εθεαθη γκολγ 4 μαυρο μτμ φτιαξιμο και σηματακι απο πισω.κορναρισα αλλα δεν σε προλαβα επι της βουλιαγμενης σημερα κατα τις 1720

Link to comment
Share on other sites

Guest pappoulis

Συχνότατα βλέπω ένα ασημί Golf4 παρκαρισμένο πάνω στο πεζοδρόμιο σε δρόμο κάθετο της Δημητρακοπούλου στο Κουκάκι, απέναντι από συνεργείο δικύκλων.

Link to comment
Share on other sites

σε βλεπουν αλλα ποιος τολμαει νατο πει????φοβουντε μην τους δειρεις..... ;);):lol::lol::lol:

ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΙΛΟΣ,ΕΡΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΟΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΕΝΕ,Ε ΑΛΕΚΟ? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Σήμερα κατά τις 6 παρά το απόγευμα, Κηφισός, κατεύθυνση προς Πειραιά, Μαύρο 9Ν με μεγάλο αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι, σε πέρασα με μπλε Octavia 5 VRS από δεξιά, σου κόρναρα κιόλας αλλά μάλλον δεν κατάλαβες.

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΙΛΟΣ,ΕΡΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΔΙΟΚΑΤΑΚΤΗΤΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΛΕΝΕ,Ε ΑΛΕΚΟ? :wacko::baby:

εχει πολλες γειτονισσες φιλαρακο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΘΕΣ ο Λευτερης[quicksilver] στο κερατσινι...μετα απο εξετασεις στη σχολη του...

και σημερα παλι στο γνωστο σημειο...ο Πετρος[μελισσια] και ο PANOSVR6...

Link to comment
Share on other sites

Εχθές ποιος με new ανθρακί Golf κατέβαινε φέτες και με πολλές σφήνες τον Κηφισό κατά τις 5 το απόγευμα? Εγώ ήμουν με το fiesta και μάλιστα είχαμε και eye contact με οδηγό και συνοδηγό που από ότι κατάλαβα απόρησαν με τον τρόπο οδήγησης μου.

Edited by Natalia_F
Link to comment
Share on other sites

εχει πολλες γειτονισσες φιλαρακο... :wacko::baby::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΧΘΕΣ ο Λευτερης[quicksilver] στο κερατσινι...μετα απο εξετασεις στη σχολη του...

και σημερα παλι στο γνωστο σημειο...ο Πετρος[μελισσια] και ο PANOSVR6...

τι ωρα ρε και δεν τους πετυχα στον δρομο?

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι ειδα την Θαλεια (Storm) μαζι με τον αντρα της, και οχι μονο τους ειδα αλλα κατσαμε και για καφε στην Πλ. Αριστοτελους μαζι με τον Νιονιο!!!

Περασαμε πολυ ομορφα καθως ηταν και η αδελφη της με τον μπεμπη που ηταν γλυκας (σαν κι εμενα tongue.giftongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios
σημερα το πρωι ειδα την Θαλεια (Storm) μαζι με τον αντρα της, και οχι μονο τους ειδα αλλα κατσαμε και για καφε στην Πλ. Αριστοτελους μαζι με τον Νιονιο!!!

Περασαμε πολυ ομορφα καθως ηταν και η αδελφη της με τον μπεμπη που ηταν γλυκας (σαν κι εμενα tongue.giftongue.gif )

μονο που ο μπεμπης ειναι 1000 φορες πιο ομορφος απο σενα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο Αιγιο εξω απο τα ΚΤΕΛ εθεαθη ο Παναγιωτης, του οποιου GTI θαυμασαμε worthy.gifworthy.gifworthy.gif στο Athens Tuning Show και ριξαμε τις απαραιτητες χαιρετουρες.

Link to comment
Share on other sites

τι ωρα ρε και δεν τους πετυχα στον δρομο?

φιλε ΝΙΚΟ την ωρα που περνας εσυ ο κοσμος βλεπει ονειρα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλε ΝΙΚΟ την ωρα που περνας εσυ ο κοσμος βλεπει ονειρα... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

στις 10:30 με 11:00π.μ. ? σαββατο ξεχασες?

Link to comment
Share on other sites

Εχθές ποιος με new ανθρακί Golf κατέβαινε φέτες και με πολλές σφήνες τον Κηφισό κατά τις 5 το απόγευμα? Εγώ ήμουν με το fiesta και μάλιστα είχαμε και eye contact με οδηγό και συνοδηγό που από ότι κατάλαβα απόρησαν με τον τρόπο οδήγησης μου.

Ναταλια θυμασε αν ειχε οβαλ τελικο στο κεντρο?αν ναι ειναι μελος χωρις internet και λεγετε ΣΑΓΟΣ....

Link to comment
Share on other sites

Ναταλια θυμασε αν ειχε οβαλ τελικο στο κεντρο?αν ναι ειναι μελος χωρις internet και λεγετε ΣΑΓΟΣ....

Τώρα τι να σου πω.... δεν το είδα το αυτοκίνητο από πίσω... :rolleyes: παρά τις σφήνες που έκανε. Δίπλα ήταν το πλησιέστερο που φτάσαμε.

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΒΒΑΤΟ περιπου 12 πιναμε καφεδακι στην θεσσαλονικη εγω με τη γυναικα μου, με τουs νιονιο και golfakia 1983!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.