Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

ηρθε η ωρα να δωσω ατομα παλι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::D :D B) B) B):ninja:

ποιος/ποια σημερα το πρωι κατα τις 8:40 στην λεωφορο πεντελης στο χαλανδρι κοντα στην αττικη οδο ηταν με ενα ανθρακι(αν δν κανω λαθος τουλαχιστον πανω στην νυστα μου ετσι το ειδα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif )με πινακιδα ΙΗΤ..... και το polaki ηταν το 1.4 και λεγοντας και και τελειωνω ειχε αυτοκολλητο στο πισω παμπριζ και ειχε φυγει το "u" απο το vwclub???ημουν απο πισω συνεχεια μεχρι στα δυοδια τις αττικης αλλα δεν εχω κορνα B):whistling::thumbsup: :thumbsup: :D για να κανω νοημα

ποιος ηταν οεο???? B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ Παραλιακή με 4άρι Golf, ποιός ήταν;;; Ήμουν undercover με RAV4

Εγω ημουν tongue.gif

Επισης ειχα χαιρετησει κι ενα σκουρο μπλε golf4 (με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι), στη διχαλα του ιπποδρομου προς παραλιακη, αλλα "βιαζομουν" λιγακι οποτε δεν ξερω αν με ειδε!

Edited by Mythos
Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν tongue.gif

Επισης ειχα χαιρετησει κι ενα σκουρο μπλε golf4 (με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι), στη διχαλα του ιπποδρομου προς παραλιακη, αλλα "βιαζομουν" λιγακι οποτε δεν ξερω αν με ειδε!

Μάλιστα... χάρηκα φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει σημερα το μεσημερι ο MOD στο περαμα χαιρετηθηκαμε κορναροντας αλλα λογο κινησης δεν μπορεσαμε να τα πουμε <_<

Link to comment
Share on other sites

Τοτε ημουνα εγω :huh: Γιατι δεν εριξες κανα χαιρετισμο? :huh:

¶ντε πες του ταρίφα να σταματήσει να πέσουν οι χαιρετούρες...

Link to comment
Share on other sites

Χτες κατά τις 4 το μεσημέρι πέτυχα στην καβουρίου κόκκινο TSI με διπλή μπούκα στο κέντρο με κατεύθυνση προς Λίμς.

Αν και δεν κατάλαβα μια σφήνα που μου έκανε χωρίς λόγο, για να κάτσει μετά στην αριστερή λωρίδα πίσω από άλλα αμάξια..

Link to comment
Share on other sites

Χθες ,στην Ροδινη Αχαιας (μαλλον για μπανακι ηταν ο φίλος),κατα τις 19.00,,πετυχα κοκκινο Gti V με σηματακι του club!!Ξεπαρκαρε απο ενα μεγαλο δεντρο με ωραιο ισκιο .λιγο πιο πισω ημουν και δεν προλαβα να χαιρετησω.....ποιος ηταν?

:wub:

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδακι και ενω ειχα παραγγειλει στον Ζαχο σουβλακια να και ο Αλεξανδρος THE GREAT ειχε ερθει να ντερλικωσει και αυτος!Καλα ρε περιμενα περιμενα στο Ribas μετα να ερθεις αλλα μαλλον εφαγες πολλα και αργησες!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδακι και ενω ειχα παραγγειλει στον Ζαχο σουβλακια να και ο Αλεξανδρος THE GREAT ειχε ερθει να ντερλικωσει και αυτος!Καλα ρε περιμενα περιμενα στο Ribas μετα να ερθεις αλλα μαλλον εφαγες πολλα και αργησες!!! tongue.gif
Σορι ρε φιλε που δεν ηρ8α,αλλα μου πεσαν βαρια αυτα τα 'τιμιμενα' τα σουβλακια!!! :lol:

Next time.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

χτες το μεσημερακι εθεαθη undercover ο κωστας costal blue με ford focus στην αργυρουπολη γυρναγα απο τον μηχανηκο μου και τον πετηχα !!! μετα τησ σχετικεσ χερετουρες φυγαμε !!! :);) ;) ;):lol: :lol:

N.O.S. Busted!

Απαιτω να μαθω τι εκανες σημερα το απογευμα περιπου στις 6, στιν οδο Αποστολοπουλου στο Χαλανδρι! Εγω πηγαινα προς Εθνικη Αμυνα tongue.gif

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

N.O.S. Busted!

