Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Χτές παρκαρισμένο golf 2 μαύρο έξω απο τα goodys Αργυρούπολης και πρέπει να είδα και απο το αντίθετο ρεύμα όπως πήγαινα πρός φάληρο τον passatoumpa γιατί είδα σε ένα passat με audi ζάντες και devil eyes :D .Ε δέν νομίζω να ταν κάποιος άλλος με τέτοια ομοιότητα!

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτατα προχθες ο Ντουμας χαιρετησε την γυναικα μου στον δρομο για Ηλιουπολη...Εσυ ησουν Γιαννακη με το μηχανακι?

όχι κωστάκη..............κάποιος θα έκανε καμάκι στην λίτσα.....χιχιιχιχιχιιχ

Χτές παρκαρισμένο golf 2 μαύρο έξω απο τα goodys Αργυρούπολης και πρέπει να είδα και απο το αντίθετο ρεύμα όπως πήγαινα πρός φάληρο τον passatoumpa γιατί είδα σε ένα passat με audi ζάντες και devil eyes :D .Ε δέν νομίζω να ταν κάποιος άλλος με τέτοια ομοιότητα!

ποιος άλλος κάγκουρας άλλωστε......α ρε άλεξ με τις πατεντιές σου....

Link to comment
Share on other sites

εχω την αμυδρη εντυπωση οτι ο admin doggy περασε το τριημερο στην κερκυρα...;;

........μπορει να κανω και λαθος βεβαια... ;)

Κωστα????????????γιατι δεν απαντας??? tongue.giftongue.giftongue.gif
μπα

Όπως είπε ο Χρόνης... Nope δεν ήμουν εκεί... ήμουν Κάλαμο στο εξοχικό μου και ούτε καν με το Polo... εκτός αν μου το πήραν υποχθόνια τα αδέρφια μου (χλωμόοοο) και φύγανε για Κέρκυρα ;)

Βρήκαμε παρόμοιο με το δικό μου; Υπάρχουν και άλλοι τόσο παλαβοί; χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Κηφισια εξω απο την ανθοκομικη μπροστα μου ηταν ενα κοκκινο 5αρι gti με αυτοκολλητο στο δεξι τζαμι. Ποιος?????????

Link to comment
Share on other sites

Golf 4 μαύρο σήμερα ~14:00 στην καλλιρρόης, γέφυρες Καλλιθέας, κατεύθυνσή προς τα βόρεια, αυτοκόλλητο στο δεξιό πίσω τζάμι. Νομίζω φόραγες και ένα καπελάκι <_< πινακιδα ΙΒΒχχχχ ΠΟΙΟΣ??

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε ο Χρόνης... Nope δεν ήμουν εκεί... ήμουν Κάλαμο στο εξοχικό μου και ούτε καν με το Polo... εκτός αν μου το πήραν υποχθόνια τα αδέρφια μου (χλωμόοοο) και φύγανε για Κέρκυρα :lol:

Βρήκαμε παρόμοιο με το δικό μου; Υπάρχουν και άλλοι τόσο παλαβοί; χεχεχεχε

βασικα βολτα ημουνα και παιρνει το ματι μου κατι ομορφο να ρχεται απο μακρια. περιμενω, ερχεται πιο κοντα, το ψιλοχαζευω, καπου εκει ενδιαμεσα ανακαλυπτω οτι ειναι polo και μαλιστα 6n tongue.gif

και λεω αυτο κατι μου θυμιζει καπου το χω ξαναδει.......

Link to comment
Share on other sites

σημερα γυρω στις 7 ενα golf απο αντιθετη κατευθυνση που εκανε σινιαλα αλλα δε καταλαβα ποιος ηταν...

Link to comment
Share on other sites

βασικα βολτα ημουνα και παιρνει το ματι μου κατι ομορφο να ρχεται απο μακρια. περιμενω, ερχεται πιο κοντα, το ψιλοχαζευω, καπου εκει ενδιαμεσα ανακαλυπτω οτι ειναι polo και μαλιστα 6n tongue.gif

και λεω αυτο κατι μου θυμιζει καπου το χω ξαναδει.......

Κερκυρα ειμουν εγω το τριήμερο... tongue.gif... Μια και ειπες για ομορφο...του προεδρου ειναι κοκκινο και ομορφο εμενα μπλε και ομορφο :).

DSC00244.jpg

Ειδου και το παιδι στην πολλη πολλή ομορφη πλατεία σας :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Κερκυρα ειμουν εγω το τριήμερο... tongue.gif... Μια και ειπες για ομορφο...του προεδρου ειναι κοκκινο και ομορφο εμενα μπλε και ομορφο :huh:.

Ειδου και το παιδι στην πολλη πολλή ομορφη πλατεία σας B) .

Γιατί πατάς το γκαζόν εεεεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κερκυρα ειμουν εγω το τριήμερο... tongue.gif... Μια και ειπες για ομορφο...του προεδρου ειναι κοκκινο και ομορφο εμενα μπλε και ομορφο :huh:.

DSC00244.jpg

Ειδου και το παιδι στην πολλη πολλή ομορφη πλατεία σας :lol: .

ρε συ στα 100 μετρα απο το σπιτι μου τετοιο παιδι;; tongue.gif πολυ ομορφο......

αλλα επειδη ειμαι 100% σιγουρος (δεν με πηρε και η ηλικια απο τωρα) ηταν κοκκινο... και η μουρη του ηταν ιδια με την φωτο του προεδρου οποτε λεω αυτος θα ναι....

Υ.Γ. τωρα που βλέπω το 6n και παρακατω καθεται και το 9n2 τελικα ειναι πολυ πιο ομορφο αποτι νομιζα το "δικο" μας B) ..........τουλαχιστον για τα γουστα μου

Edited by spiros23
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο στον δρομο πετυχα τον tsagiera. Σου φωναξα και απο οτι καταλαβα με ακουσες, :cry: σωστα?

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Σαββάτο 01:49 Κόκκινο 5αρι Golf , ΝΖΥ - **** , με αυτοκόλλητο vw club άσπρο , στο Πορτ μπαγκαζ κάτω δεξιά , στις καφετέριες τις Πολίχνης Θεσσαλονίκη , παρκαρισμένο κοντά στο νετ καφέ BATTLENET... ποιος ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Δευτέρα 18/5 γύρω στις 17:30 στις αρχές της Λ.Δημοκρατίας στο Ηράκλειο, μπλεδάκι Golf 4 με αυτοκόλητα στα πίσω παράθυρα και κατω δεξιά στην πόρτα του πορτ μπαγκάζ... έστριψε στη Γερωνυμάκη... Ποιός;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παιδακι σημερα το πρωι ανεβαινε τον περιφερειακο Υμμητου με κατευθυνση προς Καρεα με μαυρο Scirocco και αυτοκολλητο στο πισω τζαμι;

Link to comment
Share on other sites

o blackadder θα ήτανε γιώργο....τελείωσε την δουλειά και πήγαινε σπιτάκι του...χιχιιχ

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

o blackadder θα ήτανε γιώργο....τελείωσε την δουλειά και πήγαινε σπιτάκι του...χιχιιχ

Καλημερα.Ειχε το σημα VW πισω μαυρο σαν κι εσενα Γιαννη.Οποτε αυτος θα ηταν.Αλλα δεν μπορουσα να τον προλαβω για να πω την αληθεια,καθως εγω ημουν με το αυτοκινητο της δουλειας.

Link to comment
Share on other sites

αφού στο διεβεβαίωσα εγώ γιωργάκη....Τον πιάσαμε τον ξάδερφο....χιιχιχιχι

Σήμερα μεταξύ Ηλιουπόλεως και Βουλιαγμένης στον κάθετο δρόμο στην Δάφνη στην Γυμναστική Ακαδημία μαύρο πολάκι 6ν με μεγάλο σήμα στο πίσω τζάμι....Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Polo 9n με καινούργιο σηματάκι κάτω από το μεσαίο στοπ, μπλε σκούρο, φιμέ τζάμια, σήμερα ΣΕΦ πριν από λίγο. Ποιο μέλος ήταν εκεί;;;

Link to comment
Share on other sites

Χτες στις 12 ασημι polo 9n στα διοδια Αγίου Στεφανου,

αυτοκολητο στο πισω αριστερο φαναρι αν θυμαμαι καλα...Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

χτες (Δευτέρα 25 Μαίου) είδα στην Βουλιαγμένης στο ύψος της Λ.Αλίμου,στο ρεύμα προς Αθήνα, VW Scirroco mk2 μπλε ηλεκτρικ με carbon εξαρτήματα,ανήκει σε κάποιον από μας?

Edited by Spirus_T2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 16:45 , στο ρεύμα προς Αθήνα πριν το πέταλο του Μαλιακού, μετά τα έργα , 5αρι Μπλε Σκούρο Θαλασσί 1,6 FSI με αυτοκόλλητο κάτω δεξιά πάνω ή κάτω από το 1,6 FSI και το οδηγούσε ένας άνδρας με ροζ μπλούζα αν θυμάμαι καλά .... Ποιός ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.