Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas
Σημερα ειδα τον Stoila στην καλαμακιου με το κουκλι του..εγω ημουν μεσα σε μια καφετερια και το τουτου μου μαυρο GOlf Gt..Stoila καταλαβεσ που??

Μάλλον λάθος

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα τον Stoila στην καλαμακιου με το κουκλι του..εγω ημουν μεσα σε μια καφετερια και το τουτου μου μαυρο GOlf Gt..Stoila καταλαβεσ που??

Μάλλον εμένα είδες αν ήσουνα κατά τις 2 στο undici μιας και είδα απ'έξω παρκαρισμένο ενα μαύρο golf gt.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εμένα είδες αν ήσουνα κατά τις 2 στο undici μιας και είδα απ'έξω παρκαρισμένο ενα μαύρο golf gt.

Αν εισαι το παιδι που ειχαμε μιλησει την Πεμπτη στο Σεφ τοτε και γω νομιζα πως ήταν ο stoilas. Μοιαζουνε γιατι ειναι το ιδιο χρώμα και πισω εχουν ιδια ή σχεδον ιδια εξατμηση. Οποτε μπερδευτικα κ γω, tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε καθημερινή βάση πετυχαίνω ένα golf 2άρι στο δρόμο του Praktiker (γέφυρα στη Βουλιαγμένης) να είναι παρκαρισμένο μπροστά από μια καφετέρια. Ποιο καλό παιδι το έχει;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε καθημερινή βάση πετυχαίνω ένα golf 2άρι στο δρόμο του Praktiker (γέφυρα στη Βουλιαγμένης) να είναι παρκαρισμένο μπροστά από μια καφετέρια. Ποιο καλό παιδι το έχει;;;

το αμάξι ή την καφετέρια???χιχιιχιχ....αφού είναι συνέχεια εκεί.....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στον Αλιμο πριν λιγο ειδα ενα μαυρο Golf V GT και ημουνα απο πισω του και παιζαμε...Το παιδι πρεπει να διεσχισε τηνκαλαμακιου καθετα..ΠΟιοσ??Στο πλαι ειχε και σηματακι του club..

Link to comment
Share on other sites

την κυριακη το απογευμα στην παραλια της βελικας (λαρισα) εκτος απο το gti του λατουσακη εθεαθη κ μαυρο polo 6n με πινακιδες ΝΕΕ-****, αυτοκολλητο kenwood στο πισω τζαμι κ πιο κατω το ασπρο σηματακι του club. ποιος?

Link to comment
Share on other sites

λευκό golf mk2 εχτες γύρω στις 1 το βραδυ στην βουλιαγμένης .ποιος?

Αληθεια λεει το ειδα κι εγω !!! Ποιος????

Εγω πηγαινα προφυλακτηρες ενα TSi tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Ένα μαύρο 5άρι GTI πέρασε σήμερα κατά τις 8:10 περίπου, από τη Βουλιαγμένης στο ύψος της Βούλας. Το πέτυχα να σφυρίζει με δευτέρα, και φόραγε μεγάλες aftermarket ζάντες αν δεν κάνω λάθος. Πινακίδα .. - 7917

Link to comment
Share on other sites

Την Πεμπτη το απογευμα ειδα στην Ηλιουπολη ενα πρασινο TSI (touran ? δεν θυμαμαι πως το λενε ) , την ιδια μερα το βραδυ , παραλιακη ενα Golf IV πρασινο με αυτοκολλητο του club στο πισω δεξια τζαμι κ αρκετο κοσμο μεσα B) , την παρασκευη απογευμα το GOLFIV του maRine σταθμευμενο κοντα στο μετρο της Δαφνης εξω απο μια ταβερνα ;) αφου λεω να παω να το χαζεψω λιγο γιατι ξετρελαθηκα αλλα λεω ασε μη φαω κ ξυλο tongue.gif , ενταξει ομως κοντεψα να τρακαρω απο τη χαρα μου γιστι ειναι απο τα τεσσαρια που εχω δει κ τρελαινομαι!!! Το ιδιο βραδυ ενα Polo9ν3 λευκο στη Λ.Βουλιαγμενης στο υψος της Βουλας με πισω αυτοκολλητο , το Σαββατο το μεσημερακι στη Λ.Βουλιαγμενης ενα σκαραβαιο μπλε με ενα ζευγαρακι μεσα , κ πινακιδα ΜΙΜ-....

Εν τω μεταξυ κυκλοφορω με το μπλε κορσα του αδερφου μου , γαμω την τρελα μου μεσα , κ το Golfaki μου ειναι αραγμενο Ιταλια... :rolleyes:

Το μονο λοιπον σημα κατατεθεν που εχω ειναι το καπελακι του club ;):lol::rolleyes:

αυτα ειναι... να κυκλοφορεις με Opel και να φορας καπελο vwclub tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by -Mario-
Link to comment
Share on other sites

Εκτός του meeting μας εθεάθησαν το Σαββάτο στο Κάλαμο και συγκεκριμένα στο Agona Beach Club οι:

black force

και Tonino ο οποίος είναι και συχνός απ'όσο κατάλαβα εκεί! B)

...ξέχασα κανέναν????

Link to comment
Share on other sites

Τον doggy στην Κηφισίας (στο ύψος του Γερμανού - Γιαννοπουλου Αγγελόπουλου στο Μαρούσι) το Σάββατο το πρωί (στις 12:25 συγκεκριμένα).

