Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ποιο καλο παιδακι με μαυρο Polo 9n3 ήταν την παρασκευή 24/7 στην Κηφισιας κατα τις 15.50?εκανα δεξια για να περασει και μετα κυνηγιομασταν μεχρι τη διασταυρωση κατεχακη με μεσογειων :D στο τελος της διαδρομης επεσε χαιρετισμος και συνεχισαμε.δυστηχως δε μπορεσαμε να μιλησουμε.

Edited by dj-thanos
Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη εχθές ο DarthCotsos να ανηφορίζει την Ελ.Βενιζέλου στου Ζωγράφου με το θηριάκι του :D

Δε με είδε βέβαια γιατί ήμουν αραχτός στο μπαλκόνι στο σπίτι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εχτες στην εθνικη στο 90 μολυβι golf 5 με αριθμο Ι Β Ρ χαιρετησα αλλα τιποτα ποιος ειχε στην μεση το σημα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το βράδυ στην Σπύρου Λούη ανθρακί πόλο 9ν3 με ασημι νομίζω αυτοκόλλητο στο τρίτο στόπ,έκοψα και χαιρετηθήκαμε αλλά ξέχασα να ρωτήσω ποιός ήταν.Λοιπόν,ποιός??? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Στην Πρέβεζα εχθές και σήμερα μεσημέρι ποίος είναι ο Αρτηνός με Passat B6 (όχι stationwagon) μαύρο με το αυτοκόλητο του club πάνω στην μέση του πίσω παρ-μπριζ, με αλαγμένο πίσω προφυλακτίρα με 2 δυμπουκα και πινακίδες ΑΤΗ????

Link to comment
Share on other sites

Το σαββατο 02/08/08 GOLF IV GTI μπλε στο Terravibe στη συναυλια τον IRON MAIDEN.
Mαλλον ο Τοτ!
Link to comment
Share on other sites

Χθες ελαβα ενα τηλ. απο το μελος ΤΑΖ(Γιωργος) οτι βρισκεται στα Γιαννενα και ετσι του ειπα

να περασει απο το μαγαζι που δουλευω και ριξαμε τις απαραιτητες χαιρετουρες...

Κι εγώ χάρηκα που τα είπαμε έστω κι έτσι βιαστικά.

Βλέπεις "έμπλεξα" με τον ξαδερφό μου και ήμουν χωρίς το πολακι οπότε . . . καταλαβαίνεις!

θα ανέβω ξανα σύντομα όμως να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ χάρηκα που τα είπαμε έστω κι έτσι βιαστικά.

Βλέπεις "έμπλεξα" με τον ξαδερφό μου και ήμουν χωρίς το πολακι οπότε . . . καταλαβαίνεις!

θα ανέβω ξανα σύντομα όμως να τα πούμε.

Ναι ρε Γιωργο οποτε θες.

Αυτη την φορα να παρεις και το αμαξι ομως.

Link to comment
Share on other sites

Αντε πλησιαζουν οι μερες να ανηφορισω προς Παργα μερια και μαλλον θα περιμενεις τηλ μου οταν περασω απο Γιαννενα!!! :lol:

Edited by whitestorm
Link to comment
Share on other sites

:):D :D εθεαθει εχθες που ειχα παει στα αηδονακια το τελευταιο μοντελο polo με πινακιδα ΙΖΗ..... ανθρακι ηταν.

ηταν μεσα στο παρκινκ στα αηδονακια

ποιος ηταν??? B);):D:ninja:

Link to comment
Share on other sites

ποια καλα παιδάκια με polo μπλε και golf mk3 GT μπορντώ ήταν διακοπούλες στην Πάρο?

και ποιο παιδάκι με polo ασημί έκανε επίσκεψη στο σπήλαιο της Αντιπάρου?

Link to comment
Share on other sites

Αντε πλησιαζουν οι μερες να ανηφορισω προς Παργα μερια και μαλλον θα περιμενεις τηλ μου οταν περασω απο Γιαννενα!!! ;)
κ εγω παργα ειμαι
Link to comment
Share on other sites

Σημερα κατα τις 2 τα μεσανυχτα στην Παραλιακη ηταν κανενα μελος απο εδω με ανθρακι Golf V,ηταν 2 παλικαρια με που με εβγαζαν με καμερα :D με το S3 μου να ανοιγει με ετερο Golf V.

Edited by giannis2007
Link to comment
Share on other sites

εθεαθει εχθες ο φιλτατος ο κωστας(stoilas) στο kitchen bar χαιρετιθηκαμε και ειπαμε για καφεδακι :D:D

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ κατα τις δεκα παρα εθεαθη το Golf του Spawn παρκαρισμενο κοντα στο θεατρακι και κατα τις δωδεκα παρα εθεαθη να φευγει.Επισης πιο αργα, νομιζω κατα τις μιαμιση στο ακταιο εκοβε βολτες.Δε μπορεις να πεις.....ξερω ολες τις κινησεις σου. :angry2:<_< <_<

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στα Γιαννενα, περνωντας απο την πλατεια ομηρου (αν δεν κανω λαθος) εχει και ΕΛΠΑ εκει,ειδα ενα ασπρο GT με αυτοκολλητο στο πισω παρπριζ με γιαννιωτικες πινακιδες...ποιος πατριωτης??? :angry2:

Λιγο αργοτερα μετα το αεροδρομιο κατευθυνομενος προς ζαγορια ενα ασημι 5αρι μου κορναρε....βλεποντας το πισω αυτοκολλητο μου μαλλον....ανταπεδωσα και γω!!!

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στα Γιαννενα, περνωντας απο την πλατεια ομηρου (αν δεν κανω λαθος) εχει και ΕΛΠΑ εκει,ειδα ενα ασπρο GT με αυτοκολλητο στο πισω παρπριζ με γιαννιωτικες πινακιδες...ποιος πατριωτης??? :D

Λιγο αργοτερα μετα το αεροδρομιο κατευθυνομενος προς ζαγορια ενα ασημι 5αρι μου κορναρε....βλεποντας το πισω αυτοκολλητο μου μαλλον....ανταπεδωσα και γω!!!

Το ασπρο πρεπει να ηταν ή ο bobosgt ή o giannisgolfgiannena

Link to comment
Share on other sites

Χτές το βράδυ στις 00.40 στην διασταύρωση Κατεχάκης και Μεσογείων (στο 401) πέρασε ο polaros με το φουσκωμένο του πόλο.Εγώ ήμουν απέναντι στα φανάρια.

Edited by Metal Drummer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.