Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ακουσα ενα βρουμμμμμ και μπιπ και ειδα μετα ενα ασπρο αγνωστου ταυτοτητας αντικειμενου να υπταται επι του δρομου απτο καθρεπτη και μονο εκει προλαβα.....διαλεγα κομματι στο σντι...μετα απο μελετη και συγκριση στοιχειων με την Ν.Α.Σ.Α. καταληξαμε οτι ηταν το πολο του νικου ρελαριστο...χιχιχι χαλαρα πηγαινε το παιδι...απλα μολις προσγειωνοτανε...επι της γρηγοριου λαμπρακη :):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ρε λευτερη ο νικος πρεπει να ξερεις οτι δεν οδηγει πατωντας στη γη....παντα πεταει χαμηλα!! -_-:lol::lol:

οσο για σενα...να περναει τυφωνας διπλα σου ...εσυ θα διαλεγεις μουσικο κομματι :lol::lol:tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πολο ασημί με φώτα πίσω στύλ lexus είδα σήμερα στην οδό ισμύνης ένα δρόμο πιο πάνω από το σπίτι μου, παρκαρισμένο κατά τις 5-6 η ώρα δε θυμάμαι ακριβώς. ποιός ήταν ???????

Link to comment
Share on other sites

να περναει τυφωνας διπλα σου ...εσυ θα διαλεγεις μουσικο κομματι

xixixixixixi

Link to comment
Share on other sites

να περναει τυφωνας διπλα σου ...εσυ θα διαλεγεις μουσικο κομματι

xixixixixixi

για μένα πήγαινε αυτό δε το πιασα.. εσύ ήσουνα ?? μου φώναξες και δε πήρα χαμπάρι, έπαιζα με το ράδιο ?? χαχα καλό..

Link to comment
Share on other sites

για μένα πήγαινε αυτό δε το πιασα.. εσύ ήσουνα ?? μου φώναξες και δε πήρα χαμπάρι, έπαιζα με το ράδιο ?? χαχα καλό..

αμ δεν το ειπε για σενα αλλα για τον ιδιο που εκτος απο το ραδιο δεν βλεπει τιποτα αλλο [κοιτα πιο πανω και θα καταλαβεις] tongue.gif:lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

αμ δεν το ειπε για σενα αλλα για τον ιδιο που εκτος απο το ραδιο δεν βλεπει τιποτα αλλο [κοιτα πιο πανω και θα καταλαβεις] tongue.gif:lol:

ααααααα έγινε καλώς τώρα το πιασα δεν είχα δει τα πιό πάνω.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Με ποιόν συναντήθηκα σήμερα Πέμπτη κατά τίς 8-8:30, στην Πέτρου Ράλη(GOLF 4 GTI ασημί).Μερώτησες το ΝΙΚ,εγώ το φώναξα αλλά δεν ξέρω αν με άκουσες!!!

Τελικά δεν γίνεται να μή κλείσουμε τον δρόμο όταν συναντιόμαστε οι του club.

Link to comment
Share on other sites

χθες παλι στο γνωστο[σωστο] σημειο στο κερατσινι ο Quicksilver....οταν τον πετυχαινεται μην προσπαθειται να τον

χαιρετησετε....δεν κοιταει διπλα του tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

liliantsi και bad boy σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο κερατσινι....

παιδια πολυ πιθανο να με πεισατε για αυριο...

Link to comment
Share on other sites

Ποιο γκολφακι ηταν χθες κατα τις 6.30 Αττικη οδο? τον πλευρισα και επειδη δεν ειχα κορνα του εκανα ενα σκασιμο με την εξατμιση tongue.gif Τα αυτοκολλητα τα ειχε στο πλαινο πισω τζαμι με κοιταξε αλλα δεν ξερω αν με καταλαβε γιατι δεν αναγνωριζομαι ευκολα εχω το πιο συνηθισμενο χρωμα να παρει..... :lol: Το γκολφακι μαλλον ηταν μπλε σκουρο πενταρι δεν το πολυπροσεξα καλα γιατι πηγαινα σιγα.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί πρωί ( λίγο μετά τις 8:30) στον κηφισσό στο ύψος των ΚΤΕΛ και ενώ οδηγούσα μέσα στη νύστα μου άκουσα κάτι κόρνες και γύρισα να δώ τί έγινε....... Και τσούπ, νά σου δίπλα μου ο φίλος vwpolo16v με το πανέμορφο, ασημί 6Ν2 του!!!!!

Είπαμε τις καλημέρες μας και συνεχίσαμε την πορεία μας!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο Κερατσινι ο Λευτερης[Quicksilver] και ο Κωστας[Capamaru].....

πολυ γελιο :lol: ...πλυσιμο στα κουκλια τους και κουτσομπολιο.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

liliantsi και bad boy σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο κερατσινι....

παιδια πολυ πιθανο να με πεισατε για αυριο...

δεν σε πεισαμε ομως Γιαννακη....... σε φαγανε και σενα οι γυναικες και μας την εκανες....και την Κυριακη tongue.gif

Σημερα στις 22.30 εξω απο τα MALL POLO 6N χρωματος μπλε σκουρο και αυτοκολλητο πανω στο καπ στο δεξι φαναρι και πινακιδα ΥΗΕ 29** ποιος?

εγω ειχα παρκαρει εξω απο το σταθμο λιγο πιο πανω απο σενα με τα angel αναμενα....μπορει να με ειδες!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

μη τα λες και ολα...

δεν μενει τιποτα κρυφο!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

scorpione είδα το εργαλείο σου εχθές το πρωί στο Αιγάλεω παρκαρισμένο σε "γνωστό σημείο" tongue.gif

Παράτησα και το δικό μου πίσω σου :D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πρωί πρωί ( λίγο μετά τις 8:30) στον κηφισσό στο ύψος των ΚΤΕΛ και ενώ οδηγούσα μέσα στη νύστα μου άκουσα κάτι κόρνες και γύρισα να δώ τί έγινε....... Και τσούπ, νά σου δίπλα μου ο φίλος vwpolo16v με το πανέμορφο, ασημί 6Ν2 του!!!!!

Είπαμε τις καλημέρες μας και συνεχίσαμε την πορεία μας!

Πολύ άγριο το Polo σου......

Link to comment
Share on other sites

εχθες βρεθηκαμε με τον nasos ea στον πυργο και τα ειπαμε απο κοντα πηρε και το αυτοκολητακι του για την γκολφαρα του

στον πυργο βρεθηκε και πολο 6ν2 μαυρο με αυτοκολητο στο πισω τζαμι του οδηγου ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερι κατα τις 15:30 στο ΑΙΓΑΛΕΩ το Polo tou SOTO μεσα σε συνεργειο στην οδο Δημαρχειου αν δεν κανω λαθος!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ άγριο το Polo σου......

Σώπα μωρέ, δέν είναι και τίποτα σπουδαίο........... ακόμα.... θα γίνει όμως.... πού θα πάει, θα το πετύχουμε...

Επαναφορά on topic:

Καί σήμερα πρωί πρωί ( λίγο μετά τις 8:30) πάλι πέτυχα τον αγαπητό Geopan στην Πλαστήρα, στα γνωστα λημέρια, βγήκαμε μαζί μέχρι τον Κηφισσό και μετά οι δρόμοι μας χώρισαν.

Link to comment
Share on other sites

χθες βραδυ στην ταξιαρχων στον κορυδαλλο...μαυρο golf mk5 3d με αυτοκολλητα στο πισω τζαμι...

ποιος????ημουν με το φορτηγακι της δουλειας και πισω απο το CRX που ηταν κολλημενο πισω σου.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.