Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VW_CLUB πολυ μεγαλο!!!

:D :D :D :D :D :D :D:thumbsup:

αυτό ξαναπέστο..............όπως είπε και ο παναγιώτης ποιο πάνω ισχύει και θα γίνει ακόμα πιο μεγάλο.....

Σήμερα στη παραλία της Βραβρώνας στον Ιππόκαμπο εθεάθη ένα παληκάρι με μαύρη μπλούζα του club με τη συνοδεία κοπέλας,την οποία μετά άφησε και έφυγε!!!!

ωραίος........... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

σημερα εθεαθη στην Γρ.Λαμπρακη με κατευθυνση προς νεαπολη...undercover...ο lupakos....χαρα και εργασια γιαννακη!!!!αναγνωριζεσαι παντου...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα, ξημερωματα Δευτερας κατα τις 4:15 στα φαναρια της Κουρουτας πολο 6Ν με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι κατευθυνθηκε προς Αμαλιαδα.Ποιος;

Εγω κατευθυνθηκα προς Πυργο.Ισως με ειδες.Ησουν για λιγα δευτερολεπτα πισω μου.Ημουν με μαυρο γκολφ με μεγαλο αυτοκολλητο πισω.Οι δυο μας ειμασταν στα φαναρια αλλα σε ειδα μολις ξεκινησες & ηταν αργα για να προλαβω να σου μιλησω :D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα, ξημερωματα Δευτερας κατα τις 4:15 στα φαναρια της Κουρουτας πολο 6Ν με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι κατευθυνθηκε προς Αμαλιαδα.Ποιος;

Εγω κατευθυνθηκα προς Πυργο.Ισως με ειδες.Ησουν για λιγα δευτερολεπτα πισω μου.Ημουν με μαυρο γκολφ με μεγαλο αυτοκολλητο πισω.Οι δυο μας ειμασταν στα φαναρια αλλα σε ειδα μολις ξεκινησες & ηταν αργα για να προλαβω να σου μιλησω :D

μπλε ηταν?

Link to comment
Share on other sites

μπλε ηταν?

Ναι.Μπλε σκουρο με αθηναικες πινακιδες και ζαντες πολυακτινες.Ελα...δωσ'τον στεγνα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Μπλε σκουρο με αθηναικες πινακιδες και ζαντες πολυακτινες.Ελα...δωσ'τον στεγνα :lol: :lol:

99% ο polaris που δουλευει και στην αμαλιαδα ;)

Link to comment
Share on other sites

polo 16v μαυρο εχτες μετα την καβαλας στο ρευμα προς

κωρινθο κατα της 14:30.....

ποιος .....?

περασα με τον father απο δεξια ..

Link to comment
Share on other sites

BAD BOy με ανοιχτα παραθυρα στη Καβαλας στο ρευμα προς αθηνα χτεσ το μεσημερακι....

δεν μπορεσα να χερετισω καθος ειμουν στο ρευμα προς κωρινθο με το mk3 και οδηγουσε

και ο Big Kaloburn! thumbsdown.gif

Στη συνεχεια μετα τα διοδια βρηκαμε το εξης μελος του Club ....'' LILIAN_TSi '' (η κανο λαθος)

δεν μπωρουσα να μηλησω στη θεση που καθομουνα απλα να κιταζω... :o ...

η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VW_CLUB πολυ μεγαλω!!!

:o:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Καιρο ειχαν να με δουν tongue.gif

Σωστος ο φιλος!!! :o εφευγα φορτωμενος για Αγια Αννα....

και η Λιλι απο την αλλη.... :o:o:o

Link to comment
Share on other sites

BAD BOy με ανοιχτα παραθυρα στη Καβαλας στο ρευμα προς αθηνα χτεσ το μεσημερακι....

δεν μπορεσα να χερετισω καθος ειμουν στο ρευμα προς κωρινθο με το mk3 και οδηγουσε

και ο Big Kaloburn! thumbsdown.gif

Στη συνεχεια μετα τα διοδια βρηκαμε το εξης μελος του Club ....'' LILIAN_TSi '' (η κανο λαθος)

δεν μπωρουσα να μηλησω στη θεση που καθομουνα απλα να κιταζω... :o ...

η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VW_CLUB πολυ μεγαλω!!!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Και έλεγα είναι ? δεν είναι?? ήθελα να σταματησω λίγο να ρωτήσω αλλά ήταν λιγάκι δύσκολο πάνω στην εθνική. πίσω καθόσουν?

