Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ειχα ξεχασει να παρω το παχυμετρο μαζι μου <_<:lol::D

Στην συναντηση που ειχαμε την Κυριακη στην Λευκαδα ηρθε και

μας μιλησε εκει που καθομασταν ενα παιδι

απο Αθηνα που τον λεγαν νικο και ειναι

γραμμενος με το ονομα Nikos9N.

Νικο χαρηκα που σε γνωρισα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξεχνιουντε τέτια πράγματα λέει... <_<:lol::D :D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γύρω στις 11:30 ένα golf με αυτοκόλλητο του VW club στο πίσω τζάμι ψηλά, με φιμέ, κατέβαινε τη Συγγρού. Του κόλλησα από δίπλα με το παπί για να ανοίξουμε αλλά κόλωσε!!! Ποιος ήταν;

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Λ. βουλιαγμένης στο φανάρι στο ύψος του Αγ. Δημητρίου κατα της 2 εθεάθη ένα άσπρο seat δίπλα μου.....και λέω τί είναι αυτό? και το πα αυτό γιατί είχε στο πλάι αυτοκόλλητο του vwclub αλλά και πίσω....κάτω έτσι στην πινακίδα και τί να δω....Θεσσαλονικιώτικες.....Και φωνά;ζω.......Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ Λατουσάκη σε έπιασα......όπως καταλάβατε ο moderator της Β. Ελλάδος ένας και μοναδικός ¶ρης ήταν εκεί....

Σε λίγο έρχεται από δω από το μαγαζί μου....

Link to comment
Share on other sites

Ετσι, έτσι! ο Undercover Doumas με το Rexton, με συνέλαβε σήμερα όπως ανέφερε! Κι εγώ χτες βράδυ είδα ένα λευκό 3άρι VR, στην Ποσειδώνος, με αυτοκόλλητο ασημί πίσω στην αεροτομή από κάτω! Τον είχα ξαναπετύχει πιο παλιά... Ράβει μάλλον στην γειτονιά!

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 12 το βραδυ στην γρ. Λαμπρακη με κατευθυνση απο κορυδαλλο προς κερατσινι μαυρο golf mk4 με αυτοκολλητα στα πισω πλαινα τζαμια

και 5 ατομα μεσα....ποιος???ημουν με μοτο και σε χαζευα διπλα σου αλλα δεν ειχα την δυνατοτητα να σου μιλησω....

Link to comment
Share on other sites

χθες κατα τις 12 το βραδυ στην γρ. Λαμπρακη με κατευθυνση απο κορυδαλλο προς κερατσινι μαυρο golf mk4 με αυτοκολλητα στα πισω πλαινα τζαμια

και 5 ατομα μεσα....ποιος???ημουν με μοτο και σε χαζευα διπλα σου αλλα δεν ειχα την δυνατοτητα να σου μιλησω....

γιατί γιαννάκη φύμοτρο σου είχαν βάλει...????/χιχιιχιχιιχιχι

Link to comment
Share on other sites

golf mk3 vr6 σημερα το μεσιμερακι στη liosion

και ενα passat ταχι με αυτοκολιτο κιτρινο κοντα στο σεφ

?????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

το ταξί είναι του Tolias :)

Link to comment
Share on other sites

Οντως το ταξι ειναι του Tolias.

Υ.Γ. Με αυτο το ποστ κανεις δεν μπορει να κρυφτει!!!!!!! :)worthy.gif Και να θες να κρυφτεις δεν μπορεις. worthy.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εθεαθει σημερα ο φιλτατος bassakos στην πειραιως μεσα σε μια ασπρη bmw 318 αν δεν κανω λαθος

εγω ημουν με τα ποδια και ισα ισα προλαβαμε να χαιρετησουμε ο ενας τον αλλον :)

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει σημερα ο φιλτατος bassakos στην πειραιως μεσα σε μια ασπρη bmw 318 αν δεν κανω λαθος

εγω ημουν με τα ποδια και ισα ισα προλαβαμε να χαιρετησουμε ο ενας τον αλλον :)

και πώς πρόλαβες και τον είδες ρε συ παναγιώτη? αφού έχει βάλει VR6 και στην BMW ο κάφρος......όλα να τα περιμένεις από αυτόν....

Link to comment
Share on other sites

γιατί γιαννάκη φύμοτρο σου είχαν βάλει...????/χιχιιχιχιιχιχι

ημουν με κρανος ρε παιδια tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
εθεαθει σημερα ο φιλτατος bassakos στην πειραιως μεσα σε μια ασπρη bmw 318 αν δεν κανω λαθος

εγω ημουν με τα ποδια και ισα ισα προλαβαμε να χαιρετησουμε ο ενας τον αλλον :D

εεεεετσι! ! ! και εκει που κανω αριστερα στην Πειραιως...σε βλεπω να περνας με το σαντουιτς στο χερι! ! :D

και μετα μου το παιζεις δυσκολος τις Πεμπτες οταν παμε για "βρομικο" :lol::lol::lol:

ισα ισα που προλαβαμε να πουμε ενα "γεια" :(

Link to comment
Share on other sites

εεεεετσι! ! ! και εκει που κανω αριστερα στην Πειραιως...σε βλεπω να περνας με το σαντουιτς στο χερι! ! :D

και μετα μου το παιζεις δυσκολος τις Πεμπτες οταν παμε για "βρομικο" :(:lol::lol:

ισα ισα που προλαβαμε να πουμε ενα "γεια" :D

Καλα μη μιλάς και για δυσκολίες γιατι εχτές ουτε φωνη ουτε ακρόαση......