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΘΕΑΘΗ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ Λ.ΠΑΡΝΗΘΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ[PETROSMELISIA]....

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΕΚΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ[PHANTOM]...

.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΘΕΑΘΗ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗ Λ.ΠΑΡΝΗΘΟΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ[PETROSMELISIA]....

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΕΚΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ[PHANTOM]...

.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Ρέ αρχηγέ έτσι όπως το λές θα νομίζουν όλοι οτι μας είδες σε κανένα απο αυτά τα ξενοδοχεία ημιδιαμονής....... tongue.giftongue.gif

Πές κι όλας ότι είναι απο αυτά που δίνουν αίθουσες για γάμους, μή μας κάνεις ρεζίλι :)

Λοιπόν δέν ξέρω για τον Πέτρο εγώ όμως ήμουνα σε γάμο μιάς και κουμπάρα ήταν η κοπέλα μου!

¶ντε και στα δικά σας οι ελεύθεροι και οι ελεύθερες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρέ αρχηγέ έτσι όπως το λές θα νομίζουν όλοι οτι μας είδες σε κανένα απο αυτά τα ξενοδοχεία ημιδιαμονής....... tongue.giftongue.gif

Πές κι όλας ότι είναι απο αυτά που δίνουν αίθουσες για γάμους, μή μας κάνεις ρεζίλι :)

Λοιπόν δέν ξέρω για τον Πέτρο εγώ όμως ήμουνα σε γάμο μιάς και κουμπάρα ήταν η κοπέλα μου!

¶ντε και στα δικά σας οι ελεύθεροι και οι ελεύθερες!!!!!

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ εγω δουλευω εκει πανω καθε σαββατο βραδυ και κυριακη μεσημερι πως και δεν σας εχω πετυχει ποτε !!!!!!! ????

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε:

1 Πριν απο 10 μερες περιπου polo9n3 gti σε γνωστο super market στην Χαλκιδώνα (Phantom εσυ);

2 Χθες σε σε στενο κοντα στην πλατεια Γκυζη polo 9n σταματημενο σε κατηφορα με πινακιδες ΑΤΕ**** μαυρο αν δεν κανω λαθος!

3 Σημερα 7 το πρωι golf 4 μαυρο κομματακι τουμπανο, Σεβαστουπολεως και Παπαδα στους Αμπελοκηπους με 2 ατομα μεσα!

4 Σημερα 7 το πρωι golf 3 μπορτώ στο φαναρι Κηφισιας & Κατεχακη με κατευθηνση προς Κηφισια.( σου φώναξα μεσα απο ενα vanακι ford λευκο αλλα ανοιξε το φαναρι και δεν προλαβα να σου πω περισσοτερα, κοιταξες παντως.)

Ποια καλοπαιδα ειναι??? :o

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε:

1 Πριν απο 10 μερες περιπου polo9n3 gti σε γνωστο super market στην Χαλκιδώνα (Phantom εσυ);

Ποια καλοπαιδα ειναι??? ;)

Ναί, εγώ. Πού ήσουνα και δέ σε είδα;

Επίσης την παράσκευή είδα ένα ωραιότατο ασημί 5άρι στον κηφισσό με αυτοκόλητο κάτω απο το τρίτο στόπ, έπεσαν κορναρίσματα και σύντομος διάλογος με τό μέλος Ορφέας άν δέν κάνω λάθος.

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ εγω δουλευω εκει πανω καθε σαββατο βραδυ και κυριακη μεσημερι πως και δεν σας εχω πετυχει ποτε !!!!!!! ????

Που ακριβως δουλευεις ρε ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ????Με λιγη προσοχη θα πετυχεις και τον ΨΗΛΟ με το αργο

polaki του... :huh:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ <<ΑΡΓΟ>>ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΜΟΥ?ΟΠΟΤΕ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΡΕ ΓΡΗΓΟΡΕ ΟΛΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ tongue.giftongue.gif

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 21.00 ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΥΣΤΑΛ (ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ )ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ.ΠΟΙΟΣ?ΕΙΧΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙΜΕΝΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟΝ ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗ.

Edited by ΨΗΛΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλό παιδάκι με Polo 9n και οβάλ εξάτμιση έπεζε με C2 σούργελο, σήμερα κατα τις 00:30 απο την διασταύρωση Βούλας-Ποσειδώνος μέχρι το αεροδρόμιο;;;

Χμμ..;;;

Edited by GolfRS
Link to comment
Share on other sites

Eθεαθη κοκκινο Golf III στο παρκιν του Mall το βραδυ με αυτοκολλητο του κλαμπ και παιδικο καθισματακι.

Επισης μαλλον ο Puck μαζι με αλλο ενα κοκκινο 5αρι με μαυρες ζαντες να ανωριμαζουν στην Βουλιαγμενης στο ρευμα προς Γλυφαδα.

Link to comment
Share on other sites

Eθεαθη κοκκινο Golf III στο παρκιν του Mall το βραδυ με αυτοκολλητο του κλαμπ και παιδικο καθισματακι.

Επισης μαλλον ο Puck μαζι με αλλο ενα κοκκινο 5αρι με μαυρες ζαντες να ανωριμαζουν στην Βουλιαγμενης στο ρευμα προς Γλυφαδα.

That was me...Eσυ μωρε κανα τηλ δεν βαράς.? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.