Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σημερα περασα απο το μαγαζι του Κωστα (Whitestorm)και τα ειπαμε. Κωστα ελπιζω να φερνεις γουρι, ξερεις εσυ ;) .

Link to comment
Share on other sites

Ποιό παιδάκι με ασημί golf4 ήταν το μεσημέρι κατα τις 13:30 στον κηφισό με κατεύθυνση προς σεφ??? Απο τα κτελ ήταν μπροστά μου μέχρι το ύψος του alou fun park.

Μετά βαρέθηκα να πηγαίνω με 80 στην αριστερή λωρίδα και πέρασα απο δεξιά κι έφυγα.

Φιλαράκι καλό το εργαλείο σου, φρεσκοπλυμένο και γυαλιστερό αλλά όταν θές να πηγαίνεις με 80 πιάνε τη δεξιά λωρίδα...

Βρίζουμε όλους τους γέρους που πάνε αργά και αριστερά, μήν κάνουμε κι εμείς τα ίδια γιατί γινόμαστε ίδιοι με αυτούς....

Link to comment
Share on other sites

Την Τριτη ειδα στα Γιαννενα το παιδι με το golf 5 Speed and Style.

Επισης golf 5 με πινακιδα ΒΙΚ - 56** παλι στα Γιαννενα.

Link to comment
Share on other sites

σημερα το μεσημερι σε ολη την κηφισσιας απο το γερμανο στο μαρουσι ημουν διπλα με ενα μαυρο πολακι το προτελευταιο που εχει βγει και ειμασταν σχεδον μαζι σε ολη την διαδρομη ακομα και εκει που εστριψε στην ηβη δεξια και σταματησε σε ενα βουλκανιζατερ.

ποιος ηταν?

Link to comment
Share on other sites

Aσημί Golf με πινακίδα ΗΜΤ-.... σήμερα το βράδυ κατά τις 12:30-1 παρά έξω από το Allou... Ποιός;

Link to comment
Share on other sites

πριν 30λεπτα περιπου λευκο 2αρι με αυτοκολλητακι στο πισω πλαινο τζαμι να κατεβενει απο τον κεντρικο δρομο των μελισσιων προς χαλανδρι εκει στα αγγελακια!

ποιος ηταν?το ψιλοανοιξε κιολας με το που εφυγε απο το φαναρι

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 5 και κάτι, πέτυχα μετά τα ΤΕΙ Σίνδου προς Θεσσαλονίκη, ένα γκρι-ποντικί 5άρι με ΜΙΝ-**** και σηματάκι του club στην πίσω πόρτα. Κορνάρισα ελαφρά όταν πέρασα, δεν ξέρω αν με είδε... Εγώ έστριψα δεξιά για Εγνατία Οδό και το Golf έφυγε ευθεία προς λαχαναγορά...

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμιά ώρα εθεάθη το σβουράμαξο παρκάρισμένο στο Μαρούσι επικίνδυνα κοντα σε ένα περίπτερο...........

Yeaaaap new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει πολλές φορές τις τελευταίες δυο εβδομάδες τον power by polo νομίζω ... polo 6n με λευκές ζάντες ? .... παρκαρισμένο κάτω από ένα σπίτι με μικρή αλάνα ! :drinks:

Εάν είσαι εσύ , αυτοκόλλητο δεν είδα να υπήρχε ! thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί του Σαββάτου είδα μαύρο Polo (INH - 4xxx) στη Λεωφόρο Νίκης στη Θεσσαλονίκη...

Link to comment
Share on other sites

Κόκκινο πεντάρι στην Αττική οδο με σήμα στο τρίτο στοπ και πινακίδες ΤΡΖ-ΧΧΧΧ. Ποιό καλό παιδί ήταν;

Link to comment
Share on other sites

Ελα σε παρακαλώ 6άρι ήταν και ήμουν εγώ :pardon: Νόμιζα με κατάλαβες!

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ στην αττικη οδο προς ελευσινα στο υψος του γερακα ποιος ηταν με ενα 5αρη χρωμα δν θυμαμαι και ειχε αυτοκολλητακι πανω απο το πισω αριστερο φαναρι?ειχε αλλαξει και φωτα πισω σε led εαν θυμαμαι καλα.

εγω βγηκα πεντελης και αυτος συνεχισε προς ελευσινα...

ποιο παιδακι ηταν???

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί του Σαββάτου είδα μαύρο Polo (INH - 4xxx) στη Λεωφόρο Νίκης στη Θεσσαλονίκη...

Ειχε αυτοκολλητο vwclub?

Link to comment
Share on other sites

Ειχε αυτοκολλητο vwclub?

Ναι είχε... Ήταν παρκαρισμένο στη λεωφόρο Νίκης και έτσι όπως το είδα είχε αυτοκόλλητο στη δεξιά πόρτα ή στο δεξί φτερό (κατά ένα μεγάλο ποσοστό στο φτερό)...

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο μαύρο τζέτα TSi με μεμβράνες, εξάτμιση και αυτοκόλλητο στο πίσω αριστερά τζάμι, έξω από το θριάσιο Νοσοκομείο σήμερα το πρωί. Πινακίδες ΒΙΜ-****. Μάλλον χρησιμοποίησε το περίπτερο αλλά δεν πρόλαβα να του μιλήσω.

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο μαύρο τζέτα TSi με μεμβράνες, εξάτμιση και αυτοκόλλητο στο πίσω αριστερά τζάμι, έξω από το θριάσιο Νοσοκομείο σήμερα το πρωί. Πινακίδες ΒΙΜ-****. Μάλλον χρησιμοποίησε το περίπτερο αλλά δεν πρόλαβα να του μιλήσω.

Βρε που δεν ξεφεύγουμε απο πουθενά καλημέρα φίλε μου κ στο περίπτερο πήγα κ στον Γρήγορη απέναντι για καφέ σχεδόν κάθε πρωί το ίδιο κάνω όποτε ξαναπεράσεις μίλα μου.

Link to comment
Share on other sites

Χθες το απόγευμα έξω από το Unique στο Ωραιόκαστρο, παρκαρισμένο στη γωνία το Λατουσάμαξο... :blink: Κοίταξα μέσα στη Vodafone μπας και σε δω, αλλά ήμουν και με το αμάξι κι έφυγα με την μια...

Link to comment
Share on other sites

Βρε που δεν ξεφεύγουμε απο πουθενά καλημέρα φίλε μου κ στο περίπτερο πήγα κ στον Γρήγορη απέναντι για καφέ σχεδόν κάθε πρωί το ίδιο κάνω όποτε ξαναπεράσεις μίλα μου.

Φοβερό. Αυτό ακριβώς κάνω και εγώ κάθε πρωί. Γρηγόρης για φρεντο, περίπτερο για καμελ. Εχουμε και το ίδιο αυτοκίνητο (σήμερα είχα το παλιό μου 106). Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται!!! Εννοείται ότι θα κεράσω εγώ καφέ την επόμενη φορά. Απορώ πως δεν έχουμε ξανασυναντηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό. Αυτό ακριβώς κάνω και εγώ κάθε πρωί. Γρηγόρης για φρεντο, περίπτερο για καμελ. Εχουμε και το ίδιο αυτοκίνητο (σήμερα είχα το παλιό μου 106). Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται!!! Εννοείται ότι θα κεράσω εγώ καφέ την επόμενη φορά. Απορώ πως δεν έχουμε ξανασυναντηθεί...

Λογικό να μην έχει τύχει αφού εγώ λόγο δουλειάς δεν έχω στάνταρ ωράριο πάντως θα χαρώ να τα πούμε κ όσο για το κέρασμα όποιος προλάβει.χα.χα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα σε παρακαλώ 6άρι ήταν και ήμουν εγώ :p Νόμιζα με κατάλαβες!

Έπαιχα με το GPS εκείνη την ώρα και δεν πρόσεξα... sorry!!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες Bobosgt πριν το Χατζηκωστα αραγμενος στα δεξια.

Giorgos2421 ανεβαινωντας την Δωδωνης.

Κιτ κατεβαινωντας την Αβερωφ.

Αιμιλιος στα σινεμα ODEON.

Αυτα....

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Από τότε που έγινα μέλος του VWClub δεν υπάρχει VW αυτοκίνητο που να μην το παρατηρώ... Ψάχνω για το αυτοκόλλητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.