Ειδα εχτες στον Κρίτων ενα Golf 4 black μαλλον επετειακό με R32 μπροστά και αυτοκόλλητο πίσω του club και του Ανδρεανάκη (Plex tuning) Μήπως ο Scorpione????

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Καλα μη μιλάς και για δυσκολίες γιατι εχτές ουτε φωνη ουτε ακρόαση....

ετσι ειναι αυτα.... μετα απο 2 χρονια καθε Πεμπτη στο ΣΕΦ λογικο ειναι να υπαρχει και

καποιος κορεσμος! δεν νομιζεις? ? μην μου πεις οτι εχεις και παραπονο απο εμενα..... ^_^

Link to comment
Share on other sites

εεεεετσι! ! ! και εκει που κανω αριστερα στην Πειραιως...σε βλεπω να περνας με το σαντουιτς στο χερι! ! ^_^

και μετα μου το παιζεις δυσκολος τις Πεμπτες οταν παμε για "βρομικο" :lol:B)B)

ισα ισα που προλαβαμε να πουμε ενα "γεια" <_<

που το ειδες το σαντουιτς? B) B) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :lol: :lol: :lol:

δν κραταγα κανενα σαντουιτς ^_^<_< <_< παρα μονο κατι σημειωσεις και τα τσιγαρα μ!!!! :thumbsup::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αν και να σου πω την αληθεια το σκεφτομουνα να παρω ενα! <_<

ναι ρε γμτ δν ειχε να σταματησεις καπου να τα πουμε :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
που το ειδες το σαντουιτς? B) B) B):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup::lol: :lol: B)

δν κραταγα κανενα σαντουιτς ^_^ ^_^ <_< παρα μονο κατι σημειωσεις και τα τσιγαρα μ!!!! :thumbsup: :thumbsup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αν και να σου πω την αληθεια το σκεφτομουνα να παρω ενα! <_<

ναι ρε γμτ δν ειχε να σταματησεις καπου να τα πουμε <_< <_< :lol: :lol:

βιαζομουν! ειχα και την μανα μου μαζι! ! επρεπε να παω σε δουλεια και δεν ειχα καθολου χρονο...... :lol::lol:

κριμα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ενώ ήμασταν undercover με τον πρόεδρο με ένα caliber είδαμε ένα golf plus με πινακίδα -2731 στην αττική οδό κατά της 17:30...

Ποιος ο τυχερός που πήγαινε τριήμερο μάλλον???? (μάλλον )

Link to comment
Share on other sites

BAD BOy με ανοιχτα παραθυρα στη Καβαλας στο ρευμα προς αθηνα χτεσ το μεσημερακι....

δεν μπορεσα να χερετισω καθος ειμουν στο ρευμα προς κωρινθο με το mk3 και οδηγουσε

και ο Big Kaloburn! thumbsdown.gif

Στη συνεχεια μετα τα διοδια βρηκαμε το εξης μελος του Club ....'' LILIAN_TSi '' (η κανο λαθος)

δεν μπωρουσα να μηλησω στη θεση που καθομουνα απλα να κιταζω... :( ...

η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VW_CLUB πολυ μεγαλω!!!

-_-:lol: :lol: :lol::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VW_CLUB πολυ μεγαλω!!!

:(-_-:lol: :lol: :lol::thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Μαλλον το 2ο :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: Δεν μπορεις να κρυφτεις πουθενα!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη παραλία της Βραβρώνας στον Ιππόκαμπο εθεάθη ένα παληκάρι με μαύρη μπλούζα του club με τη συνοδεία κοπέλας,την οποία μετά άφησε και έφυγε!!!!

Link to comment
Share on other sites

κακός έβαλα τα αυτοκόλλητα του club... θα με αναγνωρίσουν πουθένα και θα θέλω να κάνω τίποτα κρυφό και δεν θα μπορώ με εσάς! ΟΛΟ και ΜΕΓΑΛΟΝΕΙ το vw club. Έτσι μπράβο!!!!

Link to comment
Share on other sites

κακός έβαλα τα αυτοκόλλητα του club... θα με αναγνωρίσουν πουθένα και θα θέλω να κάνω τίποτα κρυφό και δεν θα μπορώ με εσάς! ΟΛΟ και ΜΕΓΑΛΟΝΕΙ το vw club. Έτσι μπράβο!!!!

tongue.gif:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.