Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Χθες το απογευμα κοντα στο λιμανι της Ραφηνας λευκο 2αρι -αν δεν απατωμαι- Golf με μαυρο αυτοκολλητακι κατω απο το αριστερο πισωφαναρο...

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ εθεαθει χρυσαφι golf 4 με πινακιδες ΑΤΒ-66** να πινει ποτακι στον Ομιλο.

Πολυ συχνα σε βλεπω τωρα τελευταια.....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 11:00 το πρωί , Θεσσαλονίκη στην Εγνατία στο ρεύμα προς Πανεπιστήμια , λευκό polo 6n2 με πινακίδες ΝΕΙ-99** με λευκό αυτοκόλλητο στο 3ο στοπ . Οδηγούσε ένας κύριος με καπέλο γκρι-μπλε . Ποιός ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο τριάρι με αυτοκόλλητο στο πίσω παρμπρίζ στη μέση πάνω. Εθεάθη στη Βούλα. Ποιός;;;

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει ο κωστας (nillion) στις στροφες του καρεα!ηταν στο φαναρι που στριβεις εαν δν κανω λαθος για βυρωνα!εγω κατεβενα απο πισω πατημενος αλλα δν ειχα κορνα να σου κορναρω και δν πρεπει να με ειδες!

Link to comment
Share on other sites

ασημι γκολφ 4αρι στην ελ.βενιζελου στην ν.σμυρνη παρκαρισμενο με σηματακι στο πισο τζαμι ποιος γυριζε στην γειτονια μου? :)

Link to comment
Share on other sites

ασημι γκολφ 4αρι στην ελ.βενιζελου στην ν.σμυρνη παρκαρισμενο με σηματακι στο πισο τζαμι ποιος γυριζε στην γειτονια μου? :)

Εγω ημουν φιλε μου , νεα σμυρνη μενω ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με πολο 9N 3πορτο, ασημι, φιμε και αυτοκολλητο στο πισω αριστερο τζαμι, περνουσε απο την Λ. Ειρηνης συνορα με Μαρουσι χθες το πρωι?

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ στο μικρολιμανο golf με πινακιδα 7198 ποιος???? ημουν εξω απο τον ναυτικο ομιλο ντυμενος παρκαδορος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν φιλε μου , νεα σμυρνη μενω ! ;)

γεια σου γειτωνα κι εγω ν.σμυρνη ειμαι αλλα ανω ;)

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ στην Κερκυρα οπου ειχα παει για μια δουλεια, παρκαρισμενο Golf 4 μαυρο απο Κερκυρα με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι.Ο ιδιοκτητης καθοταν εξω.Δε μπαινει συχνα εδω το παληκαρι.Ειναι ο Nick78 και ειναι φιλαρακι του quicksilver. :D

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ στην Κερκυρα οπου ειχα παει για μια δουλεια, παρκαρισμενο Golf 4 μαυρο απο Κερκυρα με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι.Ο ιδιοκτητης καθοταν εξω.Δε μπαινει συχνα εδω το παληκαρι.Ειναι ο Nick78 και ειναι φιλαρακι του quicksilver. :D

βρε το πουλακι μου !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο πετυχα στον δρομο τον θοδωρη ( golfgti9a ) στην Πευκη. Και Θοδωρη ειπαμε.........το αυτοκολλητο :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ στην Κερκυρα οπου ειχα παει για μια δουλεια, παρκαρισμενο Golf 4 μαυρο απο Κερκυρα με αυτοκολλητο στο πισω τζαμι.Ο ιδιοκτητης καθοταν εξω.Δε μπαινει συχνα εδω το παληκαρι.Ειναι ο Nik78 και ειναι φιλαρακι του quicksilver. :o

Καλησπέρα φιλέ 'NASOS_ea' :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα (Κυριακή) στις 22:00- 22:20 πέρασα μια βόλτα από την Κρήνη και είδα το λευκό Scirocco του αγαπητού k3rn3l 600_eek1.gif να είναι παρκαρισμένο ( διπλοπαρκαρισμένο για την ακρίβεια 308_cop.gif), και μπροστά του ένα ακόμη λευκό Scirocco ! Λίγα μέτρα παραπέρα , έξω από το σκοτεινό παρκινγκ , υπήρχε ένα ακόμη λευκό Scirocco ! Τι έγινε βρε παιδιά ? Είχαμε συνάντηση και δεν το πήρα χαμπάρι ?? :(

Link to comment
Share on other sites

hello παιδακια!!!!

ποιο καλο παιδακι ηταν αποψε στις 22:07 στο φαναρι επι της μεσογειων στην εκκλησια της Αγ.παρασκευης με μολυβι golf 3 και νικελ ζανταρες,αυτοκολλητο στο πισω παραθυρο απο τη μερια του οδηγου που ειχε το " επεισοδιο" με ενα παππου ( -που πας ρε? δεν βλεπεις οτι εχω πρασινο?!?!?! ) αααα,ο παππους ηταν by foot και εγω διπλα απο τον παππου ειχα κλασει στο γελιο!!!!

υγ: ο εν λογω νεαρος ειχε στριψει κατα τις 20:30 απο μεσογειων στην αγ.παρασκευης-χαλανδριου

(full ρουφιανεμα εεεε?) ;)tongue.gif

Edited by vivpolo
Link to comment
Share on other sites

hello παιδακια!!!!

ποιο καλο παιδακι ηταν αποψε στις 22:07 στο φαναρι επι της μεσογειων στην εκκλησια της Αγ.παρασκευης με μολυβι golf 3 και νικελ ζανταρες,αυτοκολλητο στο πισω παραθυρο απο τη μερια του οδηγου που ειχε το " επεισοδιο" με ενα παππου ( -που πας ρε? δεν βλεπεις οτι εχω πρασινο?!?!?! ) αααα,ο παππους ηταν by foot και εγω διπλα απο τον παππου ειχα κλασει στο γελιο!!!!

υγ: ο εν λογω νεαρος ειχε στριψει κατα τις 20:30 απο μεσογειων στην αγ.παρασκευης-χαλανδριου

(full ρουφιανεμα εεεε?) ;)tongue.gif

Δωσιμο κανονικό.... Φορούσες και κουκούλα;

Link to comment
Share on other sites

Τη Παρασκευη το πρωι στο Γουδι παρκαρισμενο λευκο POLO με μεγαλο αυτοκολλητο στο πισω τζαμι και μικρο μαυρο αυτοκολλητο καλλημενο κατω χαμηλα στη πορτα του συνοδηγου...ποιο καλοπαιδο?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το μεσημερι κατα τις 14:30 εστριψε απο τη Κηφισιας στη Μουσων ταξι passat TDI με 1 κιτρινο αυτοκολλητο του club κολλημενο στο πισω τζαμι.Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

τι γίνετε ρε παιδιά εμένα κανένας δεν με έχει δει??? λογικό είναι αφού από την βρόμα το αμάξι μου έχει γίνει stealth. Αρκετές μέρες τώρα είδα ένα ανθρακι Golf5 στο τέλος της ΚΥΜΗΣ μάλιστα τα είπαμε και με τα παιδιά

post-7237-1247554291_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή μεσημέρι στις Κεχριές καθώς έφευγα είδα μαύρο Jetta με αυτοκόλλητο του club. Είχε κολλημένο και το nickname νομίζω αλλά δεν είδα καλά. Ποιος συμφορουμίτης ήταν;

Link to comment
Share on other sites

Λευκο Golf III με αυτοκολητο κατω απο το πισω δεξι φαναρι, σημερα το μεσημερι στις αναχωρησεις στο Ελευθεριος Βενιζελος!

Ποιος ετοιμαζοταν για....απογειωση???

Link to comment
Share on other sites

σημερα στις 5 οπως πηγαινα προς τα παιδια στην overload ειδα ενα λευκο πολο με μαυρο αυτοκολητο στην αεροτη, παρκαρισμενο απεναντι απο την πλατεια.

βγηκαν απο μεσα δυο κοριτσια( η μια αρκετα ομωρφη αν ειδα καλα)

ποιες ηταν; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο καμμια ωριτσα επεσα επανω στον Σπυρο με το Rising Blue Scirocco tou. Με κερασε και ενα τσαγακι!!! tongue.gif Στειλε μου το τηλεφωνο σου με pm αν θελεις. Αν εισαι και αυριο Γλυφαδα ελα για καφεδακι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.