Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

χθες το μεσημερι στην φαρσαλων στο φαναρι της ηρων πολυτεχνειου στη λαρισα γνωστη μουρη απο το meeting στο pantheon plaza με μαυρο gti αυτοκολητο πισω δεξια περασα διπλα κορναρα αλλα δεν ξερω αν με καταλαβε! ποιος ηταν; δεν θυμαμε με τι ονομα γραφει!

μαλλον ο getsagal αν ειχε και αυτοκολητο καινουριο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρεπει να ειδα τον badjesgt στα Carrefour στη Λαρισα χθες το απογευμα.

το κακο ειναι οτι τον κοιταξα κ σκαλωσα γιατι δεν θυμομουν απο που τον ξερω και ετσι δεν τον χερετησα.

μετα απο 1 λεπτο που το κεφαλι μου ξεκολησε και αφησα τις σακουλες στο αμαξι επεστρεψα προς τα μεσα αλλα γινοταν πανικος καθοτι σαββατο κ δεν τον βρηκα.

αυτα..

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι μπαινοντας στα Ιωαννινα στην οδο Δωδωνης ηταν παρκαρισμενο Κοκκινο 5άρι GTI με αυτοκολλητο στο τριτο στοπ με πινακιδες ΡΖΗ****

εγω με ενα 6άρι TSI μαυρο σταματησα για λιγο απο διπλα, το κοζαρα κ ξαναεφυγα.... εκανα τουρ Θεσσαλονικη - Ηγουμενιτσα.

Ποιος ητανε ΟΕΟ???

Αυτόν τον βλέπω και εγώ σχεδόν κάθε μέρα εκεί πέρα παρκαρισμένο. Ο PAGOURISTAS rouf θα μας πεί.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρεπει να ειδα τον badjesgt στα Carrefour στη Λαρισα χθες το απογευμα.

το κακο ειναι οτι τον κοιταξα κ σκαλωσα γιατι δεν θυμομουν απο που τον ξερω και ετσι δεν τον χερετησα.

μετα απο 1 λεπτο που το κεφαλι μου ξεκολησε και αφησα τις σακουλες στο αμαξι επεστρεψα προς τα μεσα αλλα γινοταν πανικος καθοτι σαββατο κ δεν τον βρηκα.

αυτα..

Ναι εγώ ήμουν Πάνο γινοταν τέτοιος πανικός που ούτε εγώ σε είδα.Να φανταστείς πήγα για ψώνια και μολις είδα την ουρά τα παράτησα όλα και σηκώθηκα και έφυγα!Έχω ένα θεματάκι με τις ουρές δεν τις μπορώ καθόλου!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι μπαινοντας στα Ιωαννινα στην οδο Δωδωνης ηταν παρκαρισμενο Κοκκινο 5άρι GTI με αυτοκολλητο στο τριτο στοπ με πινακιδες ΡΖΗ****

εγω με ενα 6άρι TSI μαυρο σταματησα για λιγο απο διπλα, το κοζαρα κ ξαναεφυγα.... εκανα τουρ Θεσσαλονικη - Ηγουμενιτσα.

Ποιος ητανε ΟΕΟ???

Ειναι ο Παναγιωτης και εχει το πιτογυραδικο

Πι κ Φι που ειναι ακριβως διπλα απο το αυτοκινητο του. χαχαχαχχαα

Αυτόν τον βλέπω και εγώ σχεδόν κάθε μέρα εκεί πέρα παρκαρισμένο. Ο PAGOURISTAS rouf θα μας πεί.

Μεγαλος ρουφ τελικα. χαχαχαχχαα

Πριν καμια βδομαδα ειδα polo 9N ή 9Ν2 μαυρο με πινακιδες ΚΖΝ-**** στις 9 το πρωι να κατεβαινει την Δωδωνης προς Πανεπιστημιο.

Το χαιρετησα το παιδι απλα μου ειπε οτι το αμαξι ειναι του αδερφου του.

Ποιος ειναι οεο?????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα Λευκό 5άρι 4πορτο , με απλή μάσκα σαν FSi και πίσω έγραφε gt , στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης στο λαστιχάδικο στις καφετέριες της Πολίχνης ... με αυτοκόλλητο VW CLUB στην πόρτα του οδηγού ....πινακίδες Ν..-5293 και ώρα 15:00.... Ποιός ??

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καθημερινά σχεδόν βλέπω , στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης Golf 5άρι βαμμένο σε Μαύρο ΜΑΤ με xenon μπροστά , gti μάσκα . Είναι συνέχεια παρκαρισμένο πάνω στο πεζοδρόμιο μπροστά από μια επιχείρηση μαζί με μια X5 , μπροστά από ένα φωτεινό σηματοδότη . Ερχόταν από το απέναντι ρεύμα μια μέρα και με είδε που τον κοιτούσα και το έδωσε δυνατά έτσι ώστε να ακουστεί πολύ δυνατό το μοτέρ του ....... Είναι κανείς από εδώ μέσα ?

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη οπως πηγαινε Θεσ/κη ειδα στον δρομο ενα μαυρο golf v tsi να ερχεται απο πισω μου

και να κοβει για να παμε μαζι μεχρι την Θεσ/κη. Η πινακιδα ΚΖΝ -@@@@

Link to comment
Share on other sites

εθεαθει μαλλον ο 8brain στην λ.πεντελης την τριτη το πρωι και σταματησε διπλα στο βουλκανιζατερ που ειναι απεναντι απο το acropol!η ωρα πρεπει να ηταν 9:30-10:00 εαν δν κανω λαθος!τωρα βεβαια εμενα δν με ειδε γιατι ημουν στο ταξι μεσα!τι εκανες στα μερη μ???

Link to comment
Share on other sites

Που πηγαινες Αρη(White V Gti) στις 16:15;; :ninja:B) Ημουν στο φαναρι Τριανδριας μετα το Καυταντζογλειο θελοντας να στριψω αριστερα για περιφερειακο και σε πετυχα να ανεβαινεις απο το αντιθετο ρευμα προς περιφερειακο!

Link to comment
Share on other sites

αποψε το βραδυ 22 30 εθεαθη σε γνωστο snack-cafe στο δασος χαιδαριου στη λ.αθηνων (γειτονια μου) ενα λευκο golf vi GTI με σημα του vw club.ειμαι νεο μελος και δεν γνωριζω κοσμο ακομα για περισσοτερες λεπτομερειες....

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ εθεαθη golf 6 λευκο στον δρομο που περναει πανω απο το κεφαλαρι!ποιοσ ηταν?ημουν undercover με το yaris

Link to comment
Share on other sites

προχτες το πρωι κατα τις 10 εθεαθη στη θεσσαλονικη, μετα την εξοδο του περιφερειακου για τριανδρια ο thessalonikios4! περασε διπλα μου κ μου κορναρε, ειδα το σηματακι του κλαμπ κ τοτε τον καταλαβα!προσπαθησα παρακατω να ερθω διπλα σου να τα πουμε αλλα ειχε κινηση κ μετα εγω εστριβα δεξια..

Link to comment
Share on other sites

προχτες το πρωι κατα τις 10 εθεαθη στη θεσσαλονικη, μετα την εξοδο του περιφερειακου για τριανδρια ο thessalonikios4! περασε διπλα μου κ μου κορναρε, ειδα το σηματακι του κλαμπ κ τοτε τον καταλαβα!προσπαθησα παρακατω να ερθω διπλα σου να τα πουμε αλλα ειχε κινηση κ μετα εγω εστριβα δεξια..

Σωστα φιλε doctordim!!!

Χρονια πολλα κ καλες γιορτες!!!

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα 3ωρο ειδα τον Bad Boy στα Γιαννενα.

Τα ειπαμε λιγο και αποχαιρετιστηκαμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια , σημερα θα κανω την ανατροπη , δεν ειδα καποιον στο δρομο αλλα ηπια πολλες κουπες κρασι στον γαμο του ξαδερφου μου με τον GraveDigger. Τελικα η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VWclub ειναι τοσο μεγαλο που ειμαστε παντου ... καλες γιορτες κ καλη χρονια ...

Edited by passatebos
Link to comment
Share on other sites

Golf 5 GT γκρι με αυτοκολητο στο πισω τζαμι προσπαθουσε να περασει το χαλασμενο φαναρι σημερα το πρωι κατα της 07.10 Σοφιας-Παπαδιαμαντοπουλου?? 8)

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανα 3ωρο ειδα τον Bad Boy στα Γιαννενα.

Τα ειπαμε λιγο και αποχαιρετιστηκαμε.

πολυ χαρηκα Μητσαρα που σε ειδα!!!

καλη χρονια να εχεις....

Link to comment
Share on other sites

Golf 5 GT γκρι με αυτοκολητο στο πισω τζαμι προσπαθουσε να περασει το χαλασμενο φαναρι σημερα το πρωι κατα της 07.10 Σοφιας-Παπαδιαμαντοπουλου?? :thumbsup:

Γκρι ή ποντικι? Γιατι νομιζω λες για τον muppetshow.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα γυρω στις 3.30 στην εθνικη Αθηνων-Κορινθου στην Ελευσινα συναντηκα με ενα golf 5 μαυρο με μαυρα τυπου lexous φαναρια πολυ ομορφο ανιξαμε παραθυρα μου ειπε το ονομα του το παιδι αλλα το ξεχασα.Το αυτοκολυτο το ειχε πισω δεξια στο πορτ παγκαζ

Link to comment
Share on other sites

5αρι μπλε σκουρο πινακιδες ΜΙΝ 70... σημερα κοντα στη Κατερινη με σηματακι :lol:

ΥΓ. Ο καλυτερος ρουφιανος ειναι αυτο το τοπικ :lol:

Από Λαμία ο κολλητός μου J.B ο οποίος ανεβοκατεβαίνει πολύ συχνά!

Καλησπερα παιδια , σημερα θα κανω την ανατροπη , δεν ειδα καποιον στο δρομο αλλα ηπια πολλες κουπες κρασι στον γαμο του ξαδερφου μου με τον GraveDigger. Τελικα η ο κοσμος ειναι πολυ μικρος η το VWclub ειναι τοσο μεγαλο που ειμαστε παντου ... καλες γιορτες κ καλη χρονια ...

Επιβεβαιώνω! Αν και δεν ήπιαμε και πάρα πολύ! Εγώ τελικά έφυγα έφυγα κατά τις 1:30 διότι δούλευα το πρωί και οι υπόλοιποι δεν έχω ιδέα τι ώρα το διέλυσαν!

Και στα δικά σου τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.