Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Κοκκινο Golf με αυτοκολητο REVO κατω απο το σημα GTI.

Απο Κοζανη ειδα πινακιδες αλλα βολταρε Κατερινη.....!

Link to comment
Share on other sites

εκει που καθομουν την Κυριακη στο κρεβατι μου και ετοιμαζομουν να δω το dvd της τζουλιας :whistling: :whistling: :whistling: .....χτυπα το τηλεφωνο....

τσακκκκκκκκκκ...ο φιλος badjesgt...προτεινε καφεδακι.....δεν μπορουσα να αρνηθω....οποτε η τζουλια μπορουσε να περιμενει.... sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στα ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ golf 5 5θυρο TSI με αυτοκόλητο του κλαμπ στο 3ο στοπ, ποιό καλό παιδάκι ;;

Link to comment
Share on other sites

εκει που καθομουν την Κυριακη στο κρεβατι μου και ετοιμαζομουν να δω το dvd της τζουλιας :D :D :( .....χτυπα το τηλεφωνο....

τσακκκκκκκκκκ...ο φιλος badjesgt...προτεινε καφεδακι.....δεν μπορουσα να αρνηθω....οποτε η τζουλια μπορουσε να περιμενει.... sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Καλά αυτή ήταν η ωραία ταινία που έβλεπες εκείνη την ώρα?? χαχα

Πολύς κόσμος στην παραλία του Βόλου και για να μην βγούμε και offtopic εθεάθη και το μελος loopo αραχτός και αυτός για καφέ!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα προ ολίγου μαυρο golf 5αρι με αυτοκόλλητο του club εθεάθη στο Αιγάλεω... *Ε*-8**0

Link to comment
Share on other sites

εκει που πηρα την αποφαση να παω για test drive στο scirocco R και passat r36

δινω τα στοιχεια μου και μου λεει ο υπευθυνος....εσυ δεν εισαι στο vwclub????ειμαι και εγω μελος μου λεει....(αλλα δεν θυμαμαι το nick του..)του λεω ναι και μου λεει ελα να δεις ενα "μπιπ" test drive....

τα ειδα ολα...σε πεταλα με 140 και drift....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πριν καμια ωρα λευκο γκολφ 6 με αυτοκολλητο του club στο σχολασμα της αναβασης Ριτσωνας,ημουν και γω εκει ;)

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη στις 9 το πρωι παρκαρισμενο Golf 2 στην Σπυρου Λαμπρου στα Ιωαννινα.

Ειχε μαυρο καπο και πινακιδα ΝΒΡ-5*4*.

Εβλεπα ακριβως απεναντι τον αγωνα Formula και δεν καταλαβα ποτε εφυγες για να σε χαιρετισω.

Link to comment
Share on other sites

:D Σημερα το μεσημερι golf mk5 GT μαυρο εβαζε βενζινη στο ΒΡ απεναντι απο τον πετσιο με τους καδους. Ποιος? Edited by stavros geoldasis
Link to comment
Share on other sites

σημερα το πρωι,ασημι golf 5αρι με φιμε πισω φαναρια.ησουν στην πλατεια του κορωπιου και γω με golf 6αρι σε αφησα να περασεις απεναντι.σιγουρα ειναι του club μελος γιατι ειδα αυτοκολλητακια στο πλαι.

ποιοςςςςς??????

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα και πάλι τον k3rn3l με το scirocco του γυαλισμένο και σενιαρισμένο σε κεντρικό δρόμο της Ηλιούπολης Θεσσαλονίκης . Σου κόρναρα καμία 2 φορές , δεν ξέρω αν με κατάλαβες ..

Link to comment
Share on other sites

Κατά τις πασχαλινές διακοπές μου στην ΠΑΤΡΑ, πήγα μία βόλτα προς κατάκολο μεριά την δευτέρα για καφεδάκι και είδα τον polotsik μετά της γυναικός....

Link to comment
Share on other sites

Πετυχαίνω συνέχεια τον BAD BOY, είτε με το Golf είτε με ένα κόκκινο Scooter.

Ρε συ, σου κορνάρω σου κάνω διάφορα αλλά δεν καταλαβαίνεις τίποτα :p

ελα ρε φιλε....που με πετυχαινεις και τι αμαξι εχεις γιατι δεν μπορω να δω το προφιλ σου απο δω.

συνηθως κοιταω για VW αλλα ποιος ξερει που ειχα το νου μου.:yahoo:)))))))))

Link to comment
Share on other sites

χτες ποιο μαυρο GTI ανοιγε στο Ο.Χ με ενα S3? δικος μας εδω?

επισης,παλι μαυρο GTI,στην βουλιαγμενης,ανοιγαμε μαζι (υποτιθεται). αυτος 4-5 ατομα,εγω 2 και μου εριχνε κολωνες...χαχα....ποιος???????

Link to comment
Share on other sites

Συναντώ συχνά στην Θεσσαλονίκη ένα Golf MK5 Ασημί με μαύρο καπό , ζάντες , φιμέ και μπροστινή πινακίδα που γράφει "GOLF-AKIS" . Είναι κανείς από εδώ ???

Επίσης σήμερα στη Θεσσαλονίκη, μπροστά από το Exelixis Passat μπλε σκούρο FSI ... μάλλον πήγαινε για πρόγραμμα .... κανείς από εδώ ?

Link to comment
Share on other sites

Κατά τις πασχαλινές διακοπές μου στην ΠΑΤΡΑ, πήγα μία βόλτα προς κατάκολο μεριά την δευτέρα για καφεδάκι και είδα τον polotsik μετά της γυναικός....

μμμμμ. εδω ειναι το θεμα στο κατακολο ηρθες αλλα αν δεν σε εβλεπα τυχαια δεν θα επερνες τηλ. :p:p:p

ΥΓ. ωραια ειναι οταν εχεις καποιον να σου κρατησει τα τεκνα να βγεις με την συζηγο. ;):lol::D:D

ΥΓ. την επομενη παρε τηλ. :D

Link to comment
Share on other sites

Χθες στο βολο μπροστα απο το καταστημα zaras ειδα παρκαρισμενο μαυρο mk5 Gti Dsd με αυτοκολ του club.νομιζω οτι ηταν ο ane-fastrabbit κ με καινουργιες ζαντες !!!

ναι.αυτος ηταν.τον ειδα κι εγω...

περνα απο το μαγαζι τωρα που εχω χαλαρωσει...

Link to comment
Share on other sites

Ενα μαύρο polo στην Παπάγου στου Ζωγράφου με σηματάκι στο 3ο στοπ μου έδωσε προτεραιότητα, ποιό καλό παιδί;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στα Γιαννενα στην κεντρικη οδο στην Ανατολη golf 4 μπλε σκουρο με πινακιδες ΑΝΚ- 9*3* και σημα στο 3 stop.

Απο που ειναι αυτη η πινακιδα ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

31. Λασίθι: ¶γιος Νικόλαος ΑΝΚ-431* (01/04/10) τρέχων κλάδος ΑΝΚ-1000/5000, ΚΧΥ-9412 (7/10/09)

Σητεία ΑΝΚ-763* (05/04/10) τρέχων κλάδος ΑΝΚ-6001/8000, ΚΧΥ-9445 (1/10/09)

Ιεράπετρα ΑΝΚ-5145 (16/02/10) τρέχων κλάδος ΑΝΚ-5001/6000, προηγούμενος κλάδος ΑΝΚ-8001/9999, ΚΧΥ-9429 (19/08/09)

απόθεμα συνδυασμών: ΑΝΚ μέχρι 9999, ΑΝΜ-1000/7999

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.