Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Χθες το απογευμα 20 του μηνα δλδ κατα τις 5:00 στο τει λαρισας ασημι MKV λογικα Fsi με εξατμιση και πισω προφυλακτηρα gti βαμμενο και μαυρο

αυτοκολητο στην πορτα του οδηγου κοντα στον καθρευτη!

ο οδηγος ηταν μεσα αλλα δεν μιλισα λογο του οτι ειχα μαθημα κ ειμουν ΥΠΕΡβιαστικος (αργοπορημενος οπως παντα)

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απογευμα 20 του μηνα δλδ κατα τις 5:00 στο τει λαρισας ασημι MKV λογικα Fsi με εξατμιση και πισω προφυλακτηρα gti βαμμενο και μαυρο

αυτοκολητο στην πορτα του οδηγου κοντα στον καθρευτη!

ο οδηγος ηταν μεσα αλλα δεν μιλισα λογο του οτι ειχα μαθημα κ ειμουν ΥΠΕΡβιαστικος (αργοπορημενος οπως παντα)

αυτος πρεπει να ηταν ο θοδωρης(theos larissa),ξαδερφος του R-ZOO! δεν πολυγραφει πλεον,διδασκει καποια μαθηματα στο τει.

Link to comment
Share on other sites

Εθεάθη πρωί πρωί το stoilάμαξο στην Τατοϊου στη Μεταμόρφωση, δέν πρόλαβα να δώ οδηγό γιατί το είδα τελευταία στιγμή, τελικά επωλήθη αυτό?? Θυμάμαι που είχε μπεί στις αγγελίες πρίν λίγο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη εβδομάδα είδα :

1) Στην Αγία Αικατερίνη στο Αιγάλεω, σε κάθετο δρόμο της Αγίου Βασιλείου μαύρο Golf vi 160 σαν το δικό μου παρκαρισμένο. :whistling:

2) Στην εθνική στην Βαρυμπόπη μαύρο Golf 5 GT που πήγαινε πολύ χαλαρά τέρμα δεξιά λωρίδα με 70-80χλμ. :thumbsup:

3) Το Σάββατο στην οδό Αριστοτέλους στο Μενίδι, λευκό Golf GTI VI που φαινόταν ημερών με οδηγό που είχε στυλ Τζον Τραβόλτα και ξανθιά συνοδηγό. -_-

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν καμια μια ωρα εθεαθει ο muppetshow που ειχα μερες να τον δω.

Χαρη μην ξεχνας την Ισπανια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με λευκο polo6n ηταν στο MediaMarkt στο Μαρουσι πριν απο λιγο?

Εγώ γείτονα :) Πήγα να πάρω μια ξυριστική μηχανούλα που βρήκα σε προσφορα ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γείτονα ;) Πήγα να πάρω μια ξυριστική μηχανούλα που βρήκα σε προσφορα :)

Ελπιζω να καταλαβες που σου κορναρα την ωρα που εμπαινες και εγω εβγαινα. tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα(Κυριακή) είδα τον Lagman , τα είπαμε λιγάκι όσο μας άφησε το φανάρι δλδ . Ευχαριστώ για την παραχώρηση της θέσης parking σου , αλλά μόλις στρίψαμε βρήκαμε μέρος . :)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν καμια μια ωρα εθεαθει ο muppetshow που ειχα μερες να τον δω.

Χαρη μην ξεχνας την Ισπανια.

Πάειιιιιιιιι η Ισπανία ...πάμε για άλλα!!!

Tnx και για το παλικαρι για την ευθυγράμμιση, πολύ καλός!!

Link to comment
Share on other sites

To πρωί ο PanosVR6 στην Λ. Αθηνών. Μου κόρναρε αλλά επειδή οδηγούσε ένα.....τυχαίο αμάξι δεν τον κατάλαβα μέχρι που ήρθε δίπλα μου 8P

Link to comment
Share on other sites

σημερα κατα τις 3 το μεσημερι μαυρο golf 1600 με διπλη μπουκα και το αυτοκολλητο κατω απο το τριτο stop.που καλο παιδι???η πινακιδα αρχιζε απο Ι

Link to comment
Share on other sites

Πάειιιιιιιιι η Ισπανία ...πάμε για άλλα!!!

Tnx και για το παλικαρι για την ευθυγράμμιση, πολύ καλός!!

Αντε να δουμε που θα παμε τωρα.

Χαρη στην διαθεση σου.

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει πριν 10 λεπτα στην λεωφορο πεντελης ενα μαυρο polo gti με το σηματακι στο πισω παμπριζ.πηγαινε προς πεντελη πιο καλο παιδακι ηταν?εγω ημουν undercover με το yaris :)8)

Link to comment
Share on other sites

χθες το μεσημερι στην φαρσαλων στο φαναρι της ηρων πολυτεχνειου στη λαρισα γνωστη μουρη απο το meeting στο pantheon plaza με μαυρο gti αυτοκολητο πισω δεξια περασα διπλα κορναρα αλλα δεν ξερω αν με καταλαβε! ποιος ηταν; δεν θυμαμε με τι ονομα γραφει!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι μπαινοντας στα Ιωαννινα στην οδο Δωδωνης ηταν παρκαρισμενο Κοκκινο 5άρι GTI με αυτοκολλητο στο τριτο στοπ με πινακιδες ΡΖΗ****

εγω με ενα 6άρι TSI μαυρο σταματησα για λιγο απο διπλα, το κοζαρα κ ξαναεφυγα.... εκανα τουρ Θεσσαλονικη - Ηγουμενιτσα.

Ποιος ητανε ΟΕΟ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.