Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σημερα το πρωι στο φαναρι της διασταυρωσης Μιχαλακοπουλου-Παπαδιαμαντοπουλου, με κατευθυνση Χιλτον, λευκο 9Ν3 5-πορτο με αυτοκολλητο στον πισω υαλοκαθαριστηρα. Ποια??? Σου μιλαγα αλλα μαλλον λογω της μασκας :lol:;) που φοραγα μαλλον δεν με καταλαβες!!
Δε......νομιζω tongue.gif Μαλιστα φορεσα και το καπελο για να με καταλαβει.

m56mlnh3022p25337erb_thumb.jpg αυτο ηταν?

Link to comment
Share on other sites

m56mlnh3022p25337erb_thumb.jpg αυτο ηταν?

Μαλλον αυτο θα ηταν γιατι απο το αυτοκολλητο ελειπαν τα κατω γραμματα. Οι καθρεπτες ηταν μαυροι, οχι βαμμενοι. Γιατι ρωτας ρε? Τρομαξα καμμια και δεν το ξερω? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευή 22/8 το πρωί πανέμορφο κόκκινο golf4 με μαύρο αυτοκόλητο κοντά στο πίσω δεξί φανάρι παρκαρισμένο σε μία παραλία στη Λευκάδα λίγο πρίν τον ¶γιο Νικήτα. Ποιός έκανε μπανάκι εκεί?

Επίσης το σάββατο 23/8 το βράδυ έπεσαν μάσες στην Πρέβεζα με τους Dark Angel και dogo argentino.

Λευτέρη ευχαριστώ για την ξενάγηση και για όλα!! Ξέρεις εσύ...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον αυτο θα ηταν γιατι απο το αυτοκολλητο ελειπαν τα κατω γραμματα. Οι καθρεπτες ηταν μαυροι, οχι βαμμενοι. Γιατι ρωτας ρε? Τρομαξα καμμια και δεν το ξερω? tongue.gif

δεν ξερω απλα ειναι μια κοπελα που δεν εχει ιντερνετ αλλα ειναι μελος [την εχω γραψει εγω :lol:;) ] και την εχω σαν αδερφη μου :)

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω απλα ειναι μια κοπελα που δεν εχει ιντερνετ αλλα ειναι μελος [την εχω γραψει εγω :lol::lol: ] και την εχω σαν αδερφη μου :lol:

Το ξέρει αυτό;! machinegun.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευή 22/8 το πρωί πανέμορφο κόκκινο golf4 με μαύρο αυτοκόλητο κοντά στο πίσω δεξί φανάρι παρκαρισμένο σε μία παραλία στη Λευκάδα λίγο πρίν τον ¶γιο Νικήτα. Ποιός έκανε μπανάκι εκεί?

Επίσης το σάββατο 23/8 το βράδυ έπεσαν μάσες στην Πρέβεζα με τους Dark Angel και dogo argentino.

Λευτέρη ευχαριστώ για την ξενάγηση και για όλα!! Ξέρεις εσύ...

Γιώργο όποτε θα είσαι ξανά στα μέρει μας call me! :lol: μόνο το Pagouraki μας την έκανε αλλά δικαιολογείτε :lol:

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Την παρασκευή 22/8 το πρωί πανέμορφο κόκκινο golf4 με μαύρο αυτοκόλητο κοντά στο πίσω δεξί φανάρι παρκαρισμένο σε μία παραλία στη Λευκάδα λίγο πρίν τον ¶γιο Νικήτα. Ποιός έκανε μπανάκι εκεί?

Επίσης το σάββατο 23/8 το βράδυ έπεσαν μάσες στην Πρέβεζα με τους Dark Angel και dogo argentino.

Λευτέρη ευχαριστώ για την ξενάγηση και για όλα!! Ξέρεις εσύ...

γεια σου γιωργο!οταν ξανακατεβεις στην πρεβεζα,θα περασουμε ακομα καλυτερα!τον ξεναγο τον εχω παντα σε ετοιμοτητα.
Link to comment
Share on other sites

2 μερες πριν το προχθες tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif ειχα ανεβει μια βολτα( :wacko: :wacko: :wacko: ) στο Σουφλι και ηπιαμε καφεδακι με τον Christos4mot.

τελειο το γκολφακι του. tongue.giftongue.gif

Ωραία ήτανε! :thumbsup: Στην επόμενη βόλτα ( :wacko: ) το μενού θα είναι πλούσιο! Και μη σκας για την διαμονή κλπ. Με την πρώτη ευκαιρία ελάτε.

Link to comment
Share on other sites

χθες 27/8 κατα τις 14:00 ειδα polo 9n παρκαρισμενο στο πλαι του δημαρχειου στο Ιλιον.ειχε αυτοκολητο ψηλα στη μεση του παρμπριζ.

ποιος ηταν?

αριθμος πινακιδας ΥΖΧ 10.....?

Link to comment
Share on other sites

Το Σαβ/κο 23-24 Αυγουστου στον Πορο και στο ξενοδοχειο ΠΑΝΟΡΑΜΑ στην περιοχη Ασκελι ασημι GOLF VI με μαυρο αυτοκολλητο στις μπροστινες πορτες ....

ποιος ειναι ο ιδιοκτητης??? σε εχω δει ξανα στον Πορο...... ;)

Link to comment
Share on other sites

Χθες στην γεφυρα της Μεταμορφωσεως και ενω περιμενα να αναψει πρασινο στο δεξι μου χερι, ηρθε ενα λευκο vento. Αυτοκολλητο ειχε στα αριστερο τριγωνικο τζαμι της πισω πορτας. Ποιος?? Παντως δεν μπορεις να πεις, πρεπει να με καταλαβες που σου φωναξα :D .

Link to comment
Share on other sites

Χθες στις 14.00 ειδα στην Χαριλαου Τρικουπη τον Candygti.

Στις 21.00 στα Goodys ειδα τον pagoura και στις 21.10

τον TZES να πινει ποτακι στο SOHO.

Στις 21.30 ειδα τον Παπαδημα να κοβει βολτες με το Ε30.

Ολοι εξω εισασταν πουλακια μου χθες.

Link to comment
Share on other sites

Σκουρο μπλε πολο 6n με φιμε τζαμια, αθηναικες πινακιδες (ΥΖΕ ή ΖΖΕ) και αυτοκολλητακι στο πισω τζαμι εθεαθη στην Πατρα στο βενζιναδικο της Revoil στην πλατεια Βουδ κατα τις 11:45.Μαλλον το ειχε αφησει για πλυσιμο.Ποιος;

Link to comment
Share on other sites

Σκουρο μπλε πολο 6n με φιμε τζαμια, αθηναικες πινακιδες (ΥΖΕ ή ΖΖΕ) και αυτοκολλητακι στο πισω τζαμι εθεαθη στην Πατρα στο βενζιναδικο της Revoil στην πλατεια Βουδ κατα τις 11:45.Μαλλον το ειχε αφησει για πλυσιμο.Ποιος;

Εσυ ησουν Πάτρα και δεν πηρες τηλεφωνο....?

Θα τιμωρηθεις.... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σημερα στην Βεικου(Γαλατσι) μαυρο Golf V(GTi πρεπει να ηταν) με μαυρες ζαντες..Δεν ξερω αν ειναι καποιος απο δω μεσα!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Εσυ ησουν Πάτρα και δεν πηρες τηλεφωνο....?

Θα τιμωρηθεις.... tongue.giftongue.gif

Δεν ειχα ερθει βολτα δυστυχως.Για δουλεια ειχα ερθει... :D

Link to comment
Share on other sites

Οταν εφευγα για Παργα την Κυριακη 24 του μηνα σταματησα να φουλαρω στην ΕΚΟ στην Αττικη οδο απεναντι απο τον Αλφα και να σου μπροστα μου ενα Α3 και να βγαινει απο μεσα ο προδοτης Νεοκλης!!!!Αφου τα ειπαμε την καναμε...Νεοκλα επρεπε να μου ζητησεις αυτοκολλητο Αουντι κλαμπ ρε γιατι ντραπηκες???Και εγω που νομιζα οτι θα το ειχες γραψει τοσες μερες αλλα που να το γραψεις φοβηθηκες να πεις οτι προδοσες τους owners ρεμαλε!!! :)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Οταν εφευγα για Παργα την Κυριακη 24 του μηνα σταματησα να φουλαρω στην ΕΚΟ στην Αττικη οδο απεναντι απο τον Αλφα και να σου μπροστα μου ενα Α3 και να βγαινει απο μεσα ο προδοτης Νεοκλης!!!!Αφου τα ειπαμε την καναμε...Νεοκλα επρεπε να μου ζητησεις αυτοκολλητο Αουντι κλαμπ ρε γιατι ντραπηκες???Και εγω που νομιζα οτι θα το ειχες γραψει τοσες μερες αλλα που να το γραψεις φοβηθηκες να πεις οτι προδοσες τους owners ρεμαλε!!! :lol:tongue.gif

το εχει το Gti Κωστα! το Α3 ειναι για χαλαρες βολτες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.