Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Από τότε που έγινα μέλος του VWClub δεν υπάρχει VW αυτοκίνητο που να μην το παρατηρώ... Ψάχνω για το αυτοκόλλητο!!!

xaxaxaxa +1000 κι εδω !

Link to comment
Share on other sites

Χθες Bobosgt πριν το Χατζηκωστα αραγμενος στα δεξια.

Giorgos2421 ανεβαινωντας την Δωδωνης.

Κιτ κατεβαινωντας την Αβερωφ.

Αιμιλιος στα σινεμα ODEON.

Αυτα....

αυτο ειναι κανονικη παρακολουθηση :thumbsup::whistling::rofl:

Link to comment
Share on other sites

στο ανθοπολειο ειμουνα το εχει 1 φιλαρακι και ειχα αραξει γεια καφε B) τι να κανω δεν την παλεβω μια :)

Γιατι ποτε την παλευες και θα την παλεψεις τωρα...??? ε..? γεια σου ρε BATMANeze...!!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες Bobosgt πριν το Χατζηκωστα αραγμενος στα δεξια.

Giorgos2421 ανεβαινωντας την Δωδωνης.

Κιτ κατεβαινωντας την Αβερωφ.

Αιμιλιος στα σινεμα ODEON.

Αυτα....

Ήμαρτον να θέλεις να κάνεις και καμια στραβή, παει την πάτησες (Εδώ έπρεπε να βάλω Emoticons αλλά δυστυχώς είμαι από τους άτυχους της αναβάθμισης 9.gif)

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι μου αναψε φωτα και τα σχετικα σημερα πριν κανα 2ωρο στη λαρισα εψω απο την στρατια με ασημι (πολυ ωραιο) GT ? :DDD

Link to comment
Share on other sites

χεχε δεν ειμουν σιγουρος να εισαι καλα! το πισω μερος του project δεν εχει ολοκληρωθει ακωμη ομως!! και το gt σου παντως πολυ ωραιο.

σε ειδα πηγες προς χατζιμηχαλη προς τα εκει μενεις;

κατι αλλο τα φωτα στα φλας μεσα στο φαναρι ηταν λευκα και αναμενα; θελω info σχετικα κερναω κ καφε

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

ναι εκει μενω στην χατζημιχαλη στην πλατεια κοντα.τα φαναρια ειναι hella σαν τα μαμα xenon.

Link to comment
Share on other sites

Δευτέρα βράδυ... ώρα δεν θυμάμαι ακριβώς, κόκκινο 6Ν Polo με αλλαγμένα πίσω φανάρια και αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι εθεάθη στην Φραντζή έξω από το "Σταυρό του Νότου" στο ρεύμα προς Συγγρού.

Ήμουν "undercover" με το Caliber :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και ώρα 16:20- 16:25 στην Εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης , λίγο πριν τα Μάλγαρα μου κολλούσε ένα ασημί 6άρι από πίσω .... κανείς από εδώ ?

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο gti με πινακίδα ΝΗΗ... την περασμένη Δευτέρα στα Γιαννιτσά με αυτοκόλλητο στο στοπ. Ήμουν ακριβώς πίσω του με το λευκό μου gt sport. Ποιός???

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Πεντελη πισω απο το γνωστο σουβλατζιδικο, λευκο πενταρι με μαυρες bbs και αυτοκολλητακι στο τριτο stop. πινακιδες Απο Γιαννενα...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στην Πεντελη πισω απο το γνωστο σουβλατζιδικο, λευκο πενταρι με μαυρες bbs και αυτοκολλητακι στο τριτο stop. πινακιδες Απο Γιαννενα...

Αυτος ηταν σιγουρα ο Γιαννης ...

Link to comment
Share on other sites

συναντηθηκα πριν κανα διωρο στη μεσογειων στο υψος του χαλανδριου με το μελος nikos TSI(δεν ξερω αν το γραφω σωστα)! ειδα το αυτοκολλητακι στο τριτο στοπ ,του κορναρα και τα ειπαμε λιγακι στο φαναρι!! μαλιστα ειπε πως με ειδε κ χτες την ιδια ωρα κ στο ιδιο μερος,αλλα ηταν undercover σε ενα subaru!

χαρηκα πολυ φιλε που τα ειπαμε,να εισαι καλα κ γιατι οχι,να τα ξαναπουμε!! πεταει το γκολφακι απ'οτι ειδα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ηταν σιγουρα ο Γιαννης ...

Ναι ηταν ο giannisgolfgiannena.Ηταν στην γυναικα....

Επισης ειδα ασπρο scirroco με αυτοκολλητο πισω αριστερα με πινακιδα ΙΝΙ-24** στην Ανατολη τον οποιο δεν ξερω

και κοκκινο golf 5 με πινακιδα ΑΖΒ-****

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

γνωστο τουμπανακι κοκκινο gti v στο parking του leroy merlin στη λαρισα..

μηπως ηταν ο κυριος BASILHS~GTI_V ?

αν ειχε μαυρες 18αρες κ καρμπον λεπτομερειες ηταν ο βασιλης! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

την κυριακη στη θεσσαλονικη αραγμενο gti μαυρο με πινακιδες ΝΗΗ-.... στην παραλιακη που παει προς λευκο πυργο.μαυρες oz ζαντες και r32 πισω.δεν θυμαμαι εαν ειχε αυτοκολλητο.ποιος??

Link to comment
Share on other sites

παρασκευη βραδυ(νομιζω)γνωστοτατο μελος του club σε καφετερια χαλανδριου με 2 αιθεριες υπαρξεις.....

ονοματα δν λεμε τιγρης (γκουχου γκουχου) δεν θυγουμε!!!!! :yahoo::p :p :yahoo:

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Δέν τον είδα κάπου στον δρόμο,

εχθές κανονίσαμε και πήγαμε για καφεδάκι στα Γιάννενα με τον Δημήτρη(pagourista) και γνωριστήκαμε επιτέλους απο κοντά. Τα λόγια είναι περιττά. Θα τα π(ι)ούμε σύντομα φίλε :drinks: .

Link to comment
Share on other sites

Και εγω χαρηκα που σε γνωρισα Θωμα.

Ελπιζω να ερθεις Καλαματα να συνεχισουμε εκει. :drinks::)

Οποτε ξανα ανεβεις παρε τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Συναντώ καθημερινά πολλά VW στα Ιωάννινα αλλά ακόμη δεν σας γνωρίζω... :D

Ελπίζω σιγά σιγά να σας μάθω ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα και ώρα 14:20 - 14:40 στη Θεσσαλονίκη , λευκό Scirocco με carbon αυτοκόλλητο σε όλο το καπό και λευκό αυτοκόλλητο του club πάνω από το αριστερό φανάρι . Ήμουν στο ρεύμα που πάει για αεροδρόμιο ΙΚΕΑ κι αυτός ήταν από απέναντι ... Ποιος ?

Link to comment
Share on other sites

Συναντώ καθημερινά πολλά VW στα Ιωάννινα αλλά ακόμη δεν σας γνωρίζω... ;)

Ελπίζω σιγά σιγά να σας μάθω ;)

Ειμαστε και πολλοι Αλεξη.Ποιον να πρωτογραψεις εδω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.