Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Ποιός αδερφός ήταν σήμερα στην Κορίνθου - Αθηνών με το πανέμορφο 5αρι TSI ;

Link to comment
Share on other sites

Στον πολύγυρο (Χαλκιδική) πετυχαίνω συνέχεια κοντα στα ΚΤΕΛ ενα μπλε σκουρο 4αρι golf με τις ζαντες απο το επετειακό (25 jahre) και αυτοκολλητο στο τζαμι πισω απο τον οδηγο. ΠΙνακίδες ΝΗΤ-**** . Και σήμερα τον είδα στη διασταυρωση γερακινή! Ποιός???

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ήταν σήμερα , παρκαρισμένο πριν κανένα μισάωρο το stilo του Νίκου , το κίτρινο λέω ... στο Cosmos είδα ένα ολόιδιο με σχάρες στην οροφή και νομίζω πως ήταν αυτό . Αν θυμάμαι καλά είχε πινακίδες ΝΖΖ ... Νίκο μήπως ήσουν εσύ ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα το πρωι γυρω στις 9.30 στο Ελληνικο, υψος Romeo, ενα μαυρο Polo με σημα κατω απο το 3 stop με μια πολυ ομορφη Κυρια. Εγω εστριψα στο Romeo. Και την ιδια ημερα αλλο ενα Polo παρκαρισμενο εξω απο το Paradiso στο Λαυριο. Who are you guys?

Link to comment
Share on other sites

Μπορντό 5-Πορτο 6Ν Polo ΙΝΕ - ΙΝΚ δεν καλά πρόσεξα πινακίδες αλλά σίγουρα παλιές του 1999-2000 Γιαννιώτικες με σηματάκι άσπρο στον πίσω υαλοκαθαριστήρα αραγμένο πριν 2 μέρες στην Πλατεία Ανδρούτσου (απέναντι από το Διεθνές) και σήμερα στο παλιό ΑΤΛΑΝΤΙΚ σουπερμάρκετ.

Ποιός?

Link to comment
Share on other sites

πριν το κοσμος ενα μαυρο 4 golf gti πολυ ομορφο κ περιποιημενο τερμα δεξια εκανε ανοιγμα αριστερα κ μερα παλι δεξια

νομισα οτι μου εκανε χωρο για ανοιγμα αλλα τελικα δεν..κανεις απο εδω?

Link to comment
Share on other sites

στο δρομο ειδα τον τσιλις αν και δεν το καταλαβα απτην αρχη....σορρυ

να τρωει πιτες....δεν ειμαι ρουφ την δουλεια μου κανω tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:D;)B):rolleyes::lol:

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στις 14:20 είδα στον παράδρομο του Παπαγεωργίου λευκό edition 30 με βαμμένο το πίσω κάτω μέρος και ένα κόκκινο αυτοκόλλητο πάνω από τον πίσω υαλοκαθαριστήρα .... κανείς από εδώ ?

Link to comment
Share on other sites

πριν μία ώρα απέξω από το μαγαζί μου περάσανε οι:

1) golfiiigt με την μηχανή και γυναικεία ύπαρξη πίσω του και

2) ο whitestorm μετά της γυναικός...πάλι στα πεθερικά πας????

Link to comment
Share on other sites

Μπορντό 5-Πορτο 6Ν Polo ΙΝΕ - ΙΝΚ δεν καλά πρόσεξα πινακίδες αλλά σίγουρα παλιές του 1999-2000 Γιαννιώτικες με σηματάκι άσπρο στον πίσω υαλοκαθαριστήρα αραγμένο πριν 2 μέρες στην Πλατεία Ανδρούτσου (απέναντι από το Διεθνές) και σήμερα στο παλιό ΑΤΛΑΝΤΙΚ σουπερμάρκετ.

Ποιός?

Αυτο πρεπει να ειναι του Σαμαρα αλλα το εχει πουλησει τωρα και το παιδι που το αγορασε

δεν το ξερω και δεν πρεπει να ειναι απο την Ελλαδα.

Εγω ειδα ενα EOS απο την Αρτα με 4 εξατμισεις.

Το ξερει κανεις??? Too much for EOS

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με λευκο scirroco ηταν παρκαρισμενο στα floca της Πευκης χτες το απογευμα? Κλασικο σημματακι κολλημενο στο αριστερο μερος του πισω υαλοπινακα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Polo 9n3 GTi Μαύρο με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι , παρκαρισμένο σε στενό στις 14:10 στην Νεάπολη Θεσσαλονίκης . Ποιός ?

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με λευκο scirroco ηταν παρκαρισμενο στα floca της Πευκης χτες το απογευμα? Κλασικο σημματακι κολλημενο στο αριστερο μερος του πισω υαλοπινακα tongue.gif

Ησουνα εκει Svoura η απλα περναγες? Εγω ημουνα :lol: Πηγα στην παλια γειτονια μου. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ησουνα εκει Svoura η απλα περναγες? Εγω ημουνα :lol: Πηγα στην παλια γειτονια μου. tongue.gif

Θα ερχοταν ενα φιλαρακι μου για καφε αλλα τελευταια στιγμη το ακυρωσε και μαλιστα φορουσα την μαυρη επετειακη μπλουζα των 5 ετων του κλαμπ.

Link to comment
Share on other sites

Ησουνα εκει Svoura η απλα περναγες? Εγω ημουνα :D Πηγα στην παλια γειτονια μου. tongue.gif

Πάλι γυρίζεις!! το εχεις λιώσει στα χιλιόμετρα!!

Link to comment
Share on other sites

δευτερα βραδυ παρκαρισμενο golf 4 ασημι στην νεαπολη με αυτοκολητο στο πισω φινιστρινι που εγραφε με κεφαλαια WWW.VWCLUB.GR

σημερα το απογευμα παλι στην ηρωων πολυτεχνειου πλακωμενος

και πριν καμια 10αρια μερες στα πρωτα φαναρια για νεα σμυρνη

ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ?

Link to comment
Share on other sites

gti με 4 εξατμισεις σε κεντρικο δρομο στη λευκαδα πριν 3 βδομαδεσ.ειχε αυτοκολητο vwclub

Αυτο ειναι του Καλαμποκη απο τα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites

σημερα το απογευμα συναντηθηκαμε με τον nick2009 στον αγιο δημητριο και τα ειπαμε λιγο. νικο την πεμπτη στο σεφ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...292&st=1260 εκτος απροοπτου εχω σκοπο να ερθω. ;):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Κοντα στη Κατερινη (προς Αθηνα)ειδα ενα scirocco ασπρο με σημα του club στο πισω παρπριζ και τελικο σουπερ-σπριντ. Εγω ημουν με ενα πενταβρομικο 5αρι γκρι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοντα στη Κατερινη (προς Αθηνα)ειδα ενα scirocco ασπρο με σημα του club στο πισω παρπριζ και τελικο σουπερ-σπριντ. Εγω ημουν με ενα πενταβρομικο 5αρι γκρι tongue.gif

πρέπει να ήταν ο Rocco-85 ..... εάν ήταν αυτό το αμάξι : image <_<

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.