Καιρο ειχαν να με δουν tongue.gif

Σωστος ο φιλος!!! :o εφευγα φορτωμενος για Αγια Αννα....

και η Λιλι απο την αλλη.... :o:o:o

άστα Θανούλη και εφαγα μια ωραιότατη κίνηση μέχρι Καλαματα.... με τα κ$#έργα τους. :o

Link to comment
Share on other sites

ναι πισω ειμουν :lol: :lol:

εγω το παιρνο το βραδυ που γυρναμε αθηνα!!!!!

:lol: :lol: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 17:00, στον κόμβο από Εθνική οδό προς Εγνατία οδό, πέτυχα ασημί Golf 4 τριθυρό, χωρίς καθόλου διακριτικά πίσω και με αυτοκόλλητο του club στο τρίτο στοπ. Κορνάρισα 2 φορές, με είδε ο οδηγός αλλά δεν ξέρω αν πήγε καθόλου το μυαλό του... Δυστυχώς δεν έχω προμηθευτεί ακόμη σήμα του club... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Xτες το βραδυ εθεαθησαν σε γνωστο οινοποτειο επι της παραλιακης Λουτρακιου τα σεσημασμενα μελη Doumas,Blackadder και Polo 1.6T... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

χτες το μεσημερακι εθεαθη undercover ο κωστας costal blue με ford focus στην αργυρουπολη γυρναγα απο τον μηχανηκο μου και τον πετηχα !!! μετα τησ σχετικεσ χερετουρες φυγαμε !!! :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ Παραλιακή με 4άρι Golf, ποιός ήταν;;; Ήμουν undercover με RAV4

Link to comment
Share on other sites

χτες το μεσημερακι εθεαθη undercover ο κωστας costal blue με ford focus στην αργυρουπολη γυρναγα απο τον μηχανηκο μου και τον πετηχα !!! μετα τησ σχετικεσ χερετουρες φυγαμε !!! :lol: :lol: :lol::D :D :D

Ο Σαββας θες να πεις Μανο... tongue.gifB)

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο 5άρι TSI τώρα το πρωί Λ.Βουλιαγμένης. IHZ νομίζω πινακίδα, αυτοκόλλητο στον πίσω προφυλακτήρα δεξιά, ποιός ήταν;;;

Link to comment
Share on other sites

εχ8ες κατα τις 3 το μεσημερι στο σχοινο golf 5 kai golf 3 cabrio με αυτοκολλητο του club.....ποια παιδακια ηταν εκει?

Link to comment
Share on other sites

Xτες το βραδυ εθεαθησαν σε γνωστο οινοποτειο επι της παραλιακης Λουτρακιου τα σεσημασμενα μελη Doumas,Blackadder και Polo 1.6T... ;)

γκου χου γκου χου.......καλά ρε άπιστε όλα τα λες εσύ??? ούτε ένα ποτάκι δεν μπορούμε να πιούμε??? πάντως ο κων/νος ήταν με αιθέρια ύπαρξη στην παρέα του η οποία την έπεσε σε κάποιον αλλά αυτός...... withstupid.gifwithstupid.gif .....συμφωνέις κων/νε???

χτες το μεσημερακι εθεαθη undercover ο κωστας costal blue με ford focus στην αργυρουπολη γυρναγα απο τον μηχανηκο μου και τον πετηχα !!! μετα τησ σχετικεσ χερετουρες φυγαμε !!! :D :D :D :D :D :D

ο σάββας γκαζμά......καλά εσύ κυριακάτικα τί έκανες στον μηχανικό????τον ζάλιζες πλέον ή πήγες να το σηκώσεις για να μπορείς να με περάσεις...????

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο 5άρι TSI τώρα το πρωί Λ.Βουλιαγμένης. IHZ νομίζω πινακίδα, αυτοκόλλητο στον πίσω προφυλακτήρα δεξιά, ποιός ήταν;;;

Σε ποιο υψος της Βουλιαγμενης?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο υψος της Βουλιαγμενης?

Γλυφάδα->Ελληνικό! Ήμουν undercover με κίτρινη φυλή, με mercendes

Link to comment
Share on other sites

γκου χου γκου χου.......καλά ρε άπιστε όλα τα λες εσύ??? ούτε ένα ποτάκι δεν μπορούμε να πιούμε??? πάντως ο κων/νος ήταν με αιθέρια ύπαρξη στην παρέα του η οποία την έπεσε σε κάποιον αλλά αυτός...... withstupid.gifwithstupid.gif .....συμφωνέις κων/νε???

Συμφωνω συμφωνω...εεε τα ακουτεεε?? B):whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.