Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

....λοιπον....Πεμπτη κατα τις 8 το βραδυ polo μολυβι μπροστα απο metropolitan και με κατευθυνση προς

Πειραια,με αυτοκολητα του club στα πισω παραθυρα....ποιος????και πολυ πιο μετα τις 12 το βραδυ....μαυρο

golf 5 τριπορτο με αυτοκολητα του club παρκαρισμενο στην πλατεια ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ στον Κορυδαλλο.....

....στην αρχη της Δημητρακοπουλου.....ποιος??????

Link to comment
Share on other sites

το κλαμπ στη λαρισα εχει παρει τις παραλιες , γι αυτο κ συχνα-πυκνα εχω βρει αρκετα ατομα σε αγιοκαμπο- βελικα (κ οχι μονο)! κ αναφερομαι:

καταρχην, εχει γινει συνηθεια πλεον να βλεπω το gti του λατουσακη (κ πολλες φορεσ κ τον ιδιο με την ιωαννα) τα σκ αραγμενο στη βελικα!

επίσης, τις προαλλες γνωρισα κ ένα νεο μελος, τον aci (αχιλλεα) με ενα ομολογουμενως πολυ ομορφο πενταρι στο fun club spitaki στη βελικα κ απο τοτε τον εχω πετυχει αλλες 2 φορες εξω απο τη δουλεια του στη λαρισα κ απεναντι αραγμενη η γκολφω!

την περασμενη δευτερα στο thalassa club στον αγιοκαμπο ο theos απολαμβανε τον ηλιο κ τη θαλασσα με την παρεα του. τα ειπαμε λιγακι κ ανανεωσαμε το ραντεβου για καφεδακι στο προσεχες μελλον!

τελος, χτες βραδυ στο thalassa club πετυχα(η μαλλον με πετυχε)ο vwstayros! μιλησαμε για τα γκολφακια μας κ οχι μονο κ δωσαμε επισης ραντεβου για καφε με την πρωτη ευκαιρια!

Link to comment
Share on other sites

μαυρο γκολφ με αυτοκολητο στο πισω τζαμι και ασημι γκολφ στην αττικη οδο προς καταχακη 7:00μ.μ. με προσπερασανκαι τους αναψα φωτα ποιοι?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το Σαββατο 4/8 πηγαμε για καφεδακι στα FLO CAFE στα Γιαννενα με τον Δημητρη (PAGOURISTA) τα ειπαμε καμια ωρα με θεα την λιμνη και το βραδυ πηγαμε για ποτακι στο γνωστο PRIVELEGE,στο παρκινγκ βρηκαμε αλλο ενα μελος με polo 6n2 χρωματος χρυσοπορτοκαλι δεν θυμαμε ονομα.

Και τελος στην κρεπερι hibo ειδαμε το μελος Kotopoulos με GOLF V

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

σημερα 6μ.μ κοκκινο πολο 9αρι με αυτοκολητακι του κλαμπ στην μεσωγειων και μιχαλακοπουλου χαιρετησα αλλα.......δεν ξερω αν καταλαβε

Link to comment
Share on other sites

Χθές βραδάκι Golf GT άσπρο με καινούριες πινακίδες ΙΝΤ 4**1 στη Σουλίου με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στο κέντρο και πάνω. Μήπως είναι ο giannisgolfgiannena? Του ήρθε το καινούριο auto του?

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποια ειναι με polo ασπρο και αυτοκολητο του κλαμπ στο πισω τζαμι.....βολταρει στον ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ αλλα

κοιταει μονο μπροστα.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε σήμερα στην Λαμία και ενώ καθόμουνα στην Venezia κατά τις 12 το μεσημέρι πέρασε ένα golf 2 ανθρακί με αυτοκολιτάκι στο πίσω τζάμι.

Μερικές ώρες αργότερα κατά τις 5 παρά το απόγευμα golf 3 μαύρο λίγο πρίν τον ΣΕΙΡΙΟ με κατεύθηνση αθήνα ,σου κόρναρα.Το μυαλό σου πού το είχες ?Όταν με πέρασες λίγο πρίν δεν πήρες χαμπάρι που σου έπαιξα τα φώτα.

Ποιά καλά παιδάκια ήταν???

Link to comment
Share on other sites

μαυρο γκολφ με αυτοκολητο στο πισω τζαμι και ασημι γκολφ στην αττικη οδο προς καταχακη 7:00μ.μ. με προσπερασανκαι τους αναψα φωτα ποιοι?

Το μαυρο παιζει να ημουνα και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Κυνηγιοταν κανενας απο εδω με βυσινι Golf III στην Εθνικη Κορινθου Αθηνων προχτες με CLK?

Link to comment
Share on other sites

Χθές βραδάκι Golf GT άσπρο με καινούριες πινακίδες ΙΝΤ 4**1 στη Σουλίου με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι στο κέντρο και πάνω. Μήπως είναι ο giannisgolfgiannena? Του ήρθε το καινούριο auto του?

Ο giannisgolfgiannena ηταν.

Το αμαξι το παρελαβε την Παρασκευη στις 10 το πρωι και στις 10.15 ειχε ηδη κολλησει το αυτοκολλητο.

Ριξαμε κατι γελια :D:D:D:D

Πολυ ωραιο σε ασπρο το gt. :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ο giannisgolfgiannena ηταν.

Το αμαξι το παρελαβε την Παρασκευη στις 10 το πρωι και στις 10.15 ειχε ηδη κολλησει το αυτοκολλητο.

Ριξαμε κατι γελια :D:D:D:D

Πολυ ωραιο σε ασπρο το gt. :thumbsup::thumbsup:

... και τον είδα και χτές το βράδυ πάλι στην Σπύρου Λάμπρου...

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ήταν χθές στο σερβις του Μανδύλα στην Θεσ/κη με ενα ασημι Golf και φιμε με μπλε πινακιδες μου φαινεται ΝΗΝ ****

Link to comment
Share on other sites

GOLF 5αρι ασημι στο Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΕΙΑΣ ΜΕ 2 ΜΠΟΥΚΕΣ σημερα το πρωι ποιος?????????μενει εκει ?

Εγω είμαι ρε φιλε.

Εκει μενει η κοπελα μου και ειμαι συχνα εκει

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι ρε φιλε.

Εκει μενει η κοπελα μου και ειμαι συχνα εκει

Εγω περναω συχνα Δευτερα και Πεμπτη παω πραγματα στον φουρνο που ειναι διπλα αλλα δεν σε ειχα ξανα πετυχει Ωραιο το GOLFAKI μπραβο !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

golf 5 μαυρο τριπορτο...με αυτοκολητα στα πισω τζαμια....κατα τις 9 στο ρεντη,,,στο village...

ποιος????

Link to comment
Share on other sites

golf 5 μαυρο τριπορτο...με αυτοκολητα στα πισω τζαμια....κατα τις 9 στο ρεντη,,,στο village...

ποιος????

Κατά τις 9 στου Ρεντη στο village ήμουνα εγώ αλλά ούτε golf έχω ούτε μαύρο είναι.- polo 9N indigo blue.

Τα αυτοκόλιτα τα πέτυχες βρέ!!!Α ναι, είναι και τρίπορτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Και που λέτε, εκεί που πήγαινα σε μια φίλη στην Αρτέμιδα για μπάνιο σήμερα, βλέπω παρκαρισμένο στο κεντρικό δρόμο μέσα στα Σπάτα, ένα χρυσαφί 4αρι, γνωστό....μα πολύ γνωστο tongue.giftongue.giftongue.gif

Μπροστά του να και ο Goldengolf που προσπαθούσε να διασχίσει το δρόμο πεζός. :(

Που πήγαινες αγορίνα? Δηστυχώς δεν είχε χώρο να σταματήσω για να τα πούμε.

Ελα ρε Νικολα γιατι δεν κορναρες?Μαλλον θα ετρεχα για δουλειες του γαμου τι να κανω? ;)

Επισης ξεχασα να αναφερω και ενα polo gti ασημι με το αυτοκολλητο στο πισω τζαμι στην Κατεχακη κυνηγιοτανε με ενα Αουντι και μπηκα και εγω στο παιχνιδι αλλα απο οτι καταλαβα δεν με καταλαβε μονο την ωρα που τους περναγα χαμογελουσε(μαλλον θα φταιει οτι ξεκολλησε το αυτοκολλητο μου απο το πισω τζαμι Μπασακο θελω αλλο ετσι?) tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποια ειναι με polo ασπρο και αυτοκολητο του κλαμπ στο πισω τζαμι.....βολταρει στον ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ αλλα

κοιταει μονο μπροστα.... tongue.giftongue.giftongue.gif

άσπρο 6Ν2 και ψιλοστουκαρισμένο :(

Συνάδελφος μου και φίλη από την παλιά δουλειά, Κατερίνα το όνομα της (αν δε κάνω λάθος και το nickname της) ;)

Link to comment
Share on other sites

hi se olous.pou 8a vrw aftokolitaki special tou club?

;) eime neos edw!!!!

Φίλε μου καλωσόρισες. Αυτοκολλητάκι θα βρεις από Σεπτέμβρη, κάθε Πέμπτη στο ΣΕΦ.

Στο θέμα μας. Ποιό αγιόπαιδο κάνει περατζάδες στην Ιασωνίδου στο Ελληνικό, με Golf 4άρι μαύρο, φιμέ τζάμια και αυτοκολλητάκι στο παράθυρο των επιβατών;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχουμε και λέμε σήμερα στην Λαμία και ενώ καθόμουνα στην Venezia κατά τις 12 το μεσημέρι πέρασε ένα golf 2 ανθρακί με αυτοκολιτάκι στο πίσω τζάμι.

Μερικές ώρες αργότερα κατά τις 5 παρά το απόγευμα golf 3 μαύρο λίγο πρίν τον ΣΕΙΡΙΟ με κατεύθηνση αθήνα ,σου κόρναρα.Το μυαλό σου πού το είχες ?Όταν με πέρασες λίγο πρίν δεν πήρες χαμπάρι που σου έπαιξα τα φώτα.

Ποιά καλά παιδάκια ήταν???

Πάντως δεν πρόκειται για ενεργά μέλη στην περιοχή της Λαμίας.

Link to comment
Share on other sites

μαυρο γκολφ με αυτοκολητο στο πισω τζαμι και ασημι γκολφ στην αττικη οδο προς καταχακη 7:00μ.μ. με προσπερασανκαι τους αναψα φωτα ποιοι?

καλησπερα! το μαυρο ημουν εγω και το ασημι ο τοτος πηγαιναμε στο ραντεβου στην Λ.Βουλιαγμένης να βρουμε Ντούμα κτλ για τον γάμο του Golden. Συνοδευαμε την νύφη. Σε χαιρετίσαμε αλλα το πηρες χαμπάρι μετα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! το μαυρο ημουν εγω και το ασημι ο τοτος πηγαιναμε στο ραντεβου στην Λ.Βουλιαγμένης να βρουμε Ντούμα κτλ για τον γάμο του Golden. Συνοδευαμε την νύφη. Σε χαιρετίσαμε αλλα το πηρες χαμπάρι μετα!

σας ειδα αλλα εχω και εγκυμονουσα γυναικα

Link to comment
Share on other sites

Το μαυρο παιζει να ημουνα και εγω...

το ασημι ποιος ήταν? για πες μας? εγω και ο τοτος ειμασταν ειδες κανενα να σου παιζει τα φωτα στην περιφεριακη Υμηττου? χλωμο το βλεπω! :lol:

ειδα στην Εθνικη Οδο Αθηνών -Κορινθου προς Πάτρα μπλέ POlo 9n 3d με πινακίδα ΖΗΚ....με ''δανεικο'' αυτοκόλλητο! :lol::lol:

Ποιος το δάνεισε απο το club με Gti???? Ειμασταν undercover με Maseratti 5d με bunny & BAD BOY πηγαίνοντας Κεφαλλονια.

Link to comment
Share on other sites

hi σε όλους.που θα βρω αυτοκολλητάκι special του club?

:lol: είμαι νέος εδώ!!!!

Καλώς το γείτονα! Αυτοκολητάκι θα πάρεις απο τον Μπασσάκο στο πρώτο meeting που θα σκάσεις μύτη.

* sorry για το off topic αλλά προσπαθώ να βοηθήσω tongue.gif *

ειδα στην Εθνικη Οδο Αθηνών -Κορινθου προς Πάτρα μπλέ POlo 9n 3d με πινακίδα ΖΗΚ....με ''δανεικο'' αυτοκόλλητο! :lol::lol:

Ποιος το δάνεισε απο το club με Gti???? Ειμασταν undercover με Maseratti 5d με bunny & BAD BOY πηγαίνοντας Κεφαλλονια.

Μήπως λές για αυτό που είχα δώσει εγώ σε μία κοπέλα???

Λέω εγώ τώρα.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.