Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

χθες στο γνωστο σημειο εκτος των Quicksilver & polotsik ηταν και ο lupakos....

και σημερα liliantsi & phantom ......απουσια στον μελισσιωτη......

και σημερα ημουν....ποιος ελειπε και παει για αποβολη?

Link to comment
Share on other sites

Ποίος ήταν ξημερώματα γύρω στις 4 στο φαναρι της κρεαταγορας του Ρέντη και συνέχισε στην Πειραιώς με πορεια προς κεντρο....??? Θυμάμε μόνο τα γραμματα τις πινακιδας ηταν ΙΖΑ ****.Ήμουν με undercover φορτηγο της δουλειας και εκεινος με παρεα δεν μπορεσα να δω αν ήταν καλή λογω των φιμε του ;)

Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι στις 9:00 πισω απο τα εκπαιδευτηρια ΔΟΥΚΑΣ στο Χαλανδρι πετυχα τον NOS με την τσιμπλα στο ματι και αφου ριξαμε τις κορνες και τις σειρηνες μας :lol::lol::lol: χαιρετηθηκαμε και με το απιστευτο θορυβοδης γελιο του Μανωλακη την καναμε! ;)

στις 9:30 στην Κυμης κ Γαλατσιου μαυρο 4αρι με φουσκωματα στα φτερα και περιεργη αεροτομη!

δεν προλαβα να δω και πολλα γιατι εστριβε στην γαλατσιου,ειδα μονο το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι κατω απο το 3ο στοπ......ΠΟΙΟΣ???????

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Στο γνωστο μερος στο κερατσινι η Storm,o Lupakos & o Quicksilver.....ο Μελισσιωτης εξπερ στα στησιματα...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην οδο Δραμας στα Σεπολια εξω απο μια πιτσαρια ενα πολακι με αυτοκολητο στο 3ο στοπ. Εγω ημουν untercover με τον "γ@μια" punto GT3. tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Θανος ;)

Link to comment
Share on other sites

χθες αργα το βραδυ στον χολαργο εθεαθη ο John the best με συνοδο το εταιρον του ημισυ.....Storm

;):D

Link to comment
Share on other sites

Κλασικα σαββατο και εθεαθη ο ΤΟΤ με την μπλε γκολφαρα στη στουρναρη...

Aντε ρε πουλακι μου.... ;)

Καθε φορα που σταματαω λεω καποιο μελος μας ειναι εδω γυρω, αλλα δεν θυμαμαι ποιο....

Το Σαββατο αν δε βρω να παρκαρω κανονικα, θα ξανασταματησω εκει.... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι κατα τις 8:30 στη Λαρισης στους Αμπελοκηπους ηταν παρκαρισμενο ασημι 4αρι Golf με μαθρα πισωφαναρα και το αυτοκολλητακι στο πισω τζαμι. Ποιο καλοπαιδο ηταν στα μερη μου?

Link to comment
Share on other sites

χθες στο γνωστο σημειο εκτος των Quicksilver & polotsik ηταν και ο lupakos....

και σημερα liliantsi & phantom ......απουσια στον μελισσιωτη......

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΘΑ ΣΕ ΞΕΠΛΗΡΩΣΩ.......

Link to comment
Share on other sites

ποιος με ασημι polo 9N, πινακιδες ΖΜΝ**** , μαυρες σιδερενιες ζαντες χωρις τασια, φιμε τζαμια κ το σηματακι του κλαμπ στο πισω τζαμι πανω δεξια κυκλοφορει στη χιο?????

Link to comment
Share on other sites

σημερα 14:15 στην Α.Παναγουλη στην Ν.Ιωνια τον metal drummer οπου ανεβηκε την γεφυρα για κασταμονης.....που πηγαινες ορε;; :D :D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το βραδακι στην Κατεχακη στο ρευμα προς Ηλιουπολη ο Goldengolf.

Σε πλευρισα σε χαιρετισα αλλα δεν πρεπει να με καταλαβες.

Link to comment
Share on other sites

σημερα 14:15 στην Α.Παναγουλη στην Ν.Ιωνια τον metal drummer οπου ανεβηκε την γεφυρα για κασταμονης.....που πηγαινες ορε;; :excl: :excl:

Χαχα γύρναγα απο την σχολή και πήγαινα σπίτι.Εσύ πού ήσουν?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το βραδακι στην Κατεχακη στο ρευμα προς Ηλιουπολη ο Goldengolf.

Σε πλευρισα σε χαιρετισα αλλα δεν πρεπει να με καταλαβες.

Αμ σε καταλαβα Κωσταρα τελευταια στιγμη σε πηρα χαμπαρι!Ειδα και εγω μια Μερσεντες να κορναρει λεω ποιος να ειναι και τσουπ να ο Κωσταντινος ρε λεω γνωστος ειναι αυτος....αλλα σε καταλαβα αμεσως αφου χαιρετησα κιολας ασε που δεν δουλευει και η κορνα! Τι εγινε Κωστα σε πηγαιναν βολτα χθες?Εγω παλι πηγαινα στον κουμπαρο μου Ηλιουπολη επισκεψη!
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Σήμερα το πρωί στην Καβάλας χαιρετηθήκαμε με ένα παιδί με ένα μαύρο 9Ν τον οποίο όμως μάλλον δεν γνωρίζω :D

Link to comment
Share on other sites

σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο κερατσινι ο Lupakos,o Polotsik & Storm......

Link to comment
Share on other sites

σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο κερατσινι ο Lupakos,o Polotsik & Storm......

ειπα κι εγω μηπως δεν με ειδε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

σημερα το απογευμα στο γνωστο μερος στο κερατσινι ο Lupakos,o Polotsik & Storm......

που με ειδες?

Link to comment
Share on other sites

Ο βήχας και η πορδή (με τα 60 άλογα!! tongue.gif ) δεν κρύβονται!!! :cry:

60 σου εχει πει??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:(:angry2::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βρε παιδια μια χαρουλα ειναι το Lupo...για μεσα στην πολή;)

Και είχα με και φοβερο καφε μονο που ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ θα έχουμε και γλυκο για τον καφέ :thumbsup:;)

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

60 σου εχει πει??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;);):thumbsup::lol:

Μου έχει πει πως όταν στο φέρνει για πλύσιμο, νιώθει μια διαφορά στη δύναμη και την απόδοση! Τώρα. ή εσύ του φορτώνεις άλογα, ή φεύγει η μπίχλα με τους τόννους και γίνεται πιο γρήγορος, οπότε νομίζει πως είναι γρήγορος! Πάντως είναι διαολάκι το αμάξι του Γιαννάκη!!

Πέραν αυτού.

Σήμερα πρωί πρωί, 2 ΛΕΥΚΑ 5άρια GTI, ένα με πινακίδες ΝΗΡ-ΧΧΧΧ, κι ένα με ΝΗΜ-4ΧΧΧ. Μου παίξανε τα φώτα και με κοιτάζανε, αλλά δεν είχαν αυτοκόλλητα. Αντίστοιχα η μία (ναι, γυναίκα!) ήταν στην οδό Λαγκαδά με μέτωπο προς το κέντρο, και ο άλλος ήταν στην Μοναστηρίου κοντά στην ΕΚΟ. Με αυτόν ανοίξαμε και λίγο να τα ξεμπουκώσουμε από την πρωινή κάπνα, και τρελάναμε τους άλλους στις σφήνες!!!!!

Είναι μήπως μέλη μας, ή μπα; Για Θεσσαλονίκη μιλάω πάντα, και ήμουν αυτός με το μαύρο GTI με το αυτοκόλλητο κάτω δεξιά

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.