Απαιτω να μαθω τι εκανες σημερα το απογευμα περιπου στις 6, στιν οδο Αποστολοπουλου στο Χαλανδρι! Εγω πηγαινα προς Εθνικη Αμυνα tongue.gif

Ετοιμαζει κουστουμια............
Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΓΝΑΤΙΑ, ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΑΤΑ 6:00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ ΕΝΑ GOLF 4 GTI ΜΑΥΡΟ (ΠΙΝΑΚΙΔΑ 5572) ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ CLUB .

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

N.O.S. Busted!

Απαιτω να μαθω τι εκανες σημερα το απογευμα περιπου στις 6, στιν οδο Αποστολοπουλου στο Χαλανδρι! Εγω πηγαινα προς Εθνικη Αμυνα tongue.gif

Τον είδα κι εγώ την προηγούμενη Τετάρτη, περνούσε έξω από το kitchen bar στο Χαλάνδρι.

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει εχτες ο γνωστός Drumer-Boy με +ο τον Polotsik νικο στην Στροφη του λουναπαρκ προσ Ζαχο.και απο πισω Rav4 xχαροπαλευοντας και πλαγιολισθένοντας...Ε βεβαια δεν ερχομαστε για μπανιο με το club και βγαίνουμε στην Παραλιακη βολτα.Το ξερει η γυναικα σου ΡΕ???

Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΕΓΝΑΤΙΑ, ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΚΑΤΑ 6:00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΔΑ ΕΝΑ GOLF 4 GTI ΜΑΥΡΟ (ΠΙΝΑΚΙΔΑ 5572) ΜΕ ΤΟ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΤΟΥ CLUB .

Για δες εδώ....

Golf..

Κοιτα τις πινακίδες!

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει εχτες ο γνωστός Drumer-Boy με +ο τον Polotsik νικο στην Στροφη του λουναπαρκ προσ Ζαχο.και απο πισω Rav4 xχαροπαλευοντας και πλαγιολισθένοντας...Ε βεβαια δεν ερχομαστε για μπανιο με το club και βγαίνουμε στην Παραλιακη βολτα.Το ξερει η γυναικα σου ΡΕ???

tongue.giftongue.giftongue.gif

παντα γνωριζει [εστω και εκ των υστερων]

για μπανιο πηγα το πρωι χαλκιδα tongue.gif:wub::o

Link to comment
Share on other sites

Εθεαθει εχτες ο γνωστός Drumer-Boy με +ο τον Polotsik νικο στην Στροφη του λουναπαρκ προσ Ζαχο.και απο πισω Rav4 xχαροπαλευοντας και πλαγιολισθένοντας...Ε βεβαια δεν ερχομαστε για μπανιο με το club και βγαίνουμε στην Παραλιακη βολτα.Το ξερει η γυναικα σου ΡΕ???

Καλά αυτός με το RAV δέν πρέπει να την πάλεψε,ήταν και πιτσιρικαρία μου φαίνεται και μας έβλεπε τους μουρλούς που είχαμε κλείσει τον δρόμο για να μιλήσουμε. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχτές κατά τις 20:30 ο lupakos στην θησέως και ποσειδώνος με το αυτοκίνητο της δουλειάς. έπεσαν οι ανάλογες χαιρετούρες και ο καθένας ακολούθησε τον δρόμο του. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί κατά τις 10, στην έξοδο από Εγνατία Οδό προς Μοναστηρίου και Εδεσσα (έστριψε προς Εδεσσα), ασημί Polo 9n με αυτοκόλλητο στο πίσω αριστερό φινιστρίνι με πινακίδες ΕΕΜ-ΧΧΧΧ (αν θυμάμαι καλά). Παρεπιπτόντως, στην Εγνατία από το ΤΙΤΑΝ και προς τα κάτω, τον κυνηγούσα που κυνηγούσε μια Carrera 4!!!!! Ποιος F&F οδηγός ήταν αυτός;! B) Εγώ ήμουν κολλημένος από πίσω όλη την ώρα (δε μπορούσα να ξεφύγω από την κίνηση και στις 3 λωρίδες) με ένα λευκό GTI...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο Λαυριο, ποιος ειχε παρκαρισμενο το μαυρο polaki tou με εξατμιση και σημα του club στη στη Πλατεια στα Everest? Στειλε pm, και αυριο Λαυριο θα ειμαι B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.