Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

δν ειμαι σιγουρος αλλα πριν απο 20 λεπτα περιπου περασε στην λ.πεντελης μπροστα απο το μαγαζι ενα golf 6 με σηματακι(μου φανηκε) ποιο καλο παιδακι ανεβενε την λεωφορο?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βλεπω γνωστους και αγνωστους στην κερκυρα,εχει κατεβει πολυ κοσμος!!!!!βλεπω το αυτοκινητο του ξαδερφου μου νικ78 που και που.και τον στεφανο=τσιλι..γεια σου νικο απο αθηνα !!!μικρο το νησι και λιγα τα μελη τα ντοπια...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Σαββατοβραδο 25/07 στην Ηλιουπολη Θεσ/νικης ( Οδος Ιθακης - στα γυμνασια...) Golf 4 ασπρο NEI-66** με αυτοκολλητο στο 3ο φαναρι του Stop.

εγω απο πισω του με ενα μαυρο 6αρι. . .

Edited by thessalonikios4
Link to comment
Share on other sites

Σαββάτο βράδυ, 4άρι Golf, με εξάτμιση, ΚΥΖ-****, στο παλιό φρούριο, στον ιστιοπλοϊκό. Πού αλλού, φυσικά στην Κέρκυρα.

Link to comment
Share on other sites

Τη Κυριακη εξω απο το Αγρινιο κατα τις 3 τομεσημερι κοκκινο 4αρι golf V με το σηματακι στο πισω τζαμι.Ποιος?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρεθήκαμε με τον Giorgos79 B) είπιαμε καφεδάκι στο Nicopolis Club βγαλαμε φώτος ;) ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

Χθές το απόγευμα με κέρασε καφεδάκι ο Δημήτρης (pagouristas) στον Όμιλο, στα πανέμορφα Γιάννενα!

Σε ευχαριστώ πολύ :lol: Δημήτρη για την παρέα σου και για το ... κέρασμα!!!

Υ.Γ: Να κοιτάξεις το δεξί λαμπάκι της πινακίδας από το αδερφάκι πολο σου :lol: !!!

Edited by ΤΑΖ
Link to comment
Share on other sites

Τη Κυριακη εξω απο το Αγρινιο κατα τις 3 τομεσημερι κοκκινο 4αρι golf V με το σηματακι στο πισω τζαμι.Ποιος?

γιάννη κάτι δεν πάει καλά εδώ....

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μόλις γύρισα απο Κέρκυρα :D και πέρασα και απο τα Γιάννενα για να στείλω το αμόρε βόρεια με το κτελ. Καθίσαμε στην πίτα του παππού να τσιμπήσουμε κάτι και να σου ενα ασημί πολάκι με εξάτμιση κόκκινες δαγκάνες και αυτοκόλλητα σε πίσω και πλάινό τζάμι στις 15.50, ωραίο.. και μετα απο 2 λεπτά έσκασε μύτη άλλο ένα σχεδόν ίδιο, χωρίς αυτοκόλλητο.Ποιά παλικάρια είναι?

Link to comment
Share on other sites

ένα από αυτά τα πολάκια που προαναφέρεις δεν είδα καλά πιό ήτανε κατα της 10:30 Πρέβεζα...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μόλις γύρισα απο Κέρκυρα :) και πέρασα και απο τα Γιάννενα για να στείλω το αμόρε βόρεια με το κτελ. Καθίσαμε στην πίτα του παππού να τσιμπήσουμε κάτι και να σου ενα ασημί πολάκι με εξάτμιση κόκκινες δαγκάνες και αυτοκόλλητα σε πίσω και πλάινό τζάμι στις 15.50, ωραίο.. και μετα απο 2 λεπτά έσκασε μύτη άλλο ένα σχεδόν ίδιο, χωρίς αυτοκόλλητο.Ποιά παλικάρια είναι?

Τι αμάξι έχεις??? Δεν μπορεί...κάπου θα σε πέτυχα.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

εαν δεν με γελασανε τα ματια μ πριν απο κανενα 20λεπτο εθεαθηκε ο θανασης(bad boy) να κατεβενει την λ.πεντελης στο χαλανδρι

θαναση εσυ ησουν?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ημέρα Κυριακή , εθεαθει ένα mk5 gti σε χρώμα γκρι ανθρακι στην Θεσσαλονίκη , στην Λεωφόρο Νίκης στις 21:20, ήταν παρκαρισμένο στα αριστερά του δρόμου . Είχε πινακίδες ΑΙΚ , ζάντες βαμμένες σε χρώμα γκρι ανθρακί (νομίζω) , είχε αυτοκόλλητο Revo κάτω από το πίσω δεξί φανάρι , και είχε επίσης και τα γράμματα Edition 30 πάνω ακριβώς από το αυτοκόλλητο του Revo . Δεν είχε vwclub αυτοκόλλητο. Είμαι 100.000 φορές σίγουρος ότι το αμάξι αυτό το έχω δει εδω μέσα σε άλμπουμ φωτό μέλους αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ποιός ήταν . Ποιός ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το γκολφακι στον ιστιοπλοικο πρεπει να ηταν ενα μαυρο!!και ειναι του νικ78

Link to comment
Share on other sites

Τι αμάξι έχεις??? Δεν μπορεί...κάπου θα σε πέτυχα.... :D

Εγώ Tsili είχα στο νού μου μήπως σε πετύχω αλλά δεν, έχω ένα Golf gt sport άσπρο τρίπορτο με μάυρα σήματα VW και δεν έχω αυτοκόλλητο του club.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το γκολφακι στον ιστιοπλοικο πρεπει να ηταν ενα μαυρο!!και ειναι του νικ78

Λευτέρη αν είναι Golf 4 πρέπει να το είδα και εγώ ένα βράδυ στην Γαρίτσα!!!

Εγώ Tsili είχα στο νού μου μήπως σε πετύχω αλλά δεν, έχω ένα Golf gt sport άσπρο τρίπορτο με μάυρα σήματα VW και δεν έχω αυτοκόλλητο του club.

Θα σε επιπλήξω tongue.gif καθώς θα έπρεπε να έχεις στο νου σου να μου στείλεις pm να αλλάξουμε τηλέφωνα και να συνεννοηθούμε για καφεδάκι ή μπύρα κλπ :(:lol::whistling:

Τέσπα... Δυστυχώς δεν σε πήρε το μάτι μου πουθενά... Ελπίζω να περάσατε καλά...

Την επόμενη φορά κανόνισε... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

σημερα καλεσα τον δημοσθενη μιας και μου επεσε η μια πλευρα απτις εξατμισεις (η δευτερη,η πρωτη δουλευε κανονικα)εξω απτο σπιτι του....τελος καλο ολα καλα!αυριο θα παω για τσιμπιδα και κολλημα!1

Link to comment
Share on other sites

Θα σε επιπλήξω tongue.gif καθώς θα έπρεπε να έχεις στο νου σου να μου στείλεις pm να αλλάξουμε τηλέφωνα και να συνεννοηθούμε για καφεδάκι ή μπύρα κλπ ;):D :D

Τέσπα... Δυστυχώς δεν σε πήρε το μάτι μου πουθενά... Ελπίζω να περάσατε καλά...

Την επόμενη φορά κανόνισε... B)

Βλακεία μου :(, Την επόμενη φορα, η οποία ελπίζω να είναι σύντομα, θα τα πούμε σίγουρα.

Για την ιστορία ,πάντως, περάσαμε τέλεια. Kerkyra rules ;).

Edited by tomtgs
Link to comment
Share on other sites

την πεμπτη το πρωι 30/7 γυρο στις 7:40 στην εθνικη οδο κορινθου αθηνων μπλε γκολφ 4αρι με σηματακι του κλαμπ και ενα λευκο σιροκο χωρις αυτοκολητο που δεν ξερω αν ειναι απο εδω ;)

Link to comment
Share on other sites

εδω και κανα μηνα πετυχενω συνεχεια στην παραλιακη στο υψος σαρονιδα, μαυρο λιθαρι προς τα εκι γενικα

μαυρο gti με βαμμενα τα σηματα μαυρα μπρος πισω mtm λογοτυπο φιμε και τα σχετικα.

κανεις απο εδω ? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο 25/07 Polo 6N/6N2 μπλέ με αυτοκόλλητα στα πίσω φινιστρίνια παρκαρισμένο κάτω στο κάστρο του Ρεθύμνου.

Παρασκευή 31/07 Golf V ασημί απ' ότι θυμάμαι με αυτοκόλλητο στο πίσω παρ-πρίζ παρκαρισμένο στην παραλία της Αγίας Πελαγίας στο Ηράκλειο.

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι,τυχαια ο tsagieras(αν θυμαμαι καλα...) περασε να βαλει καυσιμα στο "τερας" του απο το βενζιναδικο.........και για να ρωτησει που θα βρει τα συνεργα του ψαρεματος............

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το γκολφακι στον ιστιοπλοικο πρεπει να ηταν ενα μαυρο!!και ειναι του νικ78

Το είδα και εγώ στις 25 Ιουλίου, αλλά ήμουν πολύ πιωμένος για να το γράψω εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.