Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Polo 9n με καινούργιο σηματάκι κάτω από το μεσαίο στοπ, μπλε σκούρο, φιμέ τζάμια, σήμερα ΣΕΦ πριν από λίγο. Ποιο μέλος ήταν εκεί;;;

Oυπς! Μιας πιασανε! tongue.gif Ειχε RnB Party στο Shisha και ειχα παει για ποτακι :lol:

Αποψε στο Enigma στο Χαϊδαρι, Polo1,6T, BobLX, petrose και ο.....Βαθυνιο, επιναν το καφεδακι τους.

Link to comment
Share on other sites

Αν και το topic ειναι ποιον πετυχαμε στον δρομο, εγω γραφω για αυτον που δεν πετυχαινω!!!! Golf Tsi μαυρο με πινακιδα ΙΗΤ-61**. Αν το διαβαζεις, ξερεις εσυ :lol: Περιμενω μεχρι αυριο. rocket.gif

Edited by PAGOURISTAS
Αποκρυψη πινακιδας
Link to comment
Share on other sites

ποιο μελος απο Αθηνα(κατα 90% τον ελεγαν Θαναση..... ειχε ενα plol 6Ν2 κυπαρισι 16v και το πουλησε πριν κανα 2 χρονια???

με αυτοκολλητα ασπρα στα πισω πλα'ι'να παραθυρα???

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει αρχισει να μου γινεται εφιαλτης οπου παω :D . Δεν υπαρχει περιπτωση να μην συναντηθω με μελος του κλαμπ tongue.gif . Ο πρωτος που με ειδε ηταν στην λιμνουλα του Σ.Ε.Φ. Πρεπει να ηταν το παληκαρι με το scirocco, που καθοταν διπλα μου στην <<σπηλια>>, δυστυχως ονομα και nick μου διαφευγει ;) . Ο δευτερος ηταν ο Σπυρος, ωωωωωω ναι ο Σπυρος απο Καλαματα ( τελικα ρε Σπυρο δεν μου ειπες τι φρουτο βγαζει η Καλαματα :D ). Αυτος με πετυχε στα palmie bistro στην Βουλα. Σπυρο οπως σου ειπα πηγαμε dekko μετα αλλα δεν κατσαμε και πολυ. Εγω παντως μετα B)sillyhorse1rb5.gif:blink:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει αρχισει να μου γινεται εφιαλτης οπου παω :D . Δεν υπαρχει περιπτωση να μην συναντηθω με μελος του κλαμπ tongue.gif . Ο πρωτος που με ειδε ηταν στην λιμνουλα του Σ.Ε.Φ. Πρεπει να ηταν το παληκαρι με το scirocco, που καθοταν διπλα μου στην <<σπηλια>>, δυστυχως ονομα και nick μου διαφευγει :D . Ο δευτερος ηταν ο Σπυρος, ωωωωωω ναι ο Σπυρος απο Καλαματα ( τελικα ρε Σπυρο δεν μου ειπες τι φρουτο βγαζει η Καλαματα :blink: ). Αυτος με πετυχε στα palmie bistro στην Βουλα. Σπυρο οπως σου ειπα πηγαμε dekko μετα αλλα δεν κατσαμε και πολυ. Εγω παντως μετα :whistling:sillyhorse1rb5.gifB)

για τι ωρα μιλας? σημερα? αν ναι λιγο ηθελες να πετυχεις κι εμενα σεφ μονο που πηγαινα λιγο πατημενος ;)

Link to comment
Share on other sites

για τι ωρα μιλας? σημερα? αν ναι λιγο ηθελες να πετυχεις κι εμενα σεφ μονο που πηγαινα λιγο πατημενος :blink:

Εννοω Σαββατο βραδυ Νικο!!!! Γιατι εγω πως νομιζεις οτι πηγαινα <_< ?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το απόγευμα ανεβαινα μπραλλο και συνάντησα λευκό GTi με σήμα στο πίσω παρμπρίζ...

Δεν το είδα από την αρχή γι αυτό μετα έκοψα και περίμενα να δω αν είναι από το club... Ήμουν με το γκρι scirocco...

Aπλά χαιρετώ και από εδω.... (πέρα από το κορνάρισμα)

Link to comment
Share on other sites

εχθες κατα της 20:00 στην κατεχακη εθεαθει το μελος polaki1.4. τα ειπαμε λιγο και συνεχισαμε στον προορισμο μας

φιλε μου χαρηκα που σε γνωρισα εστω και για λιγο :D:D

Link to comment
Share on other sites

τα παμε χθες με τον νικολάκη μιας και είδε τον ξάδερφο μου.....polaki1.4....είδες νίκο έχει όλο το σόι vw......

Link to comment
Share on other sites

τα παμε χθες με τον νικολάκη μιας και είδε τον ξάδερφο μου.....polaki1.4....είδες νίκο έχει όλο το σόι vw......

Και που νομιζα οτι ημασταν οι μονοι ;)

Link to comment
Share on other sites

τα παμε χθες με τον νικολάκη μιας και είδε τον ξάδερφο μου.....polaki1.4....είδες νίκο έχει όλο το σόι vw......

δεν περιμενα κατι αλλο αλλα οχι κι ολο το σοι αλλο αμαξι ειναι παρκαρισμενο συνεχεια εξω απο το μαγαζι tongue.gif

σημερα στις 9 εθεαθει και ο κυριος ντουμας μεσα στο γκολφακι του εξω απο το μαγαζι να ετοιμαζετε για....... για πες μας [μην μας πεις πως πηγαινες στην δουλεια] tongue.gif

ΥΓ. σου ειπα τωρα περναω συχνα αποξω :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λιγο επι της Μεσογειων τα ειπαμε με το μελος Lucifer.Χαρηκα που γνωριστηκαμε εστω και ετσι.

Πολυ ωραιο το polaki σου.

THNXXXXxxxxxxxxxxx

Χάρηκα που τα είπαμε.... Κάνει ωραία αίσθηση και το καθαρότατο λευκό σου Golf!!!!

Link to comment
Share on other sites

οποιο μελος απο Κοζανη ή απο τις γυρω περιοχες θελει την Κυριακη 07 Ιουνιου να πιει καφεδακι.........ας ερθει στα Πετρανα(ενα χωριο 2 λεπτα εξω απο την Κοζανη προς Λαρισα).......στο μαγαζι SENSES.θα ειμαι και εγω εκει................

nanos για εσενα το λεω.......

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη, Κόκκινο GTI λίγο γουσκωμένο, με πινακίδες Κοζάνης και διπλή εξάτμιση πίσω, ανέβαινε την ΟΛΥΝΘΟΥ έχοντας βγει από την Αγίας Μαρίνας στην Τούμπα, και είχε αυτοκόλλητο...

Δημήτρη σου λέει κάτι;!

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα 2ωρο polo 6n2 κοκκινο με πινακιδες ΖΖΖ στην εντεκατη στο Ναυπλιο με αυτοκολητο στο πισω δεξι τζαμι.

Κοντεψαμε να τρακαρουμε κι ολας, ποιος ητανε?

Link to comment
Share on other sites

Ασημι golf 4 με σποιλερ πλαινα πινακιδα ΖΗΝ και αυτοκολλητο πανω του πισω τζαμιου εθεαθει πριν μιση ωρα

να κοβει βολτες στο παραλιμνιο στα Γιαννενα.

Ποιος να ειναι αραγε?

Link to comment
Share on other sites

α ρε ΙΩΑΝΝΙΝΑ ιθακη φαγητο καφε στην πολιτεια μεσα στο καστρο διαμονη...

Link to comment
Share on other sites

α ρε ΙΩΑΝΝΙΝΑ ιθακη φαγητο καφε στην πολιτεια μεσα στο καστρο διαμονη...

Σε περιμενω να ξαναπαμε.

Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα κατι αλλο αλλα οχι κι ολο το σοι αλλο αμαξι ειναι παρκαρισμενο συνεχεια εξω απο το μαγαζι tongue.gif

σημερα στις 9 εθεαθει και ο κυριος ντουμας μεσα στο γκολφακι του εξω απο το μαγαζι να ετοιμαζετε για....... για πες μας [μην μας πεις πως πηγαινες στην δουλεια] tongue.gif

ΥΓ. σου ειπα τωρα περναω συχνα αποξω :D

όχι απλά πήγαινα πίσω το αμάξι μιας και το πάρκαρα μπροστά λόγω πέμπτης (σεφ)....

σήμερα το μεσημέρι στις 14:00 περίπου στην θεομήτωρος στον αγιο δημήτριο μαύρο golf v με ***-9114 νομίζω και αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στο 3ο στοπ....

πριν καμια ώρα έβγαινε από του ζωγράφου και ανέβαινε την κατεχάκη προς αττική οδό ασημί golf v με αυτοκόλλητο στο τζάμι ψηλά στο 3ο στοπ και αναμμένα προβολάκια...

ποια ήταν και τα 2 παιδιά???

Link to comment
Share on other sites

Χθές το βράδυ ούτε meeting να είχαμε....

Με το που έφτασα Mc Donalds στην εθνική οδό ( να τσιμπήσουμε κάτι ρε αδερφέ ) νά σου μπροστά μου ο Nos μαζί με τον Πάνο και τον skaraviaio.... και τσούπ, μετά απο λίγο να και ο μικρός Πετράκης...

Εν τω μεταξύ το Nos τον πέτυχα καί το μεσημέρι πηγαίνοντας να βάλω βενζίνη....

Link to comment
Share on other sites

όχι απλά πήγαινα πίσω το αμάξι μιας και το πάρκαρα μπροστά λόγω πέμπτης (σεφ)....

σήμερα το μεσημέρι στις 14:00 περίπου στην θεομήτωρος στον αγιο δημήτριο μαύρο golf v με ***-9114 νομίζω και αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στο 3ο στοπ....

πριν καμια ώρα έβγαινε από του ζωγράφου και ανέβαινε την κατεχάκη προς αττική οδό ασημί golf v με αυτοκόλλητο στο τζάμι ψηλά στο 3ο στοπ και αναμμένα προβολάκια...

ποια ήταν και τα 2 παιδιά???

και σημερα γιατι το ειχες μπροστα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.