Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Guest Grouper_8L

Λίγο πάνω από τα μπιφτεκάδικα σε ένα στενάκι στην Κάτω Γλυφάδα απόψε, μαύρο TSI πεντάπορτο με σηματάκι κάτω από το τρίτο stop και περίεργες ζάντες :lol:. ΙΖΧ-.... η πινακίδα του αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχαμε 2 κρούσματα...

1) ο Mr doumasj έχοντας καβαλήσει τον Ιάπωνα της οικογένειας Ντούμα, το subaru, εθεάθη στη Γούναρη (Ελληνικό)

2) Polάκι γαλάζιο στο γήπεδο Καραϊσκάκη... αλληλοκορναριστήκαμε... ποιο καλό παιδί από εδώ ήταν;;;

Link to comment
Share on other sites

το εταιρικό αμάξι να λες γιατί εγώ προδότης δεν είμαι με τα ιαπωνικά σαν κάποιους άλλους που ονόματα δεν λέμε και δεν θίγουμε καταστάσεις.....

όντως έχει δίκιο ο σωτηράκης....

Link to comment
Share on other sites

πολο 6ν2 μαυρο στο π.φαληρο σε σουπερ μαρκετ

ειναι κανεις απο εδω?

Link to comment
Share on other sites

Doumas, προδότης θεωρείται αυτός που έχει μια συγκεκριμένη άποψη, έχει μια συγκεκριμένη ασχολία, τα υποστηρίζει σαν τρελός τα πιστεύω του, και ξαφνικά εμφανίζεται με αυτό που υποτιμούσε!!! Είναι σαν να έρθω εγώ με γαλλικό (φτου) σε συνάντηση... Τώρα μια χαρά ο γιαπ της «εταιρίας», και εγώ είχα ένα «εταιρικό» ravάκι για λίγες μέρες... αναστέναξαν τα πεζοδρόμια...

Link to comment
Share on other sites

ασημι γκολφ 4 πενταπορτο με αυτοκολλητο στο πισω αριστερο τζαμι γυρο στις 20:30 στην παραλιακη στο υψος του σεφ ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Ο Svouras εχθές το απόγευμα έξω από το Shisha, χαιρετηθήκαμε και τα είπαμε λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Ετοιμαζει κουστουμια............

ετοιμα τα κουστουμακια για να περνανε για ραψιμο μερικοι..... :o:lol: :lol: :lol:

ειχα παει να φτιαξω τον ηχο μου Νικολακι!!! :excl:

Τον είδα κι εγώ την προηγούμενη Τετάρτη, περνούσε έξω από το kitchen bar στο Χαλάνδρι.

ναι ρε συ ειμουν καθοδον για πλυσημο του μωρου!!! :thumbsup:

Εγινε συγχωνευση των διαδοχικων δημοσιευσεων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Ο Svouras εχθές το απόγευμα έξω από το Shisha, χαιρετηθήκαμε και τα είπαμε λίγο.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++10000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000 :lol::lol:

Ετσι ετσι οπως τα λες. :lol:B) (Κωστα τελικα δεν ηρθα shisha γιατι τελευταια στιγμη <<στραβωσε>> η παρεα, μη νομιζεις οτι σε εστησα>>

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

σήμερα κατά τις 2:00 ασημί golf mk4 gti με αυτοκολλητάκι στο πίσω δεξί παράθυρο στην εθνική αθηνών - κορίνθου στο ύψος του ασπροπύργου. ποιος??? :lol:

Edited by lilian_tsi
Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη ο rx8 ε συγνώμη ο NOS στην Πεντέλη με το χρυσό του.... και τολμώ να πω πως τον κοψοχόλιασα... χ0αχ0αχ0α

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη ο rx8 ε συγνώμη ο NOS στην Πεντέλη με το χρυσό του.... και τολμώ να πω πως τον κοψοχόλιασα... χ0αχ0αχ0α

αμα ειμαι μονος μου κι εχω κεφια να δεις τι θα παθεις εσυ αμα με δεις απο πισω σου <_<:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Εθεάθη ο rx8 ε συγνώμη ο NOS στην Πεντέλη με το χρυσό του.... και τολμώ να πω πως τον κοψοχόλιασα... χ0αχ0αχ0α

α να χαθεις ρε καθηκι με κοψοχολιασες μου εβαλες την κεφαλα σου μεσα στο αυτοκινιτο :rolleyes:-_-:lol::lol:tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αμα ειμαι μονος μου κι εχω κεφια να δεις τι θα παθεις εσυ αμα με δεις απο πισω σου ;):lol::lol::lol::lol:

Για τριπλό bypass με βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι γυρο στις 8.30 το πρωι εθεαθει ο loupakos στην διασταυρωση Ατταλειας και Γρ.Λαμπρακη στη Νικαια !!!

κορναρα,φωναξα Γιαννακη αλλα δεν με καταλαβες εστριψα μπροστα σου προς περαμα με ενα λευκο φορτηγο με καροτσα.... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή το μεσημεράκι κατά τις 12, στην παραλία μεταξύ του Αγιόκαμπου και της Σωτηρίτσας στη Λάρισα, μια πράσινη σκύλα α λα Ντούμας στυλ (χωρίς την αεροτομή), με ασημί αυτοκόλλητό μας στο 3ο στοπ, και με ένα ξανθό κοριτσάκι στο τιμόνι... Την γνωρίζει κάποιος; Νομίζω πως η πινακίδα ήταν Τρικαλινή ή Λάρισας, αλλά δεν πρόλαβα να συγκρατήσω γιατί πέρασε ένα κοπάδι από Τσέχες από μπροστά μου και με απέσπασε!!!!

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ή ποια με ενα μπλε polo και αυτοκόλλητο στο πλαϊνο παραθυρο με έκλεισε σήμερα στο Ιλιον έξω απο την Εθνική τράπεζα στην Ιδωμενέους?

Ντροπή!!!! έκανα 50 μανούβρες για να ξεπαρκάρω. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν της/του άφησες σημίωμα... φίλε/φιλενάδα με έκλεισες και είσαι και συναδελφοvwclubιτης... :angry:tongue.gif

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ή ποια με ενα μπλε polo και αυτοκόλλητο στο πλαϊνο παραθυρο με έκλεισε σήμερα στο Ιλιον έξω απο την Εθνική τράπεζα στην Ιδωμενέους?

Ντροπή!!!! έκανα 50 μανούβρες για να ξεπαρκάρω. :D

Ε, είπε "δικός μας από το vw club κι αυτός, δε θα μας βρίσει κι όλας αν τον κλείσω!", οπότε και πάρκαρε έτσι! :Dtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή το μεσημεράκι κατά τις 12, στην παραλία μεταξύ του Αγιόκαμπου και της Σωτηρίτσας στη Λάρισα, μια πράσινη σκύλα α λα Ντούμας στυλ (χωρίς την αεροτομή), με ασημί αυτοκόλλητό μας στο 3ο στοπ, και με ένα ξανθό κοριτσάκι στο τιμόνι... Την γνωρίζει κάποιος; Νομίζω πως η πινακίδα ήταν Τρικαλινή ή Λάρισας, αλλά δεν πρόλαβα να συγκρατήσω γιατί πέρασε ένα κοπάδι από Τσέχες από μπροστά μου και με απέσπασε!!!!

μου αρέσει ο τρόπος που το θέτεις γιατί η πράσινη σκύλα του ντούμα ήταν μία......σε κοπέλα που λήθηκε αλλάόχιξανθιά και όχιμε τρικαλινές πινακίδες....θα ήταν ο κλώνης της πράσινης σκύλας αυτός.....

Link to comment
Share on other sites

λοιποοοοοοοοοον ηρθε η ωρα να ρουφιανεψω παλι :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

ποιο παιδακι με ασπρο πολο με πινακιδα ΥΕΡ ..... με αυτοκολλητακι στο παπριζ μπροστα το ειχε παρκαρισμενο απεναντι απο την καφετερια ενηλιον,οπου η καφετερια ειναι παραλληλα απο την λεοφωρο αλιμου απο την πανω μερια της, εεεε???? tongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol:;):D:ninja: :ninja: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

ποιο παιδάκι εχτές με Golf mk4 ασημί και με μαύρο αυτοκόλλητο στο μπροστά αριστερό φτερό είχε παρκάρει κόντα στην γειτονιά μου ? καπαδοκίας κόντα στα σχολεία της παλατιανής. είναι κανείς γείτονας ? ή περαστικός? :D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στην Εθνική προς Λαμία, ο ΝΙΚΚΟΣΝΕΤ undercover σε ένα Ford Fiesta! tongue.gif

Χτες βράδυ για νεράκι (lol!) με τον Πάνο (trelaras 582) στο ιντερνετ που δουλεύει, κατά τις 2 το πρωί!

Αλλος για τη βάρκα μαααααααααααας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί στην Εθνική προς Λαμία, ο ΝΙΚΚΟΣΝΕΤ undercover σε ένα Ford Fiesta! tongue.gif

Χτες βράδυ για νεράκι (lol!) με τον Πάνο (trelaras 582) στο ιντερνετ που δουλεύει, κατά τις 2 το πρωί!

Αλλος για τη βάρκα μαααααααααααας!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: καταφερες και ξυπνησες αρουλη???? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ναι ναι εχθες ηρθε ο αρης απο το μαγαζι μ λιγο πριν σχολασω και τα ειπαμε :D;):Dlove.gif:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

δν σε προλαβα ρε πριν παρεις το νερο να σου επαιρνα πορτοκαλαδα new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:thumbsup: :thumbsup:

παντως πανεμορφο το καινουργιο σου τουτου και καλο ταξιδο και παλι!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

αν εχετε χωρο στην βαρκα ερχομαι εγω!!! :thumbsup: :thumbsup: :baby:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.