Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Λοιπον εχουμε κ λεμε!@

Εθεαθησαν πριν μιση ωρα,νομιζωντας πως ειναι καμουφλαρισμενοι σ'ενα κοκκινο σμαρτακι,δυο πολυ γνωστες φατσες του club

Ειχαν ριξει διχτυα σε κατι ξανθιες αεροσυνοδους κλεινοντας ολη την παραλιακη αφου επιαναν τις δυο λωριδες

Πηγανοντας κ γω στην τριτη εγινε συμφορηση!@

Ο λογος για τον κ Ευαγγελατο φυσικα κ τον κυριο θοδωρη,η αλλιως νταλικερη,η ψαρρα 2,η γλυκουλης,η αμαλια!

Τα σχολια δικα σας!!! tongue.giftongue.giftongue.gif:rolleyes::lol::lol:;)<_<

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εχουμε κ λεμε!@

Εθεαθησαν πριν μιση ωρα,νομιζωντας πως ειναι καμουφλαρισμενοι σ'ενα κοκκινο σμαρτακι,δυο πολυ γνωστες φατσες του club

Ειχαν ριξει διχτυα σε κατι ξανθιες αεροσυνοδους κλεινοντας ολη την παραλιακη αφου επιαναν τις δυο λωριδες

Πηγανοντας κ γω στην τριτη εγινε συμφορηση!@

Ο λογος για τον κ Ευαγγελατο φυσικα κ τον κυριο θοδωρη,η αλλιως νταλικερη,η ψαρρα 2,η γλυκουλης,η αμαλια!

Τα σχολια δικα σας!!! tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol::lol::):D

και μετα λες οτι εγω ειμαι ο Προεδρος του Συλλογου Δοσιλογων!!!και απο διπλα τσουφ τσουφ ο Passatoumpas περνα!!!

Ασε μη πω για τα δικά σου!!Σε αποτυχημενη προσπαθεια να παραγγειλεις σωστα ποτο στην barwomana στο Akanthous e? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

.... Εθεάθει μια ακομα φορα ο ΘΡυλικος Passatoumpas με το Αγοραιο Ταξι του σε γνωστο club της Παραλιακης παρεα με κατι ''τελειωμενους''....Αρε ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ.... :o:D :D :lol:

Επισης ο ήσυχος κατα τα αλλα Subarugolfakias στα μπουζουκια διασκεδασε με την ψυχή του παρεα με τους ιδιους '' :lol: τελειωμενους'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επισης ο ήσυχος κατα τα αλλα Subarugolfakias στα μπουζουκια διασκεδασε με την ψυχή του παρεα με τους ιδιους '' :lol: τελειωμενους'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:D:o:D ????????

Για πες για πες!!!

Link to comment
Share on other sites

:ninja:;):lol: ????????

Για πες για πες!!!

Παρα το γεγονός οτι μια ψυχη-ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ με ονομάζει ΠΔΕ (Πρόεδρο Δοσίλογων Ελλάδος) λεπτομέριες δεν θα αποκαλύψω δημοσίως.... Απο κοντα....και ζεστα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνα 3ωρο, εθεάθη ο Νεοκλής μετά γυναικίας υπάρξεως σε φέρον δαχτυλίδια αμαξίδιο εις την περιοχήν της Ηλιουπόλεως, κατευθυνόμενος μάλλον δια αλκοολούχο διάλυμα στη Γλυφάδα... Χαιρετηθήκαμε... και τέλος... τι περιμένατε να γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνα 3ωρο, εθεάθη ο Νεοκλής μετά γυναικίας υπάρξεως σε φέρον δαχτυλίδια αμαξίδιο εις την περιοχήν της Ηλιουπόλεως, κατευθυνόμενος μάλλον δια αλκοολούχο διάλυμα στη Γλυφάδα... Χαιρετηθήκαμε... και τέλος... τι περιμένατε να γίνει...

Aυτο ηταν????

μας ξενερωσεσες τωρα ρε Σωτηρη... ;);)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Aυτο ηταν????

μας ξενερωσεσες τωρα ρε Σωτηρη... ;);)tongue.gif

Και τι θες να κανει το παιδι??? Τουμπες ή σβουριδια σαν εμενα ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμια ωριτσα περιπου εθεαθη ασημι Golf IV με angel eyes και με μεγαλο αυτοκολλητο του club (το οποιο ηταν διαφορετικο) στο πισω τζαμι και στα πλαϊνα ειχε μικρα, στην οδο Τριφυλλιας στιους Αμπελοκηπους.Ποιος?

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

σημερα κατα 21.30 αν 8υμαμε καλα,περασε εξω απο το σπιτι μου ,ενα στενο πανω απο το νοσοκομειο ΛΟΙΜΩΔΩΝ στο Αιγαλεω.

Μαυρο 5αρι με angel eyes και αυτοκολητο στο πισω παρ πριζ...ποιος????

Link to comment
Share on other sites

σημερα κατα 21.30 αν 8υμαμε καλα,περασε εξω απο το σπιτι μου ,ενα στενο πανω απο το νοσοκομειο ΛΟΙΜΩΔΩΝ στο Αιγαλεω.

Μαυρο 5αρι με angel eyes και αυτοκολητο στο πισω παρ πριζ...ποιος????

Τhat's me..

Εκει κοντα μενω..Την επομενη φορα 8α σταματησω να τα πουμε.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τhat's me..

Εκει κοντα μενω..Την επομενη φορα 8α σταματησω να τα πουμε.. :lol:

Γειτονας δηλαδη....οποτε περασεις ξανα ριξε μια κορνα...στην αγιας βαρβαρας μενω...8α δεις το golfaki μου στο πεζοδρομιο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειτονας δηλαδη....οποτε περασεις ξανα ριξε μια κορνα...στην αγιας βαρβαρας μενω...8α δεις το golfaki μου στο πεζοδρομιο :angry2:

Δυο στενα πιο περα μενω και εγω..το γκολφακι σου το εχω δει πολλες φορες...

αν 8υμασαι ειχα σταματησει μια φορα..πρεπει να μετακομιζες τοτε..και τα ειχα πει με τον Πετρακη...τον μελισοκομο... :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Στην εθνική το βράδυ κατα τις 9 όπως έβγαινα απο το ΣΕΦ για να πάω πρός Λαμία κατεύθηνση είδα ένα γκολφάκι 5 μαύρο να κάνει σφίνες και είδα αυτοκολλητάκι,πάτησα κόρνες έπαιξα φώτα τίποτα.Ποιός ήταν???

Link to comment
Share on other sites

Στην εθνική το βράδυ κατα τις 9 όπως έβγαινα απο το ΣΕΦ για να πάω πρός Λαμία κατεύθηνση είδα ένα γκολφάκι 5 μαύρο να κάνει σφίνες και είδα αυτοκολλητάκι,πάτησα κόρνες έπαιξα φώτα τίποτα.Ποιός ήταν???

Εγώ ήμουν ;) αλλα δεν είδα αυτοκόλλητο του vw club

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν ;) αλλα δεν είδα αυτοκόλλητο του vw club

Tο ξέρω αλλά θα πρεπε να το ξέρεις το αμάξι μου είναι γνωστή "πατάτα" :blink:tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

είδα ένα γκολφάκι 5 μαύρο να κάνει σφίνες
Εγώ ήμουν ;)

ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΥΝΔΥΝΟΣ :blink::lol::lol:

Tο ξέρω αλλά θα πρεπε να το ξέρεις το αμάξι μου είναι γνωστή "πατάτα" :lol:tongue.gif .

ναι αλλα το αυτοκολητο vwclub σου δινει και 5 αλογακια....και συ δεν τα δεχεσε!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο περιφερειακό πλάκα πλάκα πέτυχα και εγώ την περασμένη εβδομάδα ένα ασημί 9Ν, καθώς επίσης εχθές το βράδυ είδα τον Boider_DSG στην Λ.Αλεξάνδρας :)

Link to comment
Share on other sites

Στο Κεφαλλαρι χθες κατα τις 5 περασε μπροστα απο το NV κοκκινο γκολφ μαλλον 2αρι με το αυτοκολλητο στο πισω πλαινο τζαμι